Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

http://www.gismeteo....busy/?city=3246
Atsakyti
QUOTE(Kestulis @ 2010 06 09, 10:40)
Dar turiu keletą klausimų smile.gif
Gal kas nepatingės ir pasidalins nakvynės vietų koordinatėmis Prahoje, Austrijoje (lankant Alpių Kelią) ir Kroatijos pradžioje (ar čia tiesiog šauti į bet kurį pasitaikiusį miestuką)?

Dėkui!

Austrijoje patariu ieskot pagal regionus. Paziurekit i koki regiona vaziuojat, kur noretumet nakvot. Austru regionines turistu info labai isvystytos. Daug info, pasirinkimu. Galit surasyt man kur noretumet ar planuotumet nakvot, atsiusiu konrecius psl. kur galesit ieskot i valias. Tikrai austrai puikiai atsakineja i el.pasta ir galesit kazka susitarti mirksiukas.gif
Kroatijos siaure g.gif Ten buvau tik karta, bet kazkaip nesusidurem su problemoms - radom kempingus, yra ir tu apartemantu ten. Is anksto nerezervavom nieko... Tik va ten su ju tais nudistais - siaurej labai daug nudistu kempingu, papludymiu ir pen. Karta teko nakvot nudistu kempinge. Nu ir nieko - nakti atvaziavom, anksti ryte isvaziavom - nieko nematem, o kur esam supratom tik is brosiuru foto hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2010 06 09, 18:04)
Austrijoje patariu ieskot pagal regionus. Paziurekit i koki regiona vaziuojat, kur noretumet nakvot. Austru regionines turistu info labai isvystytos. Daug info, pasirinkimu. Galit surasyt man kur noretumet ar planuotumet nakvot, atsiusiu konrecius psl. kur galesit ieskot i valias. Tikrai austrai puikiai atsakineja i el.pasta ir galesit kazka susitarti  mirksiukas.gif
Kroatijos siaure  g.gif Ten buvau tik karta, bet kazkaip nesusidurem su problemoms - radom kempingus, yra ir tu apartemantu ten. Is anksto nerezervavom nieko... Tik va ten su ju tais nudistais - siaurej labai daug nudistu kempingu, papludymiu ir pen. Karta teko nakvot nudistu kempinge. Nu ir nieko - nakti atvaziavom, anksti ryte isvaziavom - nieko nematem, o kur esam supratom tik is brosiuru foto hihihi.gif


Planas yra Aplankyti Alpių Kelią. Į navigaciją suvedinėsiu tokį adresiuką:
Grossglockner High Alpine Road PLC
Address:
Rainerstraße 2
5020 Salzburg
Austria

Tikiuosi, kad nuvažiavus į ten gausime kažkokį žemėlapiuką, susimokėsim 35 EUR ir galėsim dvi dienas pavažinėti tuo keliu. Tiesą pasakius aš net neįsivaizduoju kur ten reikėtų planuoti tą nakvynę, nes nežinau kiek mes nuvažiuosime per pirmą dieną. Tai gal tiesiog pakeliui stabtelti kokiam miestelyje ir ieškoti nakvynės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kestulis @ 2010 06 10, 09:31)
Planas yra Aplankyti Alpių Kelią. Į navigaciją suvedinėsiu tokį adresiuką:
Grossglockner High Alpine Road PLC
Address:
Rainerstraße 2
5020 Salzburg
Austria

Tikiuosi, kad nuvažiavus į ten gausime kažkokį žemėlapiuką, susimokėsim 35 EUR ir galėsim dvi dienas pavažinėti tuo keliu. Tiesą pasakius aš net neįsivaizduoju kur ten reikėtų planuoti tą nakvynę, nes nežinau kiek mes nuvažiuosime per pirmą dieną. Tai gal tiesiog pakeliui stabtelti kokiam miestelyje ir ieškoti nakvynės? smile.gif

Pilnai realus variantas vietoje ieskoti, tik prisiminkit viena svarbu dayka - austrai nakvynes dalina iki 18 val. doh.gif Vadinasi stot ir jos ieskot turit pradet nuo kokios 16 val. mirksiukas.gif Veliau po 18 val jau laimes dalykas - retas katras atidaro duris...
Atsakyti
Norėjau dar paklausti, ką tiesiatės akmenuotuose Kroatijos paplūdimiuose? Dekutis per kieta lyg būtų, nepergyvenčiau, jei nesivežčiau kartu tėvų. .. jiems visus šonus skaudės blush2.gif

Ir neradau Kroatijos internetiniame PC puslapyje varškės. Jie tokio produkto neturi ar aš paprasčiausiai nerandu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2010 06 13, 11:35)
Norėjau dar paklausti, ką tiesiatės akmenuotuose Kroatijos paplūdimiuose? Dekutis per kieta lyg būtų, nepergyvenčiau, jei nesivežčiau kartu tėvų. .. jiems visus šonus skaudės  blush2.gif

Ir neradau Kroatijos internetiniame PC  puslapyje varškės. Jie tokio produkto neturi ar aš paprasčiausiai nerandu?  g.gif

Sveiki smile.gif mus taip pat domina, ka tiestis tuose akmenuotuose pliazuose ax.gif beje, islekiam kita antradieni thumbup.gif jau rezervavom kur gyventi, apsisotsime Tucepi (apie 20 km nuo Makarskos) thumbup.gif jau nebegaliu sulaukti keliones ax.gif
Atsakyti
Mes vezemes paprastus,per ispardavima pirktus po 5lt.,pripuciamus ciuzinius.Nori guli,nori plaukioji,einant pietaut palikdavom ir surasdavom ten pat.Karta atejom veliau,jura bangavo ir turbut butu nuplauke,nes prie pat kranto gulejom,tai"kaimynai" patrauke auksciau.Kiti ir gulejo ir net plaukiojo su normaliu pripuciamu ciuziniu,nors ant jo instrukcijos nerekomenduoja salicio su vandeniu.Bet,kai viena pradurem,pabandem su tuo brangesniu.Viskas gerai,tik isdziuves pabalo,bet jau treti metai eksplotuojamas ir daugiau jokiu minusu.Geros keliones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazutee: 13 birželio 2010 - 21:39
Mes papludymy tiesiam kilimelius, skirtus miegoti palapinese. Ju yra plonesniu ir storesniu bet kokioj turistiniu prekiu pardoj, taip pat Jyske, Thome Philips, Maximo ir t.t.
Kazkas panasaus i sita https://aic.lt/kempi...-/prod_985.html
Ant tokio kilimelio dar ranksluostukas ir sonai jau tikrai maziau skauda smile.gif Nereikia saugoti nuo pradurimo, o ten vanduo ir taip surus, tai kelia ir be pripuciamu ciuziniu... Man asmeniskai ten labiau patinka maudytis su kauke ir vamzdeliu - grazu mirksiukas.gif O ant ciuzinio niekada nemegau gulet vandenyje - atsiranda koks pokstininkas kuris nuvercia tave nuo jo. Negaliu to pakest...

Varske - kroatai turi varske, tik va kaip ji vadinasi g.gif Labai skanios ju bandeles su varske yra ir vyniotiniai (strukli ar pan.). Bus turbut kazkas panasaus i sviezia suri g.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus dėl pasitiesimo, turbūt pirksime kilimėlius guminius. Beje, pigiausiai mačiau Senukuose, po 5,99 Lt, berods 180*50 cm (dar neieškojau Thomas Philips).

Čia PC nuoroda http://online.konzum.hr/categories . ax.gif Čia ir bandžiau ieškoti varškės, nes google vertėjas parašė, kad kroatiškai ji vadinasi "curds" g.gif , nors man labai įtartinai angliškai skamba šitas pavadinimas, tai per paišką tokio produkto nerado. O kaip patiems pasigaminti žinau, ale nelabai noriu užsiimti blush2.gif
Atsakyti
sveiki.gal kas padetumet. nerandu info kas skraidina i Kroatija, kokia kompanija ir is kokio miesto..ir i Koki.zodziu, tenai vaziuosime su auto, bet vienam zmogui reikes grizti anksciau savaite.o is kur nerandame...gal ne ten ieskome...
labai lauksime pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2010 06 13, 11:35)
Ir neradau Kroatijos internetiniame PC  puslapyje varškės. Jie tokio produkto neturi ar aš paprasčiausiai nerandu?  g.gif


Įtariu, kad pas juos varškė vadinama "Svježi sir" (http://online.konzum.hr/categories/5471181/products). Pirkdavom tokią panašią kaip pas mus būna grūdėta varškė, bet į pavadinimą kažkaip neatkreipiau dėmesio, nes turbūt iš paveiksliukų buvo įmanoma susigaudyti. Vat kol išsiaiškinom kaip vadinasi grietinė, daugiau galvą reikėjo pasukti doh.gif Jei ieškosit, tai grietinė vadinasi "Kiselo vrhnje", o grietinėlė "vrhnje".
Atsakyti
manes jau keli zmogiukai i az klause, kaip mes suskraidysime iki kroatijos ir atgal, ir susivokiau, jog viesai nepasidalinau doh.gif

skrendame su MB birzelio 24 diena ryte su mylimuoju Ryanair is Kauno iki Briuselio, ten palaukiame 4-5 valandas ir skrendame iki Zadaro.

tada liepos 1 diena is Pulos isskrendame iki Frankfurto, palaukiame 4-5 valandas, ir parskrendame i Kauna.

ketiname per ta savaite nujudeti is Zadaro iki Pulos, sikart apziuresime siaurine kroatija, kita karta pietine thumbup.gif

gal kas turi ideju marsruto Zadaras - Pula? bukit geri, pasiulykit, kuris marsrutas butu vertingesnis, kuris ne. norime ir iki Plitvicos ezeru nulekti, is kurio miestelio tai geriausia padaryti viesuoju autobusu, ir iki kurio grizti?

Ar nuo Zadaro dar verta kazkur i apacia patraukti dienai kokiai, maximum iki Sibenik? Tas Krka parkas ir yra berods pakeliui, taip?

Ar nuo Zadaro aukstyn judeti per salyna, ar zemynu, jei mes autobusais arba tranzais?

Kaip salos Pag, Rab? kaip Cres, Krk? Krk savo grazumyna kazkoki turi, jei teisingai issiaiskinom, kas tai?

Aplink Pula be amfiteatro ir ju Brijuni salu ka dar pamatyti?

Kas aplink Rijeka?

Kokie dar apskritai siaures kroatijoj miestukai fainesni? norisi, kad butu silciau, kad vejas nepustu nuolat, kaip pvz apie Senj atsiliepia.

labai laukiu kazkieno issamaus atsakymo, kas esat pasimales siaurinej kroatijoj... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikudama: 14 birželio 2010 - 11:36