Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

Gera ideja: Vasara pradek ruostis ziemai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot skanaus obuoliu pyrago recepta? Butu gerai kad teslos uztektu didelei blekai ax.gif man reikia jau syvakara butinai iskept.... verysad.gif
Atsakyti
a jau bandei piešti???? aš juos turiu, man jie nepatinka, nes yra ant tiek skysti, kad ką papaišius susilieja, tai naudoju juos gėlių viduriukams priklijuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GaiLina @ 2009 08 14, 13:15)
Sveikos, gal kas zinot skanaus obuoliu pyrago recepta? Butu gerai kad teslos uztektu didelei blekai  ax.gif  man reikia jau syvakara butinai iskept.... verysad.gif


Kazkada va si http://pragarovirtuv...iu-pyragas/323/ bandziau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 08 14, 13:22)
a jau bandei piešti???? aš juos turiu, man jie nepatinka, nes yra ant tiek skysti, kad ką papaišius susilieja, tai naudoju juos gėlių viduriukams priklijuoti  4u.gif


Idomu, su kazkuom sumaisyti neiseitu, kad nebutu tokie skysti? g.gif Nebent tie piestukai visiskai uzklynyti smile.gif arba gautusi visiska kosemalose
Atsakyti
QUOTE(anber @ 2009 08 14, 14:31)
Kazkada va si http://pragarovirtuv...iu-pyragas/323/ bandziau smile.gif

Papildyta:
Idomu, su kazkuom sumaisyti neiseitu, kad nebutu tokie skysti?  g.gif  Nebent tie piestukai visiskai uzklynyti smile.gif arba gautusi visiska kosemalose

pabandyk praimti, gal tik man topkie pasitaikė, susigundžiau glušelė ant meduolių paišymui ir šiaip dekorui ir š.... su uogiene gaunasi, nes viskas varva, bėga, susilieja, o ant paveiksliuko taip gražiai atrodo doh.gif gal dadėjus cukraus pudros ir gautųsi kas, ale kaip besupilsi atgal į tą patogią tūtelę, nebent švirkštu g.gif bet bus jau tirštas, nebelįs per adatą, žodžiu, bandyk, gal man tik nevykęs pasitaikė pakelis blush2.gif
Atsakyti
Nerytė ,
labai dėkui už pyragą su slyvukais, 4u.gif 4u.gif maniškiai laižė pirštukus, tad kepsiu jį dar, kol yra slyvukų ax.gif
Atsakyti
O cia ne tokie piestukai, kaip is lenkijos? tie tai tirstuteliai g.gif
Atsakyti
lenkiški geros kokybės, o tie ale vokiški Maximoj tai š..........elis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 08 14, 11:51)
o gerduvoj buvai? ax.gif


Deja ne schmoll.gif Klaipedoje nera verysad.gif

QUOTE(makalaika @ 2009 08 14, 12:50)
vakar maximoj pirkau maistiniu dazu (ale flomasteriu) labai patogus dalykas kai norisi ka nors papaisyti pvz ant meduoliuku ar sausainiuku, kam aktualu patariu pasirupinti is anksto, nes pernai pries kaledas ju nebegavau  ax.gif . ipakavime yra 4 spalvos kaina 9.90lt


RIMTAAAAJ??! blink.gif blink.gif GERAS ! Gal butu galima nuotraukyte kaip atrodo, kad zinociau ko ieskot, man kaip tik reiketu situ, tiesiog nerealu butu !!! blink.gif Bet maxei rast ka tai doh.gif
Atsakyti
tai vat, ateinu pas jus su tokiu klausimu-

gal kuri zinote recepta "Naujienos" plokstainio?

buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 14, 18:52)
lenkiški geros kokybės, o tie ale vokiški Maximoj tai š..........elis  doh.gif

aš ir pritariu thumbup.gif bet žinai jie yra dviejų rūšių maksimoj, man dukra išaiškino, vieni kaip kontūrams (tirštesni), o kiti ne paišymui bet jau visam paviršiaus padengimui pvz. meduoliuko, tie tai žiauriai skysti doh.gif bet svarbiausia, kad prieš Kalėdas dalį meduoliukų jais dekoravom, tai tie meduoliukai nevalgomi buvo, man toks šlykštus saldumas, kad fui.... vat kur su aisingu tai bigsmile.gif
Atsakyti
Vaidullka, aš buvau šitą receptuką įdėjus blush2.gif Nu kaip nuostabiai atrodo tavo pyragiukas wub.gif wub.gif wub.gif žinau, kad skanus wub.gif man patinka, kad jis tooooks drėgnas thumbup.gif ale kaip įdomiai net per googlą visagalį pasiekiamas bigsmile.gif

****

Kažkuri čia nuotraukytės prašėt flomasteriukų - aš turiu, va kaip atrodo (panaudoju gėlyčių centriukams padažyti kol kas mirksiukas.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 14 rugpjūčio 2009 - 19:54