Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

QUOTE(raiboji peleda @ 2009 12 22, 14:59)
o kiek jus prabuvot Kroatijoje, kol teismas vyko? Ir kaip baifgesi?
Idomu labai, nes patys daug kur su auto vazinejam, tai idomu tiesiog tokia situacija.

prieš kokius 4 m. teko man toks malonumas. Kadangi aiškiai kalta buvau, tai vakare (po įvykio) pasirašiau dokumentus, ryte nusigavom į Zagrebą į teismą ( Zagrebo aplinkely į šoną įvažiavau), ten prasitrynėm pusę dienos, gavau 1000 kunų baudos doh.gif ir vakare jau vartėmės pliaže Primoštene rolleyes.gif
P.S. teisme žmogeliukai kalbėjo angliškai, jei ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 22 gruodžio 2009 - 17:22
Sveiki.
Pirmiausia su švente...su Naujais Metais 4u.gif
Klausimas. Kaip reikalai su nakvynėmis Cres ir Krk salose.Gal kas buvote, kokios kainos ir t.t. noreciau gauti truputi informacijos.dabar pats laikas pradeti planuoti keliones, tad....smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mes savaitgaliui planuojam vaziuoti pailseti i Kroatija,bet norim pailseti, paguleti pliaze, be jokiu lankytinu vietu, kur patartumet vaziuoti. Tiesa vaziuosim vasarai ir tik savaitgaliui.
Atsakyti
O ar apsimoka toki kelia vaziuot tik savaitgaliui?
Na, man visa Kroatijos pakrante atrodo labai ispudinga, nors be abejo, kad kuo toliau i Pietus, tuo graziau. Visur pilna kurortu, turbut pats garsiausias ir triuksmingiausias Makarska, kur musus agenturos veza.
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 01 03, 18:34)
Sveikos, mes savaitgaliui planuojam vaziuoti pailseti i Kroatija,bet norim pailseti, paguleti pliaze, be jokiu lankytinu vietu, kur patartumet vaziuoti. Tiesa vaziuosim vasarai ir tik savaitgaliui.


..visa laika važiuodavau link išgirtos Makarskos o štai praeita vasara aplankiau Opatija. Puikus kurortas..be to arciau, kainos neblogos ir klimatas tinkantis mūsų kunui...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 01 03, 18:34)
Sveikos, mes savaitgaliui planuojam vaziuoti pailseti i Kroatija,bet norim pailseti, paguleti pliaze, be jokiu lankytinu vietu, kur patartumet vaziuoti. Tiesa vaziuosim vasarai ir tik savaitgaliui.

Jei tik savaitgaliui tai trys dienos,visos ir praeis kelionej,nebent su lektuvu.Jei automobiliu tai neverta, labai ilga kelione ir bus tik nuovargis.Nieko nepamatysit ir nepailsesit.
Atsakyti
As pamirsau paminet,kad mes ne Lietuvoj gyvenam o Siaurinej Airijoj,todel svarbu,kad arti oro uostas butu. O islipus kokiam oro uoste galima masina greitai issinomuot
Atsakyti
Tai skriskite į Krk salą, ten ir oro uostas, ir automobilių nuoma, ir yra ką pasižiūrėti. Daug gražių ir įspūdingų vietų, per 3 dienas spėsit ir palakstyt, ir pagulėt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 01 04, 12:18)
Tai skriskite į Krk salą, ten ir oro uostas, ir automobilių nuoma, ir yra ką pasižiūrėti. Daug gražių ir įspūdingų vietų, per 3 dienas spėsit ir palakstyt, ir pagulėt.  rolleyes.gif

o per kur galima rezervuotis,nes ziurejau per hostelclub tai neradau nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2010 01 04, 14:47)
o per kur galima rezervuotis,nes ziurejau per hostelclub tai neradau nieko verysad.gif


http://www.limba.com/en.htm
Atsakyti
man asmeniskai geriausia keliauti per kelioniu agenturas. viskuo buna pasirupinta ir nereik galvot kas kur kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 06, 01:49)
man asmeniskai geriausia keliauti per kelioniu agenturas. viskuo buna pasirupinta ir nereik galvot kas kur kaip  smile.gif


Tam as pritariu, bet niekas neatstos to savarankisko kelioniu dziaugsmo, kai tu gali vaziuoti is to kurorto i kita, jei tau nepatinka, gali vaziuoti visur aplinkui, gali apvaziuoti visokiu kaimelius ir pan. Tokiu patyrimu niekas nepaskolins ax.gif
Nors, aisku, agenturos turi gidus, kurie viska pvz miestuose aprodo, nereikia puse dienos gaisti ieskant ir pan.. Visos keliones turi savu pliusu ir minusu smile.gif
Atsakyti