Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažas svoris :)

Sioje temeleje galime visos pasidalinti savo patirtimi apie bandyma priaugti svorio, apie XS, XXS paieskas parduotuvese smile.gif madas smile.gif valgiarascius smile.gif ir t.t. smile.gif
Papildyta:
PVZ. mane uzpuole beda del priklijuomu kojiniu, kiek tik pirkau visos smuko, gal zinote kokiu coliukisku ? smile.gif kad aptemtu ir plona koja ? rolleyes.gif
Atsakyti
laba.as esu labai kuda.ugis 1,68 cm, o svoris 47 kg.man kojines labai patinka,tik irgi visada smunka verysad.gif tai as nusipirkau ta dirzeli,kur ant liemens dedasi ir turi susegimus kojinems.taip ir nesioju,nes kitos iseities nematau ax.gif
Atsakyti
Na as vakar uzsidejau priklijuojams ir viskas ok smile.gif bet girdejau kad po kelinto nesiojimo tas lipnumas dingsta ir gali pradeti smukti, o kaip tau su tais dirzeliais ar patogu ???
Atsakyti
Oi, merginos, kaip jums pavydžiu, mano ūgis irgi 1,68, tik svoris daaaug didesnis.. verysad.gif Na, bet noriu dėl kojinių pasisakyt: svoris kojinių smukimui įtakos neturi, pati labai mėgau nešioti, pigesnės po kelių kartų tikrai nebe taip gerai limpa, bet normalios tai man greičiau suplyšdavo, nei nebelipdavo, daugiausiai nešiojau "Oris", "Veneziana" firmų, labai neblogų būdavo (dabar nežinau, ar tebėra ta parduotuvė) parduotuvėje Vilniuje, prie Rotušės aikštės, toj pusėj, kur Piekautaitės salonas.. Dar viena labai gera pardė Totorių gatvėj. O jei kojinės ne prilipdomos, tai tada tik juosmenėliu prisegt jas, bet man nepatiko, nes labai greitai atsisegdavo..
Atsakyti
o man tai tas dirzelis neatsisega ir man labai patogu.tik jeigu labai jau aptemptas sijonas,tai matosi tie dirzeliai.tuomet jau geriau deviu pedkelnes.
Atsakyti
Iš temos per mažas svoris, gavosi tema - smunka kojinės lotuliukas.gif

Pasisakysiu abiem temom ax.gif
Turiu tas prisiklijuojančias kojines, tai šiaip taip laikosi, nors draugas yra padovanijęs ir tą daiktą (blyn, nežinau kaip vadinasi), kur specialiai kojinėm prilaikyti, tai thumbup.gif O ir seksualiai atrodo blush2.gif

Kas dėl svorio, tai nuo pat vaikystės buvau lieknutė. Mano ūgis - 177, o svoris 55kg. Tačiau esu patenkinta savo figūra, galbūt dėl to, jog puikiai telpu į standartinį S, o ir man gražios lieknos merginos (taip pat gražios ir moteriškų linijų - juk viskas labai individualu). Vienintelis dalykas, kuris man nelabai patinka - labai plonos rankos, kaip šakaliukai doh.gif
Atsakyti
as irgi prie jusu prisidedu smile.gif ugis mano 1,7m o svoris 48kg... viskas butu nieko, jei ne krutine verysad.gif dydis A, o realiai tai isvis mazyte, nieko nera ten pas mane... o noreciau tai C kokio labai labai, nes man krutine labai grazu ir seksualu... visa laime kad bent uzpakaliuka turiu blush2.gif tai del rubu tenka ilgai paieskoti bliuskutes, kad neatrodyciau kaip "lenta" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos paneles smile.gif . ir as noriu i jusu rata. Mano ugis 173, svoris 53. Ir visi mane kritikuoja , kad esu per kuda, nors pati gerai jauciuosi, ir patinku sau tokia kokia esu.
Tik viena problemele turiu , esu siauru klubu ir sedynes beveik nera, tad bedos visada su dzinsais, niekada nestovi ant manes jie graziai doh.gif Macaiu parduotuvese yra pirkti specialus sortukai su isiutom pagalvelem ant uzpakalio. kad jis pilniau atrodytu. Sakau gal kuri nesiojat ar patogu?
Atsakyti
QUOTE(zogu @ 2009 07 09, 01:00)
Sveikos paneles smile.gif . ir as noriu  i jusu rata. Mano ugis 173, svoris 53. Ir visi mane kritikuoja , kad esu per kuda, nors pati gerai jauciuosi, ir patinku sau tokia kokia esu.
  Tik viena problemele turiu , esu siauru klubu ir sedynes beveik nera, tad bedos visada su dzinsais, niekada nestovi ant manes jie graziai doh.gif  Macaiu parduotuvese yra pirkti specialus sortukai su isiutom pagalvelem ant uzpakalio. kad jis pilniau atrodytu. Sakau gal kuri nesiojat ar patogu?


oi man toks dalykas nelabai butu blush2.gif kazkaip vis tiek netikra, ne tavo, nesmau man butu doh.gif blush2.gif o tai negi tokie siauri klubai? as i daugeli dzinsu net neilendu ax.gif kiek cm tavo klubai? smile.gif
Atsakyti
labuka prisidedu prie jusu,ugis 170,svoris 50,siaip man tas kudumas patinka,tik beda su kelnem,dzinsais,siauri klubai,tai net xs dydis per didelis,kur gaunat kelniu?dzinsu?sakau gal vaikiskose pasiziuret,daugiausia nesioju sukneles nes jos normaliau atrodo ant manes,bet va-reikia i darba reikia normaliu juodu kelniu,siaubas..kaip as atrodysiu..
Atsakyti
QUOTE(inbudzi @ 2009 07 11, 20:42)
labuka prisidedu prie jusu,ugis 170,svoris 50,siaip man tas kudumas patinka,tik beda su kelnem,dzinsais,siauri klubai,tai net xs dydis per didelis,kur gaunat kelniu?dzinsu?sakau gal vaikiskose pasiziuret,daugiausia nesioju sukneles nes jos normaliau atrodo ant manes,bet va-reikia i darba reikia normaliu juodu kelniu,siaubas..kaip as atrodysiu..


zinau kad bershkoj, tally weil ar kaip ten, yra daug tokiu mazuciu dydziu kaip XXS, bet kad ten rubu sunku rasti normaliu, daugiau visi 13metems mergaitems biggrin.gif o siaip as sveriu maziau nei tu, bet vos itelpu i S arba kaip sakoma 34 dydi bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mano ūgis 176cm o svoris 52-53kg. Visi sako, kad per mažas, bet niekaip negaliu svorio priaugti schmoll.gif
Atsakyti