Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

Labas rytas 4u.gif
As nuo pat ryto, oj jau 11:30 nu tai nelabai rytas ax.gif nu zodziu.. biggrin.gif Taigi, as turiu laaaaabai dyyyydeli prasima. Uz savaites mano mociutes gimtadienis, bus 71 metai, o ji tokia vos ko ne kaip is tos Stasio Povilaicio dainos: " Mociute jauna, su dzinsais tekina" lotuliukas.gif Taigi, mastau padaryti pati torta, ar pyraga kaskoki, net neisivaizduoju blush2.gif . Tai va ir norejau Jusu klausti, gal turetumete kokio labai skanaus torciuko recepta g.gif g.gif Ar kokiu minciu ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 08 04, 08:34)
Labas rytas  4u.gif
As nuo pat ryto, oj jau 11:30 nu tai nelabai rytas  ax.gif  nu zodziu.. biggrin.gif Taigi, as turiu laaaaabai dyyyydeli prasima. Uz savaites mano mociutes gimtadienis, bus 71 metai, o ji tokia vos ko ne kaip is tos Stasio Povilaicio dainos: " Mociute jauna, su dzinsais tekina"  lotuliukas.gif  Taigi, mastau padaryti pati torta, ar pyraga kaskoki, net neisivaizduoju blush2.gif . Tai va ir norejau Jusu klausti, gal turetumete kokio labai skanaus torciuko recepta g.gif  g.gif Ar kokiu minciu ?  unsure.gif

Nueik i tortu tema,ten rasi visokio gerio,neaisku kokio noretum,ar sokoladinio,ar vaisinio,man labai skanus sampaninis,gaivus,svaiginantis wub.gif
Cia merginos svaigsta del juodojo misko,nors man asmeniskai jis nera pats paciausias blush2.gif Man skanus napoleonai,taip pat Cipciuko Nevezis.Nu rinktis tikrai yra is ko,ka megsta tavo mociute?vieniems patinka riebesni,kitiems gaivesni.
Nieko nepadejau,bet tu apsisspresk,tada parasyk ko noretum,tikrai atsiras kepusiuju ir duos patarimu.
Atsakyti
Padejai padejai, kaip tik einu ieskot tortu temos bigsmile.gif mirksiukas.gif Beje, visom 4 uz GAIVESNIUS ! bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 08 04, 13:17)
Padejai padejai, kaip tik einu ieskot tortu temos  bigsmile.gif mirksiukas.gif  Beje, visom 4 uz GAIVESNIUS !  bigsmile.gif  bigsmile.gif

daryk vaisinį su grietinėle, imk Glacce braškinio biskvitus, apdėk bananais ir koncervuiotais nuvarvintais vaisiais iš skardinės Garden.... kažkoks tai maximose yra (papaja, kriaušės, bananai, dar ten kažkas skanaus, ananasai), biskvitus sulaistai syu tuo sirupu iš skardinės nepersistendama, apdedi vaisiais, pertepi nepersaldinta grietinėle, vėl biskvitas, vėl veiksmas - man gyrė, kad labai skanus buvo, pati nepėjau paragauti, bet moterytė gyrė dvi dienas šitą mano „rinkinuką“ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 08 04, 12:35)
Cia merginos svaigsta del juodojo misko,nors man asmeniskai jis nera pats paciausias blush2.gif Man skanus napoleonai,taip pat Cipciuko Nevezis.


Va va, turbut musu skoniai panasus, man irgi siaip sau tas miskas, o kad nevezi pasiulei, tai ir man padejai, tikrai savaitgali kepsiu, skaniai atrodo, klausyk, gal dar koki skanu turi sokoladini uzsizapastijusi biggrin.gif , reiktu ir tokio, nesugalvoju, o tu sugebi tokiu sedevru atkapstyti, o jei nerasiu kepsiu tavo amadeusa ir nevezi 4u.gif
Atsakyti
O jau pavadinimai, tai kaip sako Dzukijoje "GERULIAI" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 08 04, 15:44)
Va va, turbut musu skoniai panasus, man irgi siaip sau tas miskas, o kad nevezi pasiulei, tai ir man padejai, tikrai savaitgali kepsiu, skaniai atrodo, klausyk, gal dar koki skanu turi sokoladini uzsizapastijusi biggrin.gif , reiktu ir tokio, nesugalvoju, o tu sugebi tokiu sedevru atkapstyti, o jei nerasiu kepsiu tavo amadeusa ir nevezi 4u.gif

na,as cia neperseniausiai kepiau toki su mascarpones idaru,tas tai labai skanus buvo,ir pjuvis graziai ziurisi,ir padaryti nera sunku.
receptas cia,toks purus rolleyes.gif
Atsakyti
labas kepejeles 4u.gif
savaitgali kepsiu vaisini torta tai klausimas iskilo g.gif lakstus pertepsiu kremu is grietines, grietines standiklio, citrinos rugsties ir cukraus ar sita grietine galima puosti torto virsu su maiseliu?ar neisskys?
Atsakyti
QUOTE(baika @ 2009 08 05, 07:40)
labas kepejeles 4u.gif
savaitgali kepsiu vaisini torta tai klausimas iskilo g.gif lakstus pertepsiu kremu is grietines, grietines standiklio, citrinos rugsties  ir cukraus ar sita grietine galima puosti torto virsu su maiseliu?ar neisskys?

Jei dar desi standikli tai tikrai neisskys.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nu as matyt galu gale nusprendziau nekept jokio torto irnesakyk.gif biggrin.gif kaskaip pamasciau torta gimtadieniui, po to dar nezinai kas gausis, nu nezinau ... g.gif Kadangi is vakaro vaziuosim, tai gal bent iskepsiu jau ta "Varskes su pudingu pyraga" seip toki, vietoj saldumynu atsivest blush2.gif
O tortu receptuku pasirankiosiu is jusu, kai kepsit bigsmile.gif nes permeciau greit tortu forumus, tai be nuotrauku visi, kaskaip nepasiryztu daryt nezinodama kas gausis hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 05 rugpjūčio 2009 - 11:21
thumbup.gif
QUOTE(ikristute @ 2009 07 31, 14:35)
Labai skanus dalykas tie grietiniečiai  essen.gif
http://vifsla.blogas...nieciai-14.html



super geras sis receptas. labai skanus iseina
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 08 05, 14:07)
thumbup.gif
super geras sis receptas. labai skanus iseina
thumbup.gif

jei taip giriat ,reikes butinai isbandyti biggrin.gif
Atsakyti