Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės (4 tema)

user posted image


Čia mes plepam ir dalinamės patirtimi apie viską, kas susiję su cukriniu diabetu ir nestuke.gif
Lai ligos debesėliai netemdo mūsų džiaugsmo ir nedaužo visų mūsų vilčių ir svajonių wub.gif Džiaugiamės mūsų svajonių išsipildymu bei remiame viena kitą, kai sunku ir neramu
user posted image

Tikimės, kad ši vasara bus vaisinga mūsų planuojančioms!!!


user posted image


Naudinga info
Diabetas ir nėštumas


Ankstesnės temos:
tema
1 tema
2 tema
3 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 25 birželio 2009 - 14:42
Aciu madmuazelei uz naujus, grazius namucius gossip.gif
As irgi duriuosi ir i pilva ir i koja, ir i sedyne bandziau, bet i sedyne, tai dzinsai trinasi, skauda kartais. O adatele naudoju metaline, duriasi statmenai, bet kai metaline, tai idurti nesunku ir beveik neskauda. Kitokiu nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriste1978: 25 birželio 2009 - 17:40
Ir dar, mums jau beveik 11 sav., o man jokie tyrimai nedaryti, nei kraujas imtas, nei slapimas, tik echo darytas sesiu savaiciu. 11-os sav. turejau eiti pas Birzieti, bet jis atostogauja. Man tai kazkaip nenormalu cia g.gif . Pasiskambinau i klinikas, tai artimiausiai liepos 3-iai uzrase pas perinatalogus. Tai gal dabar kas nors teigsis ka nors istirti, tada bus 12 sav., man kazkaip neramu schmoll.gif
Atsakyti
nu va, kaip mes čia operatyviai pribaigėm senąją temutę thumbup.gif
Ai, dar pasigirsiu blush2.gif šiandien namuose pasisvėriau savo zuiką - tai jau 5,2 kg ax.gif O iki vizito pas gydytoją dar pusantros savaitės turim thumbup.gif tai nusiraminau biškiuką, kad svoris auga, o tai mes pagal suvalgomą kiekį atsiliekam nuo bet kokių normų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 25 birželio 2009 - 22:00
Tiek rasiau senojoj temoj, pokst ir uzrakino doh.gif . Tai is naujo pradesiu. Priedus insulino pompai man atveza is Vilniaus, is Abovitos, kuri ir pompa dave. Atveza i man arciausiai namu esancia vaistine. U zpriedus primoketi nieko nereikia. taip susitarem, kai pompa man atveze. Kaip tau, madmuazele , nezinau unsure.gif O pas seimos mane perrase i Kauno universitetines klinikas, tipo nestumo laikotarpiui ir pas Birzieti ( ginekologa su CD) prirase. Tai pas eimos buvau tik karta, parase kiek laiko nestumas ir tiek ziniu jokiu tyrimu nedare. O pas Birzieti irgi tik karta buvau, kai sesios savaites buvo, na zodziu auksciau ten as parasius kas ir kaip. Tai del to ir rupi g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eudora @ 2009 06 25, 22:58)
nu va, kaip mes čia operatyviai pribaigėm senąją temutę  thumbup.gif
Ai, dar pasigirsiu  blush2.gif šiandien namuose pasisvėriau savo zuiką - tai jau 5,2 kg  ax.gif O iki vizito pas gydytoją dar pusantros savaitės  turim thumbup.gif tai nusiraminau biškiuką, kad svoris auga, o tai mes pagal suvalgomą kiekį atsiliekam nuo bet kokių normų  unsure.gif

Tai matyt nuo gimimo figura rupinasi lotuliukas.gif . Nieko, po truputuka ir isivaziuosit, jei jau svoris auga, vadinasi viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriste1978 @ 2009 06 25, 23:03)
O pas seimos mane perrase i Kauno universitetines klinikas, tipo nestumo laikotarpiui ir pas Birzieti ( ginekologa su CD) prirase. Tai pas eimos buvau tik karta, parase kiek laiko nestumas ir tiek ziniu jokiu tyrimu nedare. O pas Birzieti irgi tik karta buvau, kai sesios savaites buvo, na zodziu auksciau ten as parasius kas ir kaip. Tai del to ir rupi  g.gif


oi, labai gerai tave suprantu ir žinau, kad rūpi, bet patikėk - viskas pas jus gerai. Nes juk tu ir prieš pastodama ir dabar efektyviai kontroliuoji cukrus - o tai ir yra svarbiausia tavo leliui. O va nervai ir per didelis rūpinimasis - tikrai kenkia ax.gif taip kad relax ir džiaukis savo pilvuku.
Tai tau dabar ir insulinus, priedus ir juosteles irgi klinikose šeimos gydytojas turėtų išrašinėt. Bent jau man tai taip buvo - ale gerai, nereikėdavo nei registruotis, nei eilėse laukt thumbup.gif kaip nestuke.gif visada priimdavo be eilės, nebent dar kas nors su leliukais būdavo. Čia gal man pasisekė su šeimos gydytoja, kuri pati irgi buvo nestuke.gif tuo metu, bet manau, kad ir tau taip pat bus pas šeimos gydytoją, t.y. nereiks registruotis.


QUOTE(Kriste1978 @ 2009 06 25, 23:03)
Tai matyt nuo gimimo figura rupinasi lotuliukas.gif . Nieko, po truputuka ir isivaziuosit, jei jau svoris auga, vadinasi viskas  thumbup.gif


aha, musėt į manekenes taikosi g.gif labai jau ankstyva motyvacija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 25 birželio 2009 - 22:22
Na žiūrėsiu kaip čia šiandien bus...

vėl atsikėliau su 16 g.gif iš vakaro buvo 7,2.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 06 26, 08:24)
vėl atsikėliau su 16 g.gif iš vakaro buvo 7,2.


tai panašu, kad tau rytinėm valandom per mažai insulino. Tiesiog pasididink keliom dešimtosiom rytinę dozę nuo kokios 3 iki 7 val. Nes man tai būtent šitom valandom reikėdavo didesnės dozės. Bet tu pabandyk pradžiai pasididint po 0,1 kelioms valandoms ryte ir tada žiūrėk kas bus - arba reiks laiko intervalą praplėsti arba dar pasididinti vienetų skaičių mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už pagalbą 4u.gif

Ale prieš tai rytas būdavo viskas gerai, net per žemas g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 06 26, 11:07)
Ačiū už pagalbą 4u.gif

Ale prieš tai rytas būdavo viskas gerai, net per žemas g.gif



nėr už ką mirksiukas.gif
bet tai gal pas tave tokiu atveju kažkurią valandą jis labai žemai krenta, o paskui vėl užkyla? g.gif Žodžiu, manau tau reiktų pasianalizuoti labai stipriai naktinius-rytinius cukriukus, kad galėtum galutinai susireguliuot
Atsakyti
QUOTE(Eudora @ 2009 06 25, 23:11)
oi, labai gerai tave suprantu ir žinau, kad rūpi, bet patikėk - viskas pas jus gerai. Nes juk tu ir prieš pastodama ir dabar efektyviai kontroliuoji cukrus - o tai ir yra svarbiausia tavo leliui. O va nervai ir per didelis rūpinimasis - tikrai kenkia  ax.gif taip kad relax ir džiaukis savo pilvuku.
Tai tau dabar ir insulinus, priedus ir juosteles irgi klinikose šeimos gydytojas turėtų išrašinėt.  Bent jau man tai taip buvo - ale gerai, nereikėdavo nei registruotis, nei eilėse laukt  thumbup.gif kaip  nestuke.gif visada priimdavo be eilės, nebent dar kas nors su leliukais būdavo. Čia gal man pasisekė su šeimos gydytoja, kuri pati irgi buvo  nestuke.gif tuo metu, bet manau, kad ir tau taip pat bus pas šeimos gydytoją, t.y. nereiks registruotis.
aha, musėt į manekenes taikosi  g.gif labai jau ankstyva motyvacija  lotuliukas.gif

Aciu, Eudora, truputi nuraminai smile.gif . Mano vyras irgi taip sako, jautiesi gerai, cukrus geras, tai ko cia stresuoji, vadinasi ir yra viskas gerai doh.gif
Atsakyti
Ale, kad tingisi naktimis kilnotis.. blush2.gif Teks si savaitgali pasibudinti kas 2 val.
Atsakyti