Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažas svoris :)

QUOTE(KaleduManiake @ 2009 07 12, 14:50)
Sveikos, mano ūgis 176cm o svoris 52-53kg. Visi sako, kad per mažas, bet niekaip negaliu svorio priaugti  schmoll.gif


oho blink.gif na tu is ties labai labai lieknute smile.gif eik i modelius thumbup.gif
Atsakyti
Mano ūgis 174 cm, o svoris 52-53 kg smile.gif
Galvojau, kad po vaiko gimimo priaugsiu svorio (nedaug norėčiau, apie 3 kg), tačiau liko toks pat. biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš smile.gif Priauginėju jau sėkmingai thumbup.gif
Svėriau 45,5kg/ 178cm, dabar jau sveriu 48kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 07 13, 00:59)
Jungiuosi ir aš smile.gif Priauginėju jau sėkmingai  thumbup.gif
Svėriau 45,5kg/ 178cm, dabar jau sveriu 48kg  thumbup.gif


oho, kaip butu idomu pamatyti kaip tu atrodai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 07 13, 18:29)
oho, kaip butu idomu pamatyti kaip tu atrodai  blush2.gif

Pašiau až savo flickr linkiuką, galėsi pažiūrėti kaip atrodau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 07 08, 18:01)
as irgi prie jusu prisidedu  smile.gif  ugis mano 1,7m o svoris 48kg... viskas butu nieko, jei ne krutine  verysad.gif dydis A, o realiai tai isvis mazyte, nieko nera ten pas mane... o noreciau tai C kokio labai labai, nes man krutine labai grazu ir seksualu... visa laime kad bent uzpakaliuka turiu  blush2.gif  tai del rubu tenka ilgai paieskoti bliuskutes, kad neatrodyciau kaip "lenta"  biggrin.gif

oij merginos....atrodo galeciau sakyti, kaip pavydziu, bet zinau, kad ir Jus lieknos merginos ir mes, stambesnes merginos linkstam nervintis del ivairiu trukumu, man paciai pavyzdziui atrodo mano krutine per didele,,,kaip ir pilvuko mazesnio noreciau...taigi, kartais einant gatve ir pamacius lieknute mergaiciuke pagalvoju,,,kaip gerai butu atiduoti nors po kiek nuo pilvuko ir krutines...tada butu super... smile.gif
nes su rubais del krutines ypac labai sunku...nei sukneliu galiu rasti nei ka... blush2.gif
zodziu...neisprendziama problema... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Jammin1 @ 2009 07 12, 23:59)
Jungiuosi ir aš smile.gif Priauginėju jau sėkmingai  thumbup.gif
Svėriau 45,5kg/ 178cm, dabar jau sveriu 48kg  thumbup.gif

OHO...negaliu patiketi kad TOKS ugis ir toks svoris... g.gif tikrai kad labai mazai... blush2.gif bet linksiu sekmingai priaugti, na zinoma tiek kiek nori... 4u.gif
o kad galetume pasidalinti savo gabaritais..butume grazuoles turbut... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif juokauju.... bigsmile.gif
Atsakyti
Kada gi moteris bus visiškai patenkinta savimi... g.gif

Šiaip svarbiausia savimi pasitikėjimas, tuomet bus nebaisu nei kyšantys kaulai, nei išlindę lašinukai thumbup.gif

Tiesa, visiškai suprantu Jammin1... Niekaip galvoj netelpa, kaip turint tokį ūgį galima sverti tiek mažai doh.gif Gal čia kokia nors hormonų problema?
Pačios ūgis 176/177, o svoris 55kg ir dažnai pajuokauju, kad mielai galėčiau vaidinti istoriniam filme apie konclagerio aukas lotuliukas.gif Labai jau lieknas mano viršus, nors užpakaliuką palyginti turiu - 36 dydis.

O vat kas mane tikrai erzina, tai giminių ir menkai pažįstamų klausimai apie dietas blink.gif doh.gif Nors imk ir gun_bandana.gif O aš dar tokia šokoladų mėgėja... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauriut_: 14 liepos 2009 - 16:37
QUOTE(lauriut_ @ 2009 07 14, 18:32)
Kada gi moteris bus visiškai patenkinta savimi... g.gif

Šiaip svarbiausia savimi pasitikėjimas, tuomet bus nebaisu nei kyšantys kaulai, nei išlindę lašinukai thumbup.gif

Tiesa, visiškai suprantu Jammin1... Niekaip galvoj netelpa, kaip turint tokį ūgį galima sverti tiek mažai doh.gif Gal čia kokia nors hormonų problema?
Pačios ūgis 176/177, o svoris 55kg ir dažnai pajuokauju, kad mielai galėčiau vaidinti istoriniam filme apie konclagerio aukas lotuliukas.gif Labai jau lieknas mano viršus, nors užpakaliuką palyginti turiu - 36 dydis.

O vat kas mane tikrai erzina, tai giminių ir menkai pažįstamų klausimai apie dietas blink.gif  doh.gif Nors imk ir gun_bandana.gif O aš dar tokia šokoladų mėgėja... blush2.gif


mane tai labiausiai nervina kad krutines nera doh.gif nors seimoj moterys pas mus su C, D, o pas mane doh.gif nieko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ir as i Jusu kompanija.. mano ugis 175 o svoris 50 verysad.gif taip noretusi priaugti svoriuko, bet kad ir ka daryciau nieko nesigauna

Atsakyti
Aš irgi iš tų, kur šakaliukais vadina biggrin.gif Mano ūgis 173 cm, o svoris 50-51 kg, norėčiau priaugt truputuka svorio rolleyes.gif Mane labiausiai erzina mano plonos kojytes, net sijonuka geda nesiot mad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2009 07 14, 17:32)
Kada gi moteris bus visiškai patenkinta savimi... g.gif

Šiaip svarbiausia savimi pasitikėjimas, tuomet bus nebaisu nei kyšantys kaulai, nei išlindę lašinukai thumbup.gif

Tiesa, visiškai suprantu Jammin1... Niekaip galvoj netelpa, kaip turint tokį ūgį galima sverti tiek mažai doh.gif Gal čia kokia nors hormonų problema?
Pačios ūgis 176/177, o svoris 55kg ir dažnai pajuokauju, kad mielai galėčiau vaidinti istoriniam filme apie konclagerio aukas lotuliukas.gif Labai jau lieknas mano viršus, nors užpakaliuką palyginti turiu - 36 dydis.

O vat kas mane tikrai erzina, tai giminių ir menkai pažįstamų klausimai apie dietas blink.gif  doh.gif Nors imk ir gun_bandana.gif O aš dar tokia šokoladų mėgėja... blush2.gif

Nea, su hormonais pas mane viskas o.k. Turiu bėdelių su kasa mirksiukas.gif
O kas liečia aplinkinius, tai mane irgi erzina, kad vos ne kiekvienas naujas pašnekovas visada užklausia ar čia aš savo noru taip nusiliekninau nerealiai biggrin.gif
Aš jaučiuosi gražesnė, nei tada kai turėjau antsvorio, žymiai labiau savimi pasitikiu ir rūbų pasirinkimas ženkliai didesnis... Nors... kokius džinsus kartais sunkoka būna surasti, arba per trumpi, arba platūs kaip maišas biggrin.gif
Bet lyginant antsvorį ir per mažą svorį- man asmeniškai geriau mažesnis svoris. Sunku su tais papildomais kg judėti, dabar bent jau lakstau visur kaip ant sparnų bigsmile.gif Taip kad- visos nosytes aukštyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtimi. Visą gyyvenimą buvau plonytė ir smulkutė (164cm, 45kg), bet taip buvo tol, kol intensyviai šokau (kasdien), vedžiau treniruotes. Vėliau užsibaigė visi sportai, ir ką jūs galvojat, buvau priaugus iki 52kg! Net pačiai šokas buvo biggrin.gif Paskutiniu metu vėl po truputį mankštinuos, mažiau valgau, ir jau sveriu 49 kg biggrin.gif
Atsakyti