Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 47 tema

QUOTE(DeeDee @ 2009 07 21, 16:01)
nedaryčiau čia jokio alpinariumo  4u.gif

Pritariu visu 100 proc. Pirmiausiai kazkuom apklijuociau laiptus, kad butu estetinis vaizdas, o paskui augalai vazonuose. Mini alpinariuma gali pasidaryti dideliam moliniam bliude. Laiptus geriausiu atveju butu galima apzeldinti zemeniu kilimu, bet ir tai, jei nebutu jokiu kitu ideju...
Atsakyti
QUOTE(amirtau @ 2009 07 21, 15:40)
http://img9.imagesha...i/1002217j.jpg/[/URL]

bandau eiti per aplinkui su savo laiptais-alpinariumu,tik nežinau kas gausis  unsure.gif


na, man tas laiptu karkasas ponykis, bet...galima pigiai, bet patraukliai pasidaryti prisirinkus akmenuku ir bent jau ta didziausia sonine sienele ir laiptu pakopas iki aiksteles akmenukais ismozaikinti, o ant laiptu aiksteles backos kazkodel irgi neregiu, nebent ji medine ir neauksta...o vietoj backos as tiesiog nusipirkciau auksta vazona viena staciakampio ar panasios formos ir isodinciau svyranciu ryskiu pelergoniju su kokiais svyranciais zaliais ar pilksvais augaliukais, o pirmame plane kokia medinio rupintojelio skulptura ar angelo ir tuo paciu tai butu namu gerasis sargas rolleyes.gif kuris nukreiptu demesi ir nuo kitu trukumu mirksiukas.gif bet viska reikia derinti prie bendro vaizdo, o ne prie vieno namo kampo...sekmes
Atsakyti
Čia su tuo alpinariumu kilo mintis,nes pas jus prisižiūrėjau tokių gražių wub.gif (jeigu neapsirinku pas TINOS jie wub.gif wub.gif wub.gif ),bet aišku žiūrėsiu į visumą,kas ''prilips'' prie bendro vaizdo,minčių davėt,belieka laukti gauto rezultato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 07 21, 17:48)
dolomitas yra amzinas vargas.. metai - du ir viskas pajuoduoja.. sveicia zmones dantis iskise, ir vistiek nera vaizdo..

o man kaip tik pradeda dolomitas šiek tiek (bet tik šiek tiek) daugiau patikti tik po keleto metų, kai apsineša ir pasidaro panašus į natūralų mūsų laukų riedulį rolleyes.gif šiaip tas geltonas iš tolo ryškiai šviečiantis akmuo nelimpa man prie lietuviškos žemelės... ax.gif
o dėl amirtau kampo, tai pasikartosiu kaip daugeliui, pamačius nuotrauką alpinariumo mintis atkrito... šalia paminėtų priežasčių dar ir todėl, kad matosi aplink betonuotas grindinys, tad mano akimis žiūrint į betoną atsirėmęs augalynas keistai žiūrėtųsi - kaip koks prie namo prilipęs svetimkūnis spuogas... statyčiau ten plokščius vazonus su svyrančiais augalais - šilingėmis, gebenėmis, šlamučiais, gal netgi šliaužiančiomis vazone pasodintomis rožytėmis.
Sakai malkos buvo kažkada sudėtos? g.gif o jei taip dėl dekoratyvinio akcento sukrauti nedidukę simbolinę malkų rietuvę ar dvi greta viena kitos tik priekinę žemesnę, t.y. laiptukais ir ant jų pastatyti lovelius su gėlėmis, tegul ir svyrančiomis pelargonijomis, juk vieta kaip suprantu šviesi, tai gėlių pasirinkimas gali būti platus rolleyes.gif įsibėgėjo fantazija blush2.gif , gali nekreipt dėmesio, juk ne sau fantazuoju, tai paleidžiu vadžias biggrin.gif
tik "kuo giliau, tuo daugiau medžių" - nežinia kaip tas kampas matosi kieme, iš kur jis šviečia, ar dažnai toje zonoje būti tenka, kokia tos zonos paskirtis - tik užmaskuoti ir retai užklysti ar ta vieta bene nuolat akis bado?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2009 07 21, 17:48)
dolomitas yra amzinas vargas.. metai - du ir viskas pajuoduoja.. sveicia zmones dantis iskise, ir vistiek nera vaizdo..


O kas sake, kad gamtoje niekas nesikeicia? Na pajuoduoja, ir ka- isipaiso i aplinka dar labiau. Samanelem apauga prie vandens. Bet jeigu reikia sterilaus vaizdo, tada dolomitas netinka.
Atsakyti
QUOTE(amirtau @ 2009 07 21, 18:24)
Čia su tuo alpinariumu kilo mintis,nes pas jus prisižiūrėjau tokių gražių wub.gif (jeigu neapsirinku pas TINOS jie  wub.gif  wub.gif  wub.gif ),bet aišku žiūrėsiu į visumą,kas ''prilips'' prie bendro vaizdo,minčių davėt,belieka laukti gauto rezultato  rolleyes.gif

blink.gif nu žinot man tai pirma mintis, kad tuos laiptus reikia griauti arba transformuoti į terasą , dar reiktų kokio ištvermingo nereiklaus, galinčio vazone augti vijoklio ( kad uždengtų užmūrytą durų angą , jeigu kol kas neketinama kažkaip kitaip daryti ). Alpinariumo ten net "pavartojus" su laipsniais nesugebėčiau įsivaizduoti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RI-JA @ 2009 07 21, 21:30)
blink.gif nu žinot man tai pirma mintis, kad tuos laiptus reikia griauti arba transformuoti į terasą , dar reiktų kokio ištvermingo nereiklaus, galinčio vazone augti vijoklio ( kad uždengtų užmūrytą durų angą , jeigu kol kas neketinama kažkaip kitaip  daryti ). Alpinariumo ten net "pavartojus" su laipsniais nesugebėčiau įsivaizduoti. doh.gif


O terasa cia prie ko? Ar man pavartot, kad isivaizduot?
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 07 21, 06:30)
kadangi aš dar neišaugus iš "pavienių žiedų rodymo", tai dabar kilus tokiam norui keliauju čia ir čia biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

taikiau konkreciai sobieskai, o ne kaip taisykle 4u.gif

QUOTE(smth1 @ 2009 07 21, 07:53)
Solidago. Gyvatvores is ju wub.gif

zinai, ten tik viso labo apleistas sklypas...
ir be jokios romantikos tame ''apleistas''.
o kai suzydi rykstene gal? - isties grazu
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 07 21, 21:20)
O kas sake, kad gamtoje niekas nesikeicia? Na pajuoduoja, ir ka- isipaiso i aplinka dar labiau. Samanelem apauga prie vandens. Bet jeigu reikia sterilaus vaizdo, tada dolomitas netinka.


na dolomitas ne "naturaliai apsineses" atrodo,o paprasciausiai purvinas.. Gyvenunt dolomito, bet viska pakeiciau i lauko akmenis.. Jie tai naturaliai sensta, samanele apauga laikui begant smile.gif
Atsakyti
Mano acantas vis dar maziukas ir neauga, kas gi jam biesiukui yra, iki tokiu jama sviesmeciai. Per kiek metu jis toks suaugs? Kitos, kurios auginat acantus, kaip jums su jais sekasi?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti