Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

QUOTE(Makalius @ 2009 06 16, 20:37)
Mes ieškomės intensyviai nakvynės, tai galiu pasakyti, kad pigiau nei 39 eurai dviviečio kambario dar radęs nesu........ Pagrinde parai 45-60 eurų........


siulyciau ieskotis vietoj 4u.gif rasi tikrai pigiau mirksiukas.gif nes mes kai buvom pries 2 metus rugpjucio pabaigoj tai radom uz 50eur 6 suauge. bet emem pati pirma pasitaikiusi doh.gif poto kai pasiklausinejom tai permokejom gerokai doh.gif
isvaziuojam uz geros savaites tai irgi viska rinksimes vietoj. cool.gif
tik baugiausia, tai kaip ne 6men dukryte atlaikys kelione unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 06 17, 17:05)
o aš dar norėjau pasiteirauti tų,kas vyko automobiliu, kaip dėl paso galiojimo laiko, nes kelionių agentūros rašo "būtina turėti galiojantį pasą (ne asmens tapatybės kortelę!). Pasas turi galioti bent 6 mėn. "   o kas bus jei mano paso galiojimo laikas trumpesnis? gali neįleisti į šalį??  blink.gif

mano pasas galioja iki šių metų rugpjūčio 26d. Grįžom užvakar. Niekam šis faktas neužkliuvo, nes dažniausiai pasai būdavo tik suskaičiuojami mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 17 birželio 2009 - 23:35
QUOTE(chichicoco @ 2009 06 17, 13:55)
Mes į Kroatiją vežėmės eurus ir ten keitėmes į kunas. Jų valiuta yra kunos, tai eurais nelabai kaip ir išeis atsiskaitinėt  schmoll.gif

3 metus is eiles vezemes eurus ir seimininkam ir turgeliuose atsiskaitinejom tik eurais.
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2009 06 18, 04:03)
3 metus is eiles vezemes eurus ir seimininkam ir turgeliuose atsiskaitinejom tik eurais.


Nesuprantu kam rizikuoti priims nepriims?Imkite eurus ir keisite Kroatijoje be problemų, yra vietinė valiuta o kita valiuta priima tie kurie nori.
Papildyta:
QUOTE(kepuryte @ 2009 06 17, 22:36)
siulyciau ieskotis vietoj  4u.gif  rasi tikrai pigiau  mirksiukas.gif  nes mes kai buvom pries 2 metus rugpjucio pabaigoj tai radom uz 50eur 6 suauge. bet emem pati pirma pasitaikiusi  doh.gif  poto kai pasiklausinejom tai permokejom gerokai  doh.gif
isvaziuojam uz geros savaites tai irgi viska rinksimes vietoj.  cool.gif
tik baugiausia, tai kaip ne 6men dukryte atlaikys kelione  unsure.gif


O ką reiškia gerokai permokėjot?6 žmonėms 50 eurų yra mažai ...
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2009 06 18, 08:19)
O ką reiškia gerokai permokėjot?6 žmonėms 50 eurų yra mažai ...


ta ir reiskia mirksiukas.gif mes kai mokejom mums irgi pasirode kad labai pigu, bet paskui kai pasiklausinejom tai pasirodo permokejom unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kartojuosi, bet visai pasimetusi esu, kiek reikia turėti pinigų 4 asmenų šeimai, norint apsigyventi pas žmones ir keletą kartų nueiti į kokią kavinę?, šiaip mes taupūs, bet visai nesuprantu, kiek gali kainuoti būstas.,bei kiek kainuoja mokami keliai, prašau parašykite apytiksliai
Atsakyti
O kokia padėtis Makarskos kurorto paplūdimiuose , maudymosi vietose ar daug jūros ežių ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2009 06 18, 10:27)
O kokia padėtis Makarskos kurorto paplūdimiuose , maudymosi vietose ar daug jūros ežių ?  g.gif



buvau prieš 2 metu tai tikrai nemažai buvo, būtinai reikia tų vandens batukų ir dėl ežių ir dėl akmenuoto dugno, kad nepaslyst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina d @ 2009 06 18, 09:20)
Sveiki, gal kartojuosi, bet visai pasimetusi esu, kiek reikia turėti pinigų 4 asmenų šeimai, norint apsigyventi pas žmones ir keletą kartų nueiti į kokią kavinę?, šiaip mes taupūs, bet visai nesuprantu, kiek gali kainuoti būstas.,bei kiek kainuoja mokami keliai, prašau parašykite apytiksliai


žiūrint kur ir pro kur važiuosit, nuo to priklauso mokami keliai ar ne, būstas irgi kaip pasiseks, skaičiuokit brangiau, tai bus geriau, jei liks wink.gif nakvynė tarkim 40-50 eur para

QUOTE(Frezija13 @ 2009 06 18, 09:27)
O kokia padėtis Makarskos kurorto paplūdimiuose , maudymosi vietose ar daug jūros ežių ?  g.gif


jei nepasikeitė, tai ežių yra cool.gif nedidukai jie, bet yra
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2009 06 18, 09:27)
O kokia padėtis Makarskos kurorto paplūdimiuose , maudymosi vietose ar daug jūros ežių ?  g.gif


Šiap ežiai yra iš ryto renkami(pati mačiau) ir buna vandenyje tiek žmonių, kad man atrodo tie ežiukai labiau bijo negu žmonės (nu čia juokauju) biggrin.gif Bet batukus guminius reikia turėti dėl jūros dugno labiau,kad nesusižaloti, nors mačiau kai kurie tėveliai leido maudytis vaikams be nieko, bet nemanau,kad tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(kristina d @ 2009 06 18, 10:20)
Sveiki, gal kartojuosi, bet visai pasimetusi esu, kiek reikia turėti pinigų 4 asmenų šeimai, norint apsigyventi pas žmones ir keletą kartų nueiti į kokią kavinę?, šiaip mes taupūs, bet visai nesuprantu, kiek gali kainuoti būstas.,bei kiek kainuoja mokami keliai, prašau parašykite apytiksliai

Kroatijoj už kelius mokama pagal kilometražą, kuo ilgiau važiuoji mokamu keliu, tuo brangiau moki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 06 18, 15:36)
Kroatijoj už kelius mokama pagal kilometražą, kuo ilgiau važiuoji mokamu keliu, tuo brangiau moki  biggrin.gif


aisku, galima ir nemokamais keliais vaziuoti, tada nereikes moketi mirksiukas.gif
Atsakyti