Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas)

QUOTE(Neryte @ 2010 01 18, 12:44)
Sveikutes kepejos  mirksiukas.gif 
As penktadieni kepiau du simtalapius.Kepiau is karalisku miltu,viskas  thumbup.gif ,tik tampydama pirmaji, pamirsau sviestu istepti stala  doh.gif  doh.gif  doh.gif  ,tai matytumet su kokiais keiksmais as i po to nuo stalo gramdziau  doh.gif .O antrasis gavosi labai vykes.Tiesa, pries uzdengdama as ji palaisciau susidariusiu sviestu,o paskui jau ir iskepta vel tuo paciu sviestu sulaisciau,tikrai zymiai skanesnis nei nelaistytas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o stalą visada aliejum pasitepu, nes paskui nuo keikimosi sienos raudonuoja blush2.gif
Atsakyti
Kai kepiau pirmus simtalapius,viska dejau tiksliai pagal recepta,bet tesla gaudavos kieta ir nesitampe doh.gif ,dabar miltu dedu maziau mazdaug 400-450 gramu ir eigoje vis dadedu iki reikiamos konsistencijos,kad tesla butu minksta ir legvai,minkstai minkytusi,dar net siek tiek lipni,jei reikia ,vis pasitepu rakas aliejumi,nezinau ar cia aiskiai paaiskinau g.gif .Isminkyta padalinu i 5 dalis ir aptepu lydytu sviestu kad nedziutu ,pakildinu kokia 10 min ,kad nebutu dar dvigubai pakilusi tesla.Ir si karta nekildinau paruosto pyrago,tik kol ikaito orkaite,ir tikrai,iskilo kaip priklauso smile.gif
Ir dar,miltu kiekis priklauso nuo kiausiniu dydzio,as dejau didziulius kiausinius ir pieno apie 150 mazdaug,tai miltu suejo man apie 600g,simtalapiai gavosi vienas 2,3kg ir 2,5kg blink.gif .Nu ir aisku aguonu nepagailejau ax.gif,tik va nors ir smulkinau su blenderiu man jos gavosi birios,sakiau kita karta su mesmale malsiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 18 sausio 2010 - 13:49
Aišku, ačiū, Neryte 4u.gif

O kuo apdengti kildinant tešlą? Nes man labai viršus apdžiuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2010 01 18, 14:44)
Aišku, ačiū, Neryte  4u.gif

O kuo apdengti kildinant tešlą? Nes man labai viršus apdžiuvo  doh.gif

As dengiu su folija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2010 01 18, 14:44)
Aišku, ačiū, Neryte  4u.gif

O kuo apdengti kildinant tešlą? Nes man labai viršus apdžiuvo  doh.gif

Patepk sviestu ir kepimo popieriumi
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 01 18, 14:40)
tik va nors ir smulkinau su blenderiu man jos gavosi birios,sakiau kita karta su mesmale malsiu  g.gif

aš maliau kavamale, labai geros aguonos gavos - vientisa masė, o iš 500g išeina apie 1.7 kg pyragas.... (čia buvusi viena etatinė, dėl tam tikrų aplinkybių pasikeičiau blush2.gif )
Atsakyti
Gal birios isejo kad labai nusunkei vandeni? as net spec ipilu vandens nes sausos man blenderiu ir nesimala , o ir risasi slapios geriau
Atsakyti
Kad lygtais ir slapokos buvo g.gif
O gal reikia pabandyti susmulkinti ne kavamale,o blenderiu sausas ir tik paskui uzplikyti g.gif .Nu idomu,reikes savaitgali isbandyti bigsmile.gif Ai,dar maciau maximoje smulkintas parduoda,bet gal ten koks s..... ,ga kuri isbandet?
O tu nepraustaburne,kas buvai anksciau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(miau @ 2010 01 18, 14:44)
Aišku, ačiū, Neryte  4u.gif

O kuo apdengti kildinant tešlą? Nes man labai viršus apdžiuvo  doh.gif



QUOTE(Neryte @ 2010 01 18, 14:47)
As dengiu su folija  mirksiukas.gif

Oi,ne taip perskaiciau,galvojau kepant kuo dengiu doh.gif
O kildinant nieko nedengiu,tik tesla istepu lydytu sviestu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2010 01 18, 20:50)

O tu nepraustaburne,kas buvai anksciau  blush2.gif


kelių paskutinių psl etatinė kepėja biggrin.gif o maximos aguonos tinka tik į tešąl dėt, kaip įdaras jos visiškai netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepraustaburnė @ 2010 01 18, 21:05)
kelių paskutinių psl etatinė kepėja  biggrin.gif o maximos aguonos tinka tik į tešąl dėt, kaip įdaras jos visiškai netinka  schmoll.gif

Supratau viska sunglasses2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti