Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių kotletai-blynai

QUOTE(S.N.A.S @ 2009 06 24, 10:07)
beje, yra temelė panaši į tavo: http://www.supermama...hp/t281241.html
čia gal rasi įdomių idėjų, čia ir apie maximinius tuos blyns irgi kalbama mirksiukas.gif

dėkui už vertingą nuorodą, visą puslapį išsisaugojau 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau ir as ta puslapi, bet tokio recepto lyg ir nebuvo, man tie blynai taip pat labai patinka, as juos darau taip, tarkim 4 bulves, 2 morkos, ir trecdalis nedidelio kopusto, 1 kiausinis, ir pora kupinu saukstu miltu, ir druskos, truputi pipiru, galima vegeta. Viska ismaisau, ir kepu ant mazos ugnies. Man labai skanu, ypatingai, kai buna salti smile.gif
Atsakyti
Tesla panasiai kaip miltiniu blynu, kiausinis, truputis vandens, miltai, ir tarkuotos darzoves: cukinija, morkos, kopustai, bulve.
Atsakyti
QUOTE(gelep @ 2009 08 20, 16:46)
Perskaiciau ir as ta puslapi, bet tokio recepto lyg ir nebuvo, man tie blynai taip pat labai patinka, as juos darau taip, tarkim 4 bulves, 2 morkos, ir trecdalis nedidelio kopusto, 1 kiausinis, ir pora kupinu saukstu miltu, ir druskos, truputi pipiru, galima vegeta. Viska ismaisau, ir kepu ant mazos ugnies. Man labai skanu, ypatingai, kai buna salti  smile.gif


As bulviu nededu, dedu kopusto, poru, morku, papriku, svogunu laisku, zalumynu negailiu. Visa tai sumaisau su trupuciu blynu teslos ir kepu wub.gif
Atsakyti

 i 
FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
esu ragavus labai skaniu ivairiu kotletuku is lesiu,avinzirniu, pupu, brokoliu ir dar kazkokius su suriu vidui. jie budavo apvolioti dziuveseliuose dazniausiai . dieve kaip skanu noreciau kad kas jei turi imestu kokiurecepteliu panasiu
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 07 09, 16:15)
esu ragavus labai skaniu ivairiu kotletuku is lesiu,avinzirniu, pupu, brokoliu ir dar kazkokius su suriu vidui. jie budavo apvolioti dziuveseliuose dazniausiai . dieve kaip skanu noreciau kad kas jei turi imestu kokiurecepteliu panasiu


labai įdomiai skamba, būtų smagu gaut receptuką!
kol kas važiuoju pirkt kopūstų ax.gif
Atsakyti
taip viskas cia skamba skaniai thumbup.gif reiks ryt butinai pagaminti kopustu kotleteliu biggrin.gif
Atsakyti
dar virtuvė nuo karščio kepant kotletus neišgaravo, skubu girti ir girtis - kopūstų kotletukai super!
pirmai dozei pritrūko manų, paskui pridėjau gausiau - tėčiui aiškiai nebeliks, kai pareis iš darbo
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gelep @ 2009 08 20, 16:46)
Perskaiciau ir as ta puslapi, bet tokio recepto lyg ir nebuvo, man tie blynai taip pat labai patinka, as juos darau taip, tarkim 4 bulves, 2 morkos, ir trecdalis nedidelio kopusto, 1 kiausinis, ir pora kupinu saukstu miltu, ir druskos, truputi pipiru, galima vegeta. Viska ismaisau, ir kepu ant mazos ugnies. Man labai skanu, ypatingai, kai buna salti  smile.gif


kepu pagal si receptuka ir kepdama baigiu visus blynus suvalgyt, nes man jie labai skanus thumbup.gif aciu uz receptuka, dabar juos kepsiu tikrai daznai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2010 07 16, 14:58)
kepu pagal si receptuka ir kepdama baigiu visus blynus suvalgyt, nes man jie labai skanus  thumbup.gif  aciu uz receptuka, dabar juos kepsiu tikrai daznai  wub.gif


Pasakykit kaip smulkiai tarkavot darzoves -turbut per vadinama "burokine" tarka g.gif ar smulkiau? Man irgi mesos nesinori, kai taip karsta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 07 16, 14:06)
Pasakykit kaip smulkiai tarkavot darzoves -turbut per vadinama "burokine" tarka g.gif ar smulkiau? Man irgi mesos nesinori, kai taip karsta tongue.gif


per burokine tarkavau, viskas gerai gavosi thumbup.gif
Atsakyti