Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

QUOTE(rutyte11 @ 2009 07 11, 14:35)
Sveiko, mano labai "Mėlynas" pyragas

Pamaciau ats melynes ir pilna burna seiliu prisikaupe,siusk sen.
Nera pas mus melyniu,yra tik melynos uogos baltais viduriais doh.gif

Biski buvau nugrybavus,matyt per stipria kava pasidariau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 11 liepos 2009 - 17:11
QUOTE(rutyte11 @ 2009 07 11, 17:35)
Sveiko, mano labai "Mėlynas" pyragas

o jau pjuvis tai tikrai gundančiai atrodo rolleyes.gif kaip norėčiau, bet pas mus šiaurėj be šansų mėlynių gaut doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 07 11, 18:14)
o jau pjuvis tai tikrai gundančiai atrodo rolleyes.gif  kaip norėčiau, bet pas mus šiaurėj be šansų mėlynių gaut doh.gif  biggrin.gif

Žadeikių miške, prie Pasvalio daug. Praeitą savaitgalį mėlyniavom. Tik važiuokit. smile.gif
Atsakyti
Del to konditerinio maisenio is Senuku. Sakot rimtai toks prastas ?? unsure.gif Kadangi dar iki siol nebuvau nuejus pasiziuret, tai jeigu tokie prasti atsiliepimai, tai gal tada paieskosiu geresnio ir teks brangesnio. g.gif
Papildyta:
Ai ! Dar, taigi isivaizduojat jau perziurejau visas visas 17 temu "Saldūs receptai su nuotraukomis" kiekviena puslapi lotuliukas.gif ... Nusirasiau begales receptu, net nezinau ar visus kada isbandysiu, bet dabar uzejusi tokia kepimo manija, tai bus bent ateiciai jei ka bigsmile.gif . Is tikruju, labai labai daug, atrodo, skaniu ir fainu receptu bigsmile.gif Daug nerealiu kepejeliu notworthy.gif notworthy.gif lenkiames zemai JUMS rolleyes.gif ir tikriausiai 1 is nerealiausiu ir isimintiniausiu kepeju pasirode CIPCIUKAS , nu bet ale sitokie kepiniai doh.gif sakes , pagarba jums didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 07 11, 21:39)
Del to konditerinio maisenio is Senuku. Sakot rimtai toks prastas ?? unsure.gif  Kadangi dar iki siol nebuvau nuejus pasiziuret, tai jeigu tokie prasti atsiliepimai, tai gal tada paieskosiu geresnio ir teks brangesnio.  g.gif


man mama nupirko pabandymui ta maisiuka, bet ne is senuku, o is rimi pasibandymui, 2 lt pigesnis, o lygiai toks pat, tai negaila uz tokius pinigelius bus ir ismest...
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 07 08, 11:50)
as sitoky apziurinejau senukuose,tai tas maselis tox plastmasinis atrode ne medziaginis g.gif man pasirode prastas unsure.gif gal kas naudoja butent toky?koki atsiliepimai?

Aš turiu ir naudoju. Veikia pagal paskirtį biggrin.gif Nenaudoju kasdien, tai kažkokių trūkumų nepastebėjau smile.gif Gal ilgiau padirbus ir išlystų kas nors smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimse @ 2009 07 08, 11:55)
Tikrai prastas ir nevertas savo kainos  schmoll.gif .

O kas netiko?
Atsakyti
doh.gif lotuliukas.gif nu gal tada ir pajamsiu pabandymui lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, labas rytas smile.gif ir atejau su DYYYYDELIU klausimu biggrin.gif . Taigi, norejau pirkti nauja kepimo forma (nes nusimato piknikas ir reiktu koki paju issikept bigsmile.gif). O forma, kur sonas atsidaro ir nusiima sonai, bet ta yra speciali kepimui. O neseniai prisiminiau, kad turiu tokia forma, tik nesu isitikinusi, ar ji irgi tinka kepimui, nes jau 100 metu ja turiu ir joje kaskaip tik braskiu torta darydavom. unsure.gif Taigi, norejau paklausti, Jusu, zinoviu, ar tiktu sioje formoje kepti elektrineje orkaiteje??? g.gif Nes tos visos, kur sonai nusiima ir tiksliai kepimui, tai jos ale juodos, o pas mane sita kaip metaline.. g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 12 liepos 2009 - 10:19
aisku galima,visada kepu tokiose kepimo formose.
Atsakyti
O tai liuks tada thumbup.gif O tau prie jos neprilimpa bekepant viskas labai, nes kaip sakiau ji tokia kaip metaline vos ko ne. g.gif
Papildyta:
Aciu beje. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 12 liepos 2009 - 11:16
Noriu labai padekoti Inockai uz Napoleono recepta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jau toks skanus gavosi,pas MB buvo atejes viena gruzinas,kuris valge ir man buciavo rankas,sake tris metus nieko panasaus nera valges lotuliukas.gif
Va,liko gabalelis,dejau dziovintu vysniu ir razinu,apatini sluoksni pertepiau tik spanguoliu uogiene,kadangi daugiau jos nebeturejau,kitus du sluoksnius pertepiau raudonuju serbentu drebuciais.Dariau is puses normos,ir gavosi gan nemazas tortoas,su papuosimais,apie 3kg.user posted image

receptas
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 07 12, 12:17)
O tai liuks tada  thumbup.gif  O tau prie jos neprilimpa bekepant viskas labai, nes kaip sakiau ji tokia kaip metaline vos ko ne.  g.gif
Papildyta:
Aciu beje.  mirksiukas.gif

Sveika! 4u.gif
As taip pat tik tokia forma turiu ir sekmingai joje kepu tortus ir ne tik, zeliukus iv. darau. Be abejo yra ir geresniu...
Niekas man joje neprilimpa. Bent pokol nauja buvo, tai petepdavau kokiu sviestuku ar aliejuku. O dabar is vis, gerai, dugna iskloju kepimo popierium, uzdedu sonus ir niekuom juos netepu (nes pamirstu doh.gif ) ir gerai viskas iskepa ir niekas neprilimpa thumbup.gif
Tikrai tau viskas gausis!!!! Sekmes! mirksiukas.gif
Atsakyti
clap.gif o kaip liuksiskai assa.gif aciukas 4u.gif oi dabar ka kepsiu, nu ka kepsiu... hihihi.gif
Papildyta:
Gal dar atsirastu ir moteriskaiciu, kurios patartu koki dievisko skonio pyragiuka issikepti ? blush2.gif 4u.gif Mastau apie "Varskes pyraga su pudingu" g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 12 liepos 2009 - 14:55