Įkraunama...
Įkraunama...

2004 m. Vilniaus pavasarinukai čia :)

Sveikutes,

mes gyvenam gerai thumbup.gif i paruosiamukus dar nesiruosiam...dziaugsimes vaikyste toliau biggrin.gif

Oziuku buna bet labai retai thumbup.gif


ikeliau nuotraukyciu naujesniu i albuma ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

ir mes gerai. atostogaujam. varysim prie jūros. buvom jau Druskininkuose.

Šian išsirovau 1 protinį dantuką. pamenu ir šitam skyrelyje liejau ašaras kaip bijau. na visai nieko... tik dar laukia 3 protiniai... tai nzn... ten jau operacijos doh.gif

į paruošiamą neisim. na nematau aš dar iš jo mokinio smile.gif


Atsakyti
Na, mergaites, atostogos turbut paciam ikarstyje, kad niekas cia nebesilanko.... biggrin.gif
Pasidalinkit, kas kur atostogaujat, kaip laika leidziat?

Mes - tik savaitelei buvom i gimtaji kaima isleke. Nijai labai patiko - laisve, laukai, draugai, darzai ir gyvuneliai! Toliau atostogas tesiam namuose -
darzelis juk uzdarytas visa rugpjuti.
Emiliukas auga gerai - jau penki menesiukai!!! Sese labai ji myli, buciuoja ir uzsiima su juo - kalbina, juokina. Tas irgi visas nusvinta, kai tik sese pamato. Duok Dieve, kad jie visada taip draugautu smile.gif

Brukstelkit nors po pora zodziu!!!!! Idomu juk! ax.gif Ir nuotraukas is atostogu ikelkit i fotki.com

Atsakyti
ooooooooooooooo, mirtis mūsų skyrelyje sad.gif

na kaip jūs? kaip vaikučiai?


aš džiaugiausi, kad Žilvinėlis toks fainuolis, toks draugelis....
dabar vėl galvoju pas psichologus mums reikia eiti.... na aš susitvarkau dar, bet su kitais jis eigiasi tikrai ne kaip sad.gif šian gėda buvo žiūrėti kaip logopedė bando su juo susitarti. ar bangos žiauriai nesuėjo, bet galvojau į žemę sulysiu iš gėdos.

išėjau apsiverkusi.

šiaip nesmurtauju, bet šian atsiėmė. dabar nubaustas. no teliko, no kompo.... klausia kada mamytė nebus pikta. pyktis jau praėjo, bet nubaustą laikysiu dar ilgai.

jam kažkokios fazės užeina. nuo 5 metų jau toks sunormalėjęs buvo... dabar vėl abejoju ar jam viskas gerai? sad.gif


pasiguodžiau.
važiuojam į kažkokią sodybą. atsipūsiu gal.


Atsakyti
Sveiki gyvi musu draugai ir drauges, visus su Rugsejo 1d. 4u.gif

Smagu girdeti kad vaikuciu burys gauseja thumbup.gif

Siunciame kuo nuosirdziausisus linkejimus is Zemaitijos.

Edvardas siandiena pirma diena is po atostogu aplanke darzelio draugelius, tai pilnas emociju laukia rytojaus kada vel gales selti 4u.gif

Palydejau ir savo dicki i mokykla 7klase tai net nustebau, kiek sumazeje mokiniu mokyklose doh.gif


iki 4u.gif

Atsakyti
sveikos mamaites... parasyt nelabai turiu ka .. apsireiskiu tik del to kad zinotumet jog tokie dar esame smile.gif)))...
einame i darzeli... toliau auginame ragus.. namie darau remonta smile.gif))) todel neturiu kada laiko prisest... vyras darbo dar nerado.. maziukas auga.. o mamai baisu paalvot kas bus kai reiks grist i darba... smile.gif
gero vakarelio... turbut daugiau parasysiu kai jau pradesiu dirbti smile.gif))
Atsakyti
sveikutes,

stai ir rudenelis atkeliavo biggrin.gif

Mekut, o kada tau i darba?
Atsakyti
sveikos mielosios. 4u.gif
sėdžiu darbelyje, tačiau viasai nebesinori dirbti rolleyes.gif blush2.gif

gerdutė šiemet jau iškeliavo į parengiamąją grupę. mums tinka, nes ji darželyje.
beje dar pradėjo lankyti sportinę gimnastiką. Taip nusprendėme dėl keleto priežasčių:
1. gerda nepeprastai aktyvi ir darželyje jai gerokai per mažai veiklos, o namie neturime galimybės aktyviai ilsėtis (labai mažas butas blush2.gif ) o čia 3 užsiėmimai per savaitę po 1,5 val.
2. manau gimnastika padės mano mažylei kovoti su astma, nes mokysis taisyklingai kvėpuoti tuo pačiu metu kai bus fizinis krūvis, nes dabar pradeda dusti vos 15 metrų pabėgėjusi verysad.gif doh.gif
3. Na taisyklingos laikysenos, lankstumo gimnastėms galime tik pavydėti bigsmile.gif tai ir noriu kad surtvirtėtų raumenukai , makytusi taisyklingos laikysenos...
4. sporto mokykla beveik prie namų tongue.gif

Na gerda dar ir darželyje lanko keletą būrelių - anglų kalbos, pramoginių šokių būrelius, jei bus, tai dar eis į keramikos būrelį.

na ir be abejo vis dar lankome žirgyną. wub.gif

na va taip mūsų vaikelis auga. atrodo dar neseniai pilvelyje spardėsi, o jau mokyklai ruošiamės, nes dėl nenormaliai išaugusių kainų ir dar nenormaliau sumažėjusių atlyginimų planuojame dukrai bent dalį mokyklos reikmenų supirkti anksčiau ir pradėti jau dabar. Juk kuprinė padoresnė nuo 130 Lt kainuoja, o pirmokui ji labai svarbi.

Na va šiemet labai daug atostogavos - Šventoji, Anglija, Trakai ir pan.
reiks kaka nuotraukėlių pakiloti tik mūsų albumiukas kur - nežinau, tai kelsiu į temą mirksiukas.gif

Nu ir prirašiau blink.gif
Atsakyti
Labuciai! Prisistatome po atostogu ir atsiprasome del nesilankymo 4u.gif

Na Staigmena, jus ir saunuoliai - tiek daug visokios veiklos vaikui prigalvojote. Manau ta gimnastika tai labai liuks dalykas - Saunu. Del situ bureliu darze, o ypac ju gausybes tai as nepritariu (nors tai mano asmenine nuomone) todel, kad nelabai jie ka ten ismoksta. Praeitais metais Adrija lanke sokiu bureli, nepastebejau jokio skirtumo. Manau, kad kalbu irgi nelabai pramoks darze, animacija daugiau duoda. O vat gimnastika ir jau rimtai, tai liuks ir sveikatai ir t.t.

Adrute sian. uzrasiau i technologiniu darbeliu, nors po koki darbeli is darzo atsines ir zinosiu uz ka moku.

Paskaitinejau cia musu naujienas, tai matau, visko pasitaiko....
Man Simas 20 kartu dienoje sako, kad nemyli. Priezastis - kazkokiu uzgaidu nepatenkinimas. Tuo paciu metu matau, kaip jiems su manim smagu ir kaip manes po darbu laukia.

Tik viena savaite nuo rugsejo 1d. ejo vaikai i darza. Sekancias 2 savaites gidome snargliukus ir kosuliukus. Bet dziaugiuosi, kad gydomes tik naturaliomis priemonemis kol kas.

Vasara buvo liuksiska, matemes su giminem, kelis kartus buvome prie juros. Stengiausi, kad vaikai sustipretu ir smagiai laika praleistu.

MMA, rasei, kad vaiku mokykloje mazai. O kur gi vaikai, serga ar issivazineje?

Merginos, pas Adrija yra danuke kruminiame skylute. Ka daryti? Ar gydyti - plomba deti, ar nieko nedaryti. Siuo metu neskauda.

Na buckiai Jums! Gero rudens, geru pasiruosimu mokyklai ir SVEIKATOS!!!

Atsakyti
user posted image

Sveiki, bye1.gif
aš Laris ieškau naujų namų Kaune ir Kauno rajone sau, savo draugams, bei giminėms ir artimiesiems.
Truputį apie mane: vaikystę praleidau ekologiškame ūkyje. Esu skanus, didelis, tinku įvairiems patiekalams, netgi

paprastai verdant nesubyru. Skusti mane taipogi yra labai paprasta, nes akučių pas mane labai nedaug.
Esu paprastas, malonaus būdo, nuoširdus, nereikalaujantis daug priežiūros.
Jei susidomėjai paskambink man sunglasses2.gif
mano telefonas ######
iki pasimatymo
Jūsų Laris
P.S. Jei priglausit mūsų daug, tai ant kuro patys susimesim
Atsakyti
QUOTE(hope @ 2009 09 18, 14:05)
Del situ bureliu darze, o ypac ju gausybes tai as nepritariu (nors tai mano asmenine nuomone) todel, kad nelabai jie ka ten ismoksta.


Na gerda daug būrelių lanko ir darželyje ir labai aiškai matosi ir dainavimas ir keramika ir šokiai, na anglų kalba gal kiek prasčiau, bet mes nežiūrime namie angliškų filmukų.. Būrelių gausa man patinka, juk tai daug šauniaiu, kai į užsiėmomą susirenka kelių grupių vaikai. taip vaikai mokosi tarpusavyje bnendrauti, susipažinti...

QUOTE(hope @ 2009 09 18, 14:05)
Merginos, pas Adrija yra danuke kruminiame skylute. Ka daryti? Ar gydyti - plomba deti, ar nieko nedaryti. Siuo metu neskauda.

Na buckiai Jums! Gero rudens, geru pasiruosimu mokyklai ir SVEIKATOS!!!

būtinai gydyti. gerdos visi krūminiai dantukai užplombuoti . ir skubėkit kol neskauda, tada vaikui ne taip baisu ax.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus, Staigmena! 4u.gif

Merginos, as noriu Adrute leisti i pramoginius sokius. Gal zinote, kur galima tokio amziaus vaika "rimtai" pradeti mokyti?
Atsakyti