Įkraunama...
Įkraunama...

2004 m. Vilniaus pavasarinukai čia :)

Labas mamukai.Kaip tylu cia jau seniai.....
kaip,ar jau pasiruose busimi pirmokeliai i mokyklas? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki.
Mano dukryte siemet jau antroke. ispudziai kol kas puikus. thumbup.gif patinka jai mokykloje. ir vel prasideda maratonas - mokykla, bureliai, namu darbai, knygu skaitymai.... o kaip ji nemegsta skaityti.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2009 07 16, 10:31)
Sveikutės  4u.gif
galų gale prisėdau ir aš parašyti, nes vis paskaitinėju namie, o parašyti galimybės neturiu - loptopo klaviatūra visiškai nebeveikia. Tai atradau darbe minutėlę  blush2.gif

Na va tvirtai apsisprendėm, kad Gerda išeina šiemet į paruošiamąją grupę - labai ir ūgiu didelė ir psichinė raida tinka ir emocinė tinka... na dar neskaitom, bet keletą raidžių pažysta. beje jei savo vaiką išmokysiu skaityti tai ką veiks mokyklos mokytojos... g.gif

na gyvename gerai... sekmadienį važiuojame atostogauti.... prie jūros.....  wub.gif  beje, tai bus pirmos mūsų šeimos atostogos taip toli nuo namų  ax.gif  o po to važiuosim atostogų keliom dienom į angliją... thumbup.gif  na krizė mums nešviečia.... tongue.gif

Gerdai ožiukai jau pradeda lįsti....  doh.gif  jau kartais atsikalbinėja, kažkaip su tvarka kažkodėl susipyko, pasidarė jkiek netvarkinga ko ankšiau nebuvo - dabar net rūbelius po dienos ne visada nusineša į skalbinių krepšį, o numeta ten kur rengėsi ir nepaima kol nepasakai...  doh.gif  nesuprantu, kas atsitiko  g.gif

o gal tai laikina?

Atsakyti
g.gif uz ka cia mano priesdumetini posta pacitavo g.gif

pas mus kol kas ramu.... jau baigiam isivaziuoti mokykloje, pati Gerda pasistengia paruosti pamokas prailgintoje grupeje. thumbup.gif paskaito kas uzduota pamokoms thumbup.gif o namie pradejo knygas krimsti thumbup.gif aisku tokias paparastas (apie Pelene, Rapunzele ir pan) bet jau nereikia kelti karo veliavos, kai pradedama kalbeti apie skaityma. jau pradejo lankyti gimnastikos treniruotes. siemet teko atsisakyti pramoginiu sokiu, nors juos lanko nuo 4 metu verysad.gif dubliuojasi sokiu ir gimnastikos treniruotes - tomis pacipmis dienomis tuo paciu metu.... gaila verysad.gif taciau lieka tautiniai sokiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 07 rugsėjo 2011 - 20:30
QUOTE(Staigmena @ 2011 09 07, 21:28)
g.gif  uz ka cia mano priesdumetini posta pacitavo  g.gif


As ir nesupratau doh.gif Naujoke prisijungus kazkaip cia idomiai kazka matyt norejo pasakyt smile.gif

O mano pirmokelis matyt stresa apturejo,pervargo,nes sestadieni susirgo.....tempa auksciausia.....
Na,o siaip tai jam sekasi gerai,apart to,kad niekaip ryte prikelt neimanoma.....o vakare paguldyt laiku doh.gif ir dar mazaji broliuka labai problematiska tokia ankstybe kelti
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

nagi pasipasakojam kaip pirmokėliams ir antrokėliams sekasi smile.gif
į mokyklą Ži keliasi visai noriai. O ten tai visaip.
Rašyti gražias raileles laaaaaaaaabai sunkiai gaunasi. Vis primenu, kad pasvirusios turi būti, tai pas jį ir į kitą pusę pasvyra.. Visaip ten gaunasi.
Namų darbų po kokią eilutę dvi užduoda, ir tai kažkas jau ten skundėsi, kad to nereikia. Gal kaip kuriam vaikui. Ži tai aš papildomai namie užduotėlių duodu. Mokytoja sakė ranką lavinti reikia. Tai bandom lavinti. Skaityti jau moka, bet sunkesnius žodžius tai dar pievas perskaito.
Eina į prailgintą. ten su ketvirtokais kartu. Ir labai daug vaikų. tai perrašiau jau į kitą prailgintą, nes ten tik pirmokai antrokai. nes iš prailgintos skambina man jau 15:30 su klausimu ar galiu jau pareiti namo. O pareina be striukes, batukų nepersiavęs. Žiopliukas dar toks.
Gražaus vakaro ir pasidalinkite kaip jūsų vaikučiams smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Žilvinė @ 2011 09 18, 21:17)
Sveikutės  4u.gif

nagi pasipasakojam kaip pirmokėliams ir antrokėliams sekasi smile.gif
į mokyklą Ži keliasi visai noriai. O ten tai visaip.


Kaip suprantu,taviskis,antrokas jau g.gif
Na,mano pirmokelis dar labai issiblaskes,kartais mokytoja sako,kad klaseje sedi tik kunas,o siela kazkur.... unsure.gif
Pirmiausia,tai vakarais labai sunkiai gulasi,vis randa priezasciu,o ryte automatiskai-sunkiai keliasi....
Bet i mokykla eina noriai,siandien net(siandien sekmadienis)nubudo bala zino kelinta anksti ryte ir padare namu darbus) wub.gif
O siaip,tai ko tik nebuvo jau,tai arbata ispyle(nes nesasi savo),tai gryzta 13val dar nieko nevalges(nu man cia baisu buna,kad taip imanoma),o liudniausia buvo tada,kai mokytoja neisleido per pamoka i wc,o poto ji pamirso,kad prasesi verysad.gif
Tai va,tiesa,vezioja sunu i mokykla kaimyne kartu su savo anuku,vaziuoja autobusu,iseina 7.30.....pirma savaite veziojau as,bet kai reikia mazaji broli kelt is saldziu sapnu,tai labai jau blogai
Atsakyti
Mano pirmokėlis smile.gif
aš mokykloje pietus užsakau. ir pavakarius. nes būna palieku ir prailgintoje. kažką ten pavalgo... bet ir įdedu obuolį, sausainių.
Šiandien Smurfinomės yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Žilvinė @ 2011 09 19, 22:18)
Mano pirmokėlis smile.gif
aš mokykloje pietus užsakau. ir pavakarius. nes būna palieku ir prailgintoje.  kažką ten pavalgo... bet ir įdedu obuolį, sausainių. 
Šiandien Smurfinomės  yahoo.gif

mes irgi smurfinomes siandien 17.20 thumbup.gif
O maniskis ten tik arbata ir ibina nebent perka,jam tipo nemalonu ten valgyt doh.gif tai dedu is namu,bet nevisada suvalgo doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na su mokslais pas mus kol kas sunkoka. verysad.gif kiekviena diena tenka perrasineti (po kelis kartus) mokykloje rasyta darbeli. o issiblaskiusi mazyle mano blink.gif kazkokia visiskai nesusikaupianti ir paskuis save savo daiktu nesusirenkana angel_sadangel.gif
skaito geriau bet rasymas doh.gif kazkoks didelis siaubas verysad.gif
o siaip vel isisuko maratonas - mokykla, bureliai, namu darbai.....
mergyte lanko prailginta grupe uz kuria reikia moketi... ir visai nemazai....

kazkaip liudnai as cia g.gif
beje siemet jubiliejaus proga is seimyneles gavau dovana, kuria prisiminsiu visa gyvenima - tatuiruote wink.gif wub.gif

Mes smurfinomes dar vasara per atostogas smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 21 rugsėjo 2011 - 20:11
QUOTE(Staigmena @ 2011 09 21, 20:10)
mergyte lanko prailginta grupe uz kuria reikia moketi... ir visai nemazai....




kiek mokate? as 7 lt nesvarbu kiek valandų.
Atsakyti
Mes lankom "azuolyno"progimnazija,ten valanda-2lt...bet mes nelankom.....
Atsakyti