Įkraunama...
Įkraunama...

Paskola studijoms

LR Vyriausybės 2009 m. gegužės 27 d. nutarimas Nr. 480 "DĖL VALSTYBĖS PASKOLŲ IR VALSTYBĖS REMIAMŲ PASKOLŲ STUDENTAMS SUTEIKIMO, ADMINISTRAVIMO IR GRĄŽINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO"
(Žin., 2009, Nr. 64-2569)

paskaitykit Tvarkos aprašą, gal kas paaiškės biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2009 07 01, 12:52)
labai jau skubiai norite viska issiaiskinti smile.gif  dazniausiai visa informacija universitetuose buna pateikiama rugsejo men., nes tuo metu ir yra tvarkomi visi reikalai susije su paskolomis. Bent jau mano univere (VDU) ir ktu, nereikia eiti i jokius bankus, paskolu isdavimas vyksta keliais etapais: prasymu, dokumentu pateikimas, paskui jie svarsto kam duot, o kam ne, na ir galiausiai sutarciu pasirasymai. I visus klausimus, manau, tikrai geriausiai atsakys tavo universiteto studentu reikalu tarnyba 4u.gif


Na po reformos jau kitaip su tomis paskolimis turetu buti. Bent jau kazkodel taip manau. Del paskolu pragyvenimui ir kitoms islaidoms, tai gal ir taip.
Pvz as dabar bandau istoti i VU ir parasyta, kad nuo istojus ir pasirasius sutarti reikia per 5 dienas apmoketi. Tai man cia ir yra didziulis klaustukas: kaip speti paskola gauti? Na gerai, jei parasyciau prasyma atideti termina, tai vistiek gal ne 2-3 menesiams. doh.gif

Na zodziu, einu ieskoti nurodyto tvarkos apraso. smile.gif
Atsakyti
mane irgi domina paskolos, tai siandien pavyko viska rasti internete cia belieka tik istoti ir laukti tolimesniu nurodymu kada registruotis ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai bus laiko prasyt tos paskolos ir ja gaut, kai tik istosim? unsure.gif
Atsakyti
na ka mielosios turiu žinių tik jos blogos schmoll.gif va pasiskaitykit straipsnelį kaip eilinį kartą apgavo verysad.gif
http://www.15min.lt/...56/48066/?fid=2
Atsakyti
Tikėkimės, kad iki rugsėjo jie sutvarkys ir pasirašys tas sutartis ir bus galima skolintis. g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2009 07 09, 20:11)
na ka mielosios turiu žinių tik jos blogos schmoll.gif  va pasiskaitykit straipsnelį kaip eilinį kartą apgavo verysad.gif
http://www.15min.lt/...56/48066/?fid=2

skaiciau kad iki liepos 15 sutartis su bankais turi pasirasyti g.gif
Atsakyti
rasiau as i ta mokslo fonda del paskolos,tai nuo rugpjucio 20d.bus galima pildyti prasymus internete adresu http://www.vmsfondas...ai/register.php ,spalio viduryje konkursiniu budu bus atrinkti tie studentai kuriems bus suteiktos paskolos ir pranesta i kokius bankus vykti pasirasyti sutarti,o per 10dienu ismokami pinigai... pabandziau atkartoti tai ka man atrase...
Atsakyti
Dažniausiai apie paskolas ir pašalpas informaciją teikia fakulteto studentų atstovybės. O dabar juk dar negalima registruotis ir neaišku ar tą paskolų sistemą sutvarkys iki rugsejo, todėl greičiausiai mokėjimai bus atidėti iki tada kai paskolų sistema bus sutvarkyta. Jei jūsų universitete atidėjimo nebus, eikite į dekanatą ir kalbėkitės asmeniškai dėl įmokos atidėjimo (manau, kad galima ir rašyti prašymą susimokėti dalimis).

Dekanatas veikia ir vasarą, studentų atstovybė dažniausiai nuo mokslo metų pradžios.

tikiuos gal kiek padėjau..
Atsakyti
Ziuriu apmirusi temele visai, ar niekas nebeima paskolu? ax.gif
gal kas apsiziurejo kuriame banke geresnes salygos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 15, 10:53)
Ziuriu apmirusi temele visai, ar niekas nebeima paskolu?  ax.gif
gal kas apsiziurejo kuriame banke geresnes salygos?  blush2.gif

imam imam biggrin.gif laukiam pirmadienio bus konkurso rezultatai, as fakultete buvau uzmetus aki kokie bankai ka siulo, bet lb nesigilinau dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2009 10 15, 14:08)
imam imam biggrin.gif laukiam pirmadienio bus konkurso rezultatai, as fakultete buvau uzmetus aki kokie bankai ka siulo, bet lb nesigilinau dar ax.gif


As irgi pirmadienio laukiu, bet klausiau, tai sake, kad matyt visi gaus be problemu, nes ne tiek daug norinciu, kiek skirta pinigu rolleyes.gif
Atsakyti