Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių kotletai-blynai

QUOTE(comep @ 2008 02 20, 14:57)
nea
nes jei troskinsi ciela kopusta-jo nesutarkuosi
jei tarkuota kopusta troskinsi-gausis kose
reikia daryti nestorus kotletukus ir kepti ne ant didziausios ugnies,na kaip ir mesos-tai kopustas iskeps


supratau 4u.gif
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 02 20, 15:00)
As kepu blynus iš daržovių, mums labai patinka wub.gif :

Reikia sutarkuoti kopustą per burokinę tarką, sutarkuoti morką smulkesne šiektiek nei burokinė tarka, smulkiai supjaustyti svogūną arba porą (poras man patinka labiau, kadangi greičiau iškepa)
Kitame inde užmaišome ganėtinai tirštą blynų tešlą (pora kiaušinių, pienas arba vanduo, miltai, prieskoniai (as asmeniškai naudoju sultinį arba vegetą - tuomet man blynai skaniausi). Sumaišome tešlą su daržovėmis, dedame su šaukštu į keptuvę su trupučiu aliejaus ir kepame blynelius ant silpnos ugnies. Kepant visada uždengiu dangtį, taip blynai greičiau iškepa.
Skanaus  smile.gif

P.S. iš kietų kopustų, kaip aš vadinu "akmeninių" biggrin.gif , kuriais šiuo metu daugiausiai prekiaujama aš šių blynų nekepu, ne tokie skanus gaunasi kaip iš šviežesnių. Tad reikia pirkti šviežesnius, kurie dar šiektiek žali smile.gif

turetu buti skanu rolleyes.gif
Atsakyti
dar nukopinsiu viena recepta
tikiuos forumiete nesupyks


Atradau labai skanų receptą, gal kam pravers, nes tai gana pigu, gražiai atrodo ir baisiai gardu:
400 gr morkų
1 kiaušinis + 1 baltymas
50 gr miltų
50 gr grietinėlės (galima ir pieną naudot jei nėra)
50 gr Parmezano sūrio (galima ir Rokiškio sūrį jei nėra)
kmynų

Padarom blynų tešlą iš visų produktų, įdedam stambiai sutarkuotas moras, išmaišom ir kepam. Galima valgyt su grietine, nors man ri be nieko super!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintibutė: 21 vasario 2008 - 16:24
QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 19, 17:30)
pamenu esu darius is bulviu/morku,tai MB mane kad is vistienos/morku padaryta smile.gif

o receptuką galima? mirksiukas.gif
vakar kaip tyčia akys maximoj už daržovių blynų užkliuvo, tai manau pasisdaryt reiktų..
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 02 22, 15:14)
o receptuką galima? mirksiukas.gif
vakar kaip tyčia akys maximoj už daržovių blynų užkliuvo, tai manau pasisdaryt reiktų..

va cia ir beda,kad ne LT gyvenu,o receptu knygos/uzrasai ten liko unsure.gif tam sia tema ir uzvedziau,kad receptu gauti rolleyes.gif
Atsakyti
doh.gif aišku.. lauksim, gal kas pametės kokį super-duper kotletukų receptuką.. unsure.gif
Atsakyti
Išbandėm pietums pirmąjį kopūstinių kotl. receptą, kuris be tešlos. Valgėm su bulvių koše ir varškės, česnako padažu. Ir vaikučiai neblogai kirto
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 02 20, 11:59)
oi-labai skanu kopustu kotletai,mmm...
sutarkuoti kopusta per burokine tarka,imusti kiausiniu,paprieskoniuoti,padruskuoti,pipiriuoti,iberti saujele manu kruopu (cia risamoji medziaga,nepadauginti,berti is akies ir ziureti konsistencija),mase isminkyti,formuoti kotletukus,kepti keptuveje,patiekti su bulviu kosyte ir tokiu padaziuku-lygiom dalim grietine ir majonezas plius itarkuoti marinuota agurkeli
griuk negyvas kaip skanu-noriu..... smile.gif

Svaikutes:)
As gaminu siek tiek kitaip ax.gif Jie nera 100% vegetariski, bet LABAI skanus. Pirma karta kai padariau, isgirdau n... variantu is ko tai padaryta, bet nieks neatspejo lotuliukas.gif
Susmulkinu kopusto ir lengvai ji apverdu (tiek, kad sumikstetu, bet i kose nepavirstu). Tada nupilu vandenuka ir atausinus dedu kiausini, sauja zalio farso (sese minejo, kad dare su smulkiai susmulkinta desra, bet as pati nebandziau), siek tiek miltu ir prieskoniu. Viska sumaisau ir dedu su saukstu i keptuve.

Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 02 20, 09:59)
oi-labai skanu kopustu kotletai,mmm...
sutarkuoti kopusta per burokine tarka,imusti kiausiniu,paprieskoniuoti,padruskuoti,pipiriuoti,iberti saujele manu kruopu (cia risamoji medziaga,nepadauginti,berti is akies ir ziureti konsistencija),mase isminkyti,formuoti kotletukus,kepti keptuveje,patiekti su bulviu kosyte ir tokiu padaziuku-lygiom dalim grietine ir majonezas plius itarkuoti marinuota agurkeli
griuk negyvas kaip skanu-noriu..... smile.gif

galvoju visai neblogas receptukas,tik bijau jau bebandyti,nes praeita savaite bandziau ceburekus su kopustu ir morka,tai vidurius paleido lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 03 30, 03:49)
galvoju visai neblogas receptukas,tik bijau jau bebandyti,nes praeita savaite bandziau ceburekus su kopustu ir morka,tai vidurius paleido lotuliukas.gif  blush2.gif


na siaip as jautruole maistui bet del siu kotl dar nieko nenutiko.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 03 30, 15:48)
na siaip as jautruole maistui bet del siu kotl dar nieko nenutiko....  rolleyes.gif

gal todel ,kad kopustu as apkepinau g.gif
Atsakyti
O aš nesu niekada ragavus tų daržovių kotletų biggrin.gif ir kažkodėl bijau net bandyti daryti, nes gali tekti išmesti dėl neįprasto skonio doh.gif nes kepto kopūsto ar buroko niu neįsivaizduoju niekaip
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2008 03 30, 20:24)
O aš nesu niekada ragavus tų daržovių kotletų  biggrin.gif ir kažkodėl bijau net bandyti daryti, nes gali tekti išmesti dėl neįprasto skonio  doh.gif nes kepto kopūsto ar buroko niu neįsivaizduoju niekaip

Bandyk drąsiai. Nes bent kopustu kotletai ne iš tolo neprimena kopūstų. Mano vyriškoji šeimos dalis ypač MB pakankamai konservatyvūs, bet valgė su malonumu ir darbar laiks nuo laiko prašo. Kai pirmą kartą padariau, niekas neatspejo ka valgo - buvo vardinta varske, vistiena, grybai dar kazkas tik nepamenu biggrin.gif
Atsakyti