Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

QUOTE(shara @ 2009 06 26, 16:23)
Aš neriu pagal schemutę, kuri yra pati paskutinė šiame puslapyje. Tos gėlės nertos iš dvigubo maxi siulo 4u.gif



QUOTE(bonda @ 2009 06 27, 16:13)
o pagal kuria schemute? ax.gif

aciu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 27, 20:54)
cia mano nerta mirksiukas.gif  bet padet negaluiu, nes is galvos iki pilno rasto mirksiukas.gif

tai jau tikrai,sužavėjo šiuo rastu nertos visos tavo kepurytės,taip užsigeidžiau nunert savo mergytei. rolleyes.gif ,na dėkui ir už tiek,kąnors bandysiu išgaut. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridamis @ 2009 06 27, 22:35)
tai jau tikrai,sužavėjo šiuo rastu nertos visos tavo kepurytės,taip užsigeidžiau nunert savo mergytei. rolleyes.gif ,na dėkui ir už tiek,kąnors bandysiu išgaut. smile.gif

as gal 4 nerus tuo rastu ax.gif tai visom skirtinga pakausiukadariau mirksiukas.gif keliom pagal rasta -tik mazesniu kiekiu akiu vis didionant, o kitom, tai na kad gaunas kaip lapeliai pakausiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
laba dienele
vakar baigiau savo mazos kepuriuka
user posted image
user posted image

dabar galvoju ar papuosti ja gelytem ar bus jau per daug visko g.gif patarkite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantaniuke25: 28 birželio 2009 - 14:01
QUOTE(Svaj-a @ 2009 06 26, 16:52)
gal turite sitos skrybelaites schemute...labai  wub.gif


user posted image
mano tai tokia gavosi pagal ta schemute, tik as nekrakmolinau, man graziau kaip krenta tas brilius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 28 birželio 2009 - 16:58
QUOTE(benomama @ 2009 06 28, 17:57)
user posted image
mano tai tokia gavosi pagal ta schemute, tik as nekrakmolinau, man graziau kaip krenta tas brilius

gavosi thumbup.gif greitu laiku pasirodysiu,nes rysiuosi sia papuosti...megstu irgi kukliai,bet kazin ar sugebesiu. ax.gif o juostele irgi zadu deti,nes laisvoka,dar neskalbiau.
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 06 28, 10:17)
as gal 4 nerus tuo rastu ax.gif tai visom skirtinga pakausiukadariau mirksiukas.gif keliom pagal rasta -tik mazesniu kiekiu akiu vis didionant, o kitom, tai na kad gaunas kaip lapeliai pakausiukas mirksiukas.gif

sveikute,maciau kolkas tris ir pastebejau,kad jos vis kitokiu viduriuku,bet maniau,gal yra koks rasciukas,bet nieko,jau pagavau viena tavo schemute,tai meginsiu pritaikyt biggrin.gif ,tik pirma reik baigt savo pirmaji blyna,kepuryte jau turiu liko papuosimai.O jos nertos viengubu siulu,nes foto atrodo kiek storesnis rastelis ,nei mano turima su maxi siulais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridamis @ 2009 06 29, 00:31)
sveikute,maciau kolkas tris ir pastebejau,kad jos vis kitokiu viduriuku,bet maniau,gal yra koks rasciukas,bet nieko,jau pagavau viena tavo schemute,tai meginsiu pritaikyt biggrin.gif ,tik pirma reik baigt savo pirmaji blyna,kepuryte jau turiu liko papuosimai.O jos nertos viengubu siulu,nes foto atrodo kiek storesnis rastelis ,nei mano turima su maxi siulais? smile.gif

viengubu ir maxi mirksiukas.gif
Atsakyti
pora paskutiniu kepuriuku mergytems
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 29, 13:40)
pora paskutiniu kepuriuku mergytems
user posted image

Labai įdomiai sugalvota.
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 29, 14:40)
pora paskutiniu kepuriuku mergytems
user posted image

LABAI GRAZIOS KEPURYTES IR TOKIOS TVIRTOS thumbup.gif , GAL GALETUM PASAKYTI KAIP JAS ISKRAKMOLINTI KAD BUTU TIKIOS TVIRTOS. AS BANDZIAU SU PURSKIAMU KUR PASKUI SLAPIUS REIKIA LYGINT BET VIS TIEK KASKOKIOS SKYSTOS GAUNASI ,
blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 06 29, 14:40)
pora paskutiniu kepuriuku mergytems
user posted image

grazumelis wub.gif wub.gif o kaip ta drugeli numezgti? gal schemute turite?
Atsakyti