Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems vaikus, neščiosioms: lengvatos,

QUOTE(DinaR @ 2007 12 05, 18:38)
Pas mane butu panasi padetis jei kas atsitiktu.  doh.gif
Istatymiskai nezinau ka reiktu daryt, bet vyras gi gali susirgti  mirksiukas.gif  Tegu nueina pakalbet su gydytoja, aisku, ne tusciomis ir gaus biuleteni  smile.gif Aisku, jei vyras sutiks  ax.gif  Arba vaika galima taip "susargdinti" ir gauti biuleteni jo prieziurai.
Tai nera saziningas ir malonus variantas, linkiu surasti geresne iseiti, galbut yra ir kas nors istatymisko. Bet jei nieko geriau nebus, vaiko gi nesivesit su savim i ligonine...  verysad.gif


ačiū nors už tokį patarimą 4u.gif
na labiau norėčiau ko nors įstatymiško, juk turėtų būt g.gif tikrai juk vaiko nesivešiu kartu g.gif darbovietėje susitart neįmanoma, na su daktarais galbūt... bet nesinori... schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Samdykite auklę, kaip daro visi žmonės. Tokia situacija būna visiems, nepriklausomai nuo profesijos.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 12 06, 09:16)
Samdykite auklę, kaip daro visi žmonės. Tokia situacija būna visiems, nepriklausomai nuo profesijos.

prašau patarkit man kur gaut "kaime" vaikui auklę iki trečiadienio savaitei laiko??? blink.gif g.gif Na turbūt aš ne kaip visi žmonės, bet bet kokiai pirmai sutiktai savo vaiko nenumesiu unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
Įstatmo tai jokio nėra. Trubūt girdėjote tą įstatymą, kad jeigu mama yra vaiko priežiūros atostogose ir suserga, tada tėčiui mokama pašalpa. Bet čia jums tas netinka.
O visuose kodeksuose ir statutuose yra numatytos nemokamos atostosgos dėl šeimyninių ar kitokių aplinkybių - galima jomis naudotis.
Atsakyti
Jau išsiaiškinau, gal kam pravers, jei mane guldo vyras nueina pas savo daktarę ir gauna vaiko priežiūros biuliotenį tol kol aš gulėsiu ligoninėj thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu, kad radot išeitį.
Atsakyti
mano vyras irgi kariskis,kai sunkiai sirgau o kur palikt vaikuti neturejom tai jis kuo puikiausei pasijeme slaugos biliuteni.beto kartais ji žmoniškai kuopos vadas paleizdavo kad ir savaitei mirksiukas.gif andikit tartis su valdzia,dar jis gi gali darbeparasyt prasyma iseiginems mirksiukas.gif
Papildyta:
oi ne nepastebejau kad patarimo jau nereikia,kad jau radot išeiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 12 06, 09:16)
Samdykite auklę, kaip daro visi žmonės. Tokia situacija būna visiems, nepriklausomai nuo profesijos.

Aha, auklę... Nemačiau dar tokios, kuri sutiktų kokią savaitę ar dvi, o gal ir daugiau, ištisai būti namie, nakvoti svetimuose namuose ir t.t.

QUOTE(ddaivux @ 2007 12 07, 12:10)
Jau išsiaiškinau, gal kam pravers, jei mane guldo vyras nueina pas savo daktarę ir gauna vaiko priežiūros biuliotenį tol kol aš gulėsiu ligoninėj thumbup.gif

Gerai, kad radot išeitį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2007 12 07, 15:26)
Aha, auklę... Nemačiau dar tokios, kuri sutiktų kokią savaitę ar dvi, o gal ir daugiau, ištisai būti namie, nakvoti svetimuose namuose ir t.t.
Gerai, kad radot išeitį  smile.gif

ačiū už palaikymą 4u.gif
o išeitis visada yra tereikia žinot įstatymus 4u.gif
tikiuosi kas nors pasinaudos mano patirtim mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
labutis, reikia patarimo 4u.gif teta turi vaikų iki 12m, jai priklauso 1laisvadienis /mėn ir 35 d atostogų,šiais metais atostogavo 35d. ir naudodavosi laisvadieniais.
dabar skirsto atostogų laiką,ir jai pareiškė,jog ji turi laisvadienius, tai tos 35 d dabar jai nepriklauso, ar taip gali būt?ji gyvena kaime, tai gal ją mulkina,nes ten pastoviai visokios nesamonės vyksta, darbų daug nėra,tai ir daro ką nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2007 12 13, 14:30)
labutis, reikia patarimo 4u.gif teta turi vaikų iki 12m, jai priklauso 1laisvadienis /mėn ir 35 d atostogų,šiais metais atostogavo 35d. ir naudodavosi laisvadieniais.
dabar skirsto atostogų laiką,ir jai pareiškė,jog ji turi laisvadienius, tai tos 35 d dabar jai nepriklauso, ar taip gali būt?ji gyvena kaime, tai gal ją mulkina,nes ten pastoviai visokios nesamonės vyksta, darbų daug nėra,tai ir daro ką nori doh.gif


166 straipsnis. Kasmetinės minimaliosios atostogos
1. Kasmetinių minimaliųjų atostogų trukmė - dvidešimt aštuonios kalendorinės dienos.
2. Kasmetinės minimaliosios trisdešimt penkių kalendorinių dienų atostogos suteikiamos:1) darbuotojams iki aštuoniolikos metų;
2) darbuotojams, vieniems auginantiems vaiką iki keturiolikos metų arba neįgalų vaiką iki aštuoniolikos metų;
3) neįgaliesiems;
4) kitiems įstatymų nustatytiems asmenims.
3. Dirbantiems ne visą darbo laiką kasmetinės atostogos netrumpinamos.


214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus
Darbuotojams, auginantiems neįgalų vaiką iki aštuoniolikos metų arba du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.


Jeigu atitinka DK straispniuose numatytus kriterijus, tai priklauso abi lengavtos ir 35 d. kasmetinių atsotogų ir 1 laisva dd per mėn.
Atsakyti
Klausykit, o kaip apie 50 poc. mokescio lengavos uz darzeli vienisoms mamoms?

2007-12-19 Imbrasas pasirase nutarima, kuriame vaikas, turintis viena is tevu yra tik tada, kai tevas mires arba jo pavardes nera gimimo liudijime.

Taip iseina vienisoms mamoms Vilniuje jokiu lengvatu nebra. Bet juk tai kertais su vyriausybes nutarimu?????
Atsakyti