Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 12, 13:21)
Ten veik visur "vaizdas į jūrą". Svarbiausia atstumas iki jos wink.gif


Nebūtinai smile.gif man visai patinka pasivaikščiot iki jūros. Mums netgi į kalną lipti reikėdavo atgal grįžtant, bet vaizas pro balkoną viską atpirko 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gražu biggrin.gif Bet tas atstumas kartais būna žudantis. Tai daugiau patarimas, nei taisyklė. Kitam gal ir nieko tokio pasivaikščioti, kokį vaikišką vežimėlį ant kupros panešioti laiptais lipant kai +35 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2010 04 13, 11:14)
ooo, mums per toli su vaikais, mes į šiaurės Kroatiją dairomės  verysad.gif


Siūlyčiau pavažiuoti bent iki Splito ar Makarskos. Mane asmeniškai nuvyle šiaurinė Kroatijos dalis g.gif
Atsakyti
Kuo nuvylė? smile.gif Opatija, Krk sala, Rovinj ir kt. - vieni gražiausių Kroatijos perlų..
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 13, 12:03)
Kuo nuvylė? smile.gif Opatija, Krk sala, Rovinj ir kt. - vieni gražiausių Kroatijos perlų..

Man pietinė Kroatijos gamta labiau prie širdies, nepalyginama su šiaurine. Man ten per daug "žalia", trūksta kalnų smile.gif Aišku šiaurinės Kroatijos nesu išmaišiusi nes nesužavėjo iš karto. O pietinėj daly teko būti kelis kartus smile.gif
Atsakyti
Aišku. smile.gif Dėl to, kad trūksta gėlynų ir žalumos, kurią bent jau mūsų šeima dievina, labai nuvylė Ispanijos gamta. Vasarą ten kaktusai, akmenynai, dirbtinės palmės ir nieko tokio įspūdingo. Tačiau šiaurinėje dalyje taip pat yra gražių kalnuotų vietovių, įspūdingų serpantinų, gražių kelių. Kur skubos nėra, važiuoji ir mėgaujiesi kelione.
Atsakyti
o kaip manote - ar kondicionierius butinas apartamentuose? Nes pavyzdiui kur kainos svyruoja apie 20-25 EUR uz nakti ten daugiausia be AC. Ar imanoma issimiegoti be kondicionieriaus birzelio gale - liepos pradzioje? smile.gif
Atsakyti
Gali būti blogai, ypač jei saulėta pusė ir visą dieną kepins kambarį. Nes birželio pabaigoje jau būna pati vasara, naktimis temperatūra gali laikytis ir apie 28+ , kas esant jūriniam brizui nėra varginantis, greičiau malonus dalykas, bet kaip jau minėjau, jei prišildys saulė kambarį, naktį bus nemalonu. Be to nepamirškit, kad tam tikruose regionuose naktį būna uodų, todėl jie tik lauks, kada atsidarysite langus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Piniuke @ 2010 04 13, 13:23)
o kaip manote - ar kondicionierius butinas apartamentuose? Nes pavyzdiui kur kainos svyruoja apie 20-25 EUR uz nakti ten daugiausia be AC. Ar imanoma issimiegoti be kondicionieriaus birzelio gale - liepos pradzioje?  smile.gif

Bent jau man būtų buvę neįmanoma doh.gif Dieną tas karštis malonus, bet naktį tvanku, išsimiegoti be kondicionieriaus būtų sunkoka.
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 13, 13:38)
Gali būti blogai, ypač jei saulėta pusė ir visą dieną kepins kambarį. Nes birželio pabaigoje jau būna pati vasara, naktimis temperatūra gali laikytis ir apie 28+ , kas esant jūriniam brizui nėra varginantis, greičiau malonus dalykas, bet kaip jau minėjau, jei prišildys saulė kambarį, naktį bus nemalonu. Be to nepamirškit, kad tam tikruose regionuose naktį būna uodų, todėl jie tik lauks, kada atsidarysite langus biggrin.gif

Uodų ir mes sulaukėme. Netoli Zadaro turėjom kambarį be kondicionieriaus, puolė uodai, lauke lojo šunys, košmariška naktis buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mus irgi puolė uodai Krk saloj. Ir kondicionieriaus nebuvo. Čia vis dar tą agentės "pasiūlymą" prisimenu, tai pypt pypt jai.
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 04 13, 09:23)
Siūlyčiau pavažiuoti bent iki Splito ar Makarskos. Mane asmeniškai nuvyle šiaurinė Kroatijos dalis  g.gif

Buvę mes su vyru Hvar saloje, nėra labai daug į pietus, bet pakankamai. Dabar važiuoti ruošiamės su didele šeima, su 2 mažais vaikais ir seneliais, norisi, kad kelionėje daug laiko neužgaišti (ir taip neįsivaizduoju, kaip mašinoje išsėdės mažius tiek valandų doh.gif ) ir dar į Veneciją pakliūti tuo pačiu norime. Taip, kad mūsų atveju tinka tik šiaurinė dalis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 04 13, 10:03)
Kuo nuvylė? smile.gif Opatija, Krk sala, Rovinj ir kt. - vieni gražiausių Kroatijos perlų..

Gal galite pasidalinti patirtimi, kurioje vietoje iš šitų paminėtų geriausi pliažai (įėjimas į jūrą ir kad nebūtų vien dideli akmenys, o nedideli akmenukai arba žvyras) ax.gif
Atsakyti
o gal kas esate rezervave apartamentus Koratijoje per adriatic.hr puslapi? man kazkodel jis pasirode pats patogiausias, aiskiausias ir prieinamiausias kainas siulantis smile.gif
Atsakyti