Įkraunama...
Įkraunama...

KERASTASE priemonės plaukams

paprastai Kerastase priemonemis prekiauja grozio salonai,kirpyklos,gal dar kokia Kristiana-teisybe pasakius,as ne LT,tai tik girdejus,akd kirpyklose dauguma perkasi.arba internetu-viena is parduotuviu as idejus pirmam psl.as perkuosi ebay arba internetu.


o del plauku slinkimo ir pan-tai pirma reiktu issiaiskinti priezastis-gal stresas veikia,gal truksta kazkokiu papildomu medziagu,gal nescia arba po gimdymo-priezasciu yra ivairiu,todel pirma reiktu jas issiaiskint del plauku busenos,tada rinktis priemones,nes kerastase yra kelios linijos,kiekviena veikia skirtingai,atrinkta pagal priezastis.
Atsakyti
Kuriam laikui jum uztenka 200ml kerastases kaukiu? Nezinau, man tai kosmosas kazkoks, moket ciut ne pusantro simto litu uz ja, o uztenka vos 5 kartam, ir tai taupant. 2 kart pirkau, daugiau nepirksiu tikrai.
Atsakyti


QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 26, 17:10)
Kuriam laikui jum uztenka 200ml kerastases kaukiu? Nezinau, man tai kosmosas kazkoks, moket ciut ne pusantro simto litu uz ja, o uztenka vos 5 kartam, ir tai taupant. 2 kart pirkau, daugiau nepirksiu tikrai.

O kokio ilgio tavo plaukai? Stori? Man plaukai iki liemeneles sagteles, bet plonuciai - pvz. zalios kaukes man labai ilgam uztenka, labai skalsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 06 26, 18:25)
O kokio ilgio tavo plaukai? Stori? Man plaukai iki liemeneles sagteles, bet plonuciai - pvz. zalios kaukes man labai ilgam uztenka, labai skalsi  smile.gif

mano iki juosmens, stori. Kaip tik zalia viena turejau, o dabar rozine. O kiek tas labai ilgam? as tai kas antra-trecia diena plaunu, kaskart ir naudoju, tai uztenka pusei menesio. doh.gif
Atsakyti

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 26, 18:10)
Kuriam laikui jum uztenka 200ml kerastases kaukiu? Nezinau, man tai kosmosas kazkoks, moket ciut ne pusantro simto litu uz ja, o uztenka vos 5 kartam, ir tai taupant. 2 kart pirkau, daugiau nepirksiu tikrai.

Na mano plaukai ne iki liemens, bet irgi ilgi ir storoki. Tai man tikrai ilgokai uztenka, gal kokiem 4-5men, tiksliai nepasakysiu. Tiesa, plaunu galva 2 kartus per savaite, nes plaukai sausoki, nesiriebaluoja. Plaunant kas antra diena aisku greiciau issinaudoja, bet kad uztenka tik pusei men ir tai taupant, tai labai keista g.gif
Atsakyti
manau,kad kaukiu nereikia taip daznai naudot-nebent pradzioj,kai tik pradedamas kursas ir norima greitesnio rezultato,nes per daznai naudojant,plaukas pripranta ir vel jokio efekto.as kolkas kaukiu jokiu nenaudoju,o jei naudodavau,tai tikrai ne kiekviena karta isplovus galva,max 4 kartus per men.

ir as rasiau,kad nezinau,kur LT prekiaujama,tik spejau,kad galbut ir Kristianoj yra,nes niekad LT nepirkau siu priemoniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 27 birželio 2009 - 10:00
rekomenduoju kerastasems ilgakasems naktini kremuka toks melynas o gal tamsiai violetinis nepamenu. jis nelabai senai atsirado bet tikrai geras noint atgaivint pazeistus plaukus. o seip sias priemones naudoju senai kaina manau atitinka kokybe.
Atsakyti
Gal galite kas nors ikelti kerastase oleo relax aliejuko plaukams nuotraukyte. Gal dar turite patarimu kaip ji naudoti ir kur geriau nusipirkti ar parsisiusti? Kokia buteliuko talpa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajoklė*: 02 liepos 2009 - 15:46
QUOTE(Svajoklė* @ 2009 07 02, 13:45)
Gal galite kas nors  ikelti kerastase oleo relax aliejuko plaukams nuotraukyte. Gal dar turite patarimu kaip ji naudoti ir kur geriau nusipirkti ar parsisiusti? Kokia buteliuko talpa?

aliejukas-tai gal sis Kerastase Nutritive Oleo Curl Huile Lait? ar elixir ar serum reikia?nes as turiu tai si,purskaliuka huile lait-jis skysto aliejuko pavydalu,purskiamas ant sausu arba nusausintu ranksluosciu plauku ir su rankomis arba sukomis palyginamos garbaneles-tikrai gerai laiko-pati isbandziau thumbup.gif
va cia gali rasti
kerastase oleo
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2009 07 02, 15:45)
Gal galite kas nors  ikelti kerastase oleo relax aliejuko plaukams nuotraukyte. Gal dar turite patarimu kaip ji naudoti ir kur geriau nusipirkti ar parsisiusti? Kokia buteliuko talpa?


cia matyt sita turejai omeny cia, jos talpa 125 ml, bet ilgai uztenka, man ilgiems plaukams metams, daba nupirkau sita jie padaro plaukus lengvesnius negu tas oranziniame buteliuke smile.gif siunciausi is lookfantastic mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulima_ma: 03 liepos 2009 - 07:03
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 07 03, 04:42)
cia matyt sita turejai omeny cia, jos talpa 125 ml, bet ilgai uztenka, man ilgiems plaukams metams, daba nupirkau sita jie padaro plaukus lengvesnius negu tas oranziniame buteliuke  smile.gif  siunciausi is lookfantastic  mirksiukas.gif

bet juk siu dvieju,tavo ikeltu priemoniu ir sudetis, ir paskirtis skiriasi-serumas yra stipraus poveikio ir sudeties visai kitokios, nei FLUIDE CHROMA RICHE-sis kasdieniam naudojimui galima sakyt,skirtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 07 03, 10:41)
bet  juk siu dvieju,tavo ikeltu priemoniu ir sudetis, ir paskirtis skiriasi-serumas yra stipraus poveikio ir sudeties visai kitokios, nei FLUIDE CHROMA RICHE-sis kasdieniam naudojimui galima sakyt,skirtas smile.gif


man jie skirtuma sudaro tame, kad tas geltonas apsunkina truputeli, o roziniame buteliuke padaro juos lengvesnius ir puresnius smile.gif
Atsakyti