Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prižiūrite vaikų žaislus?

Na ir prisižvengėm su vyrų iš patarimo, kad reikia žaislus nešt į pirtį pakaitint. lotuliukas.gif Čia tai turbūt galioja tik tiems, kurie savo nuosavą pirtį turi. O jeigu neturi pirties tai ką daryt? Tipo neši visus žaislus į viešąją pirtį arba į kokio sporto klubo pirtį, susistatai ant suoliukų ir nieko neleidi įeit, sakai prie durų "sorry, mano žaislai dabar kaitinasi". lotuliukas.gif

Šiaip aš tai žaislus plaunu/skalbiu tik jeigu nuperku "iš antrų rankų" arba jeigu jau visai visai murzini. Blyn, galvoju, jeigu man kas savaitę reiktų plaut žaislus tai nusišaučiau. blink.gif biggrin.gif

Tiesa, gal galite patarti kaip iš lėlės veido išvalyti flomasterio arba tušinuko dėmes? Ačiū. smile.gif
Atsakyti
minkstus zaislus skalbiu kai susitepa,o visus kitus tik tada kai jie pabuvoja lauke.
Atsakyti
Aš irgi plaunu minkštus žaislus, bet rankomis, o poto džiovinu ant radijatorių kokias tris paras rolleyes.gif ir galvojau, kad aš tokia viena esu- pedantiška mamytė,nes kiek žinau nei mano draugės,nei pažystamos minkšų žaislų neplauna. Apsidžiaugiau,kai perskaičiau, kad plaunančių yra daug bigsmile.gif Dabar čia pasiskaitinėjau,kad galima ir mašina plauti, kažkaip anksčiau pabijojau, bet dabar jau bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muti @ 2006 02 03, 19:48)
Aš irgi plaunu minkštus žaislus, bet rankomis, o poto džiovinu ant radijatorių kokias tris paras rolleyes.gif  ir galvojau, kad aš tokia viena esu- pedantiška mamytė,nes kiek žinau nei mano draugės,nei pažystamos minkšų žaislų neplauna. Apsidžiaugiau,kai perskaičiau, kad plaunančių yra daug bigsmile.gif Dabar čia pasiskaitinėjau,kad galima ir mašina plauti, kažkaip anksčiau pabijojau, bet dabar jau bandysiu biggrin.gif

su skalbiankia dali drasiai skalbt,tik zinok kad kiekvienas skalbimas zaislo isvaizda pablogina.bet cia toks gyvenimas.nieko nepakeisi,o skalbt manau reikia.bent jau man nes jis savo mylimiausius ir po lauka taso ir tt..tai jie kaip reik murzini buna.o kai jau susiskalbia tada ismetu kai nemato ir einam kitu pirkt.
Atsakyti
QUOTE(muti @ 2006 02 03, 20:48)
Aš irgi plaunu minkštus žaislus, bet rankomis, o poto džiovinu ant radijatorių kokias tris paras rolleyes.gif  ir galvojau, kad aš tokia viena esu- pedantiška mamytė,nes kiek žinau nei mano draugės,nei pažystamos minkšų žaislų neplauna. Apsidžiaugiau,kai perskaičiau, kad plaunančių yra daug bigsmile.gif Dabar čia pasiskaitinėjau,kad galima ir mašina plauti, kažkaip anksčiau pabijojau, bet dabar jau bandysiu biggrin.gif


Aš irigi plaunu su muilu kas savaitė thumbup.gif visus žaislus, minštus - kas mėnesį arba esant reikalui dažniau.
Atsakyti
Na minkštus aš dabar plaunu kartą metuose, vasarą, džiovinu balkone. O tuos visokius plasmasinius ,tai į skalbimo mašiną sumetu trumpiausiam režimuyi ir RInguvos drožlių įpilu ax.gif
Atsakyti
Na o aš pliušinius žaislus skalbiu tik jei išsipurvina,nes sūnus su jais visai nežaidžia o kitus tsi ir tik purvinus nuplaunu su vandeniu,o padėvetų nelabai perku.
Atsakyti
Minkštus žaislus aš plaunu kai susipurvina, o lego, ar kitus konstruktorius irgi jei panelė suterlina. Kai buvo mažutė, tai irgi barškučius ir t.t. plaudavau nebent jei nukrisdavo lauke kur ant žemės. Paskaičiau, kad kažkas kas savaitę plauna pliušinukus. Net siaubas suėmė, dukra jų tiek turi, kad visą savaitgalį nieko neveikčiau, tik merginos pliušinį žvėryną maudyčiau doh.gif

Bet kokiu atveju manau, kad per didelis sterilumas nėr gerai, nebent vaikutis alergiškas.
Atsakyti
Medziaginius 40 laipsniu temp. ,o lego kaladeles idedu i uzvalkala ir i skalbimo masina 40 laips. temp .be grezimo .Ir zaislai vel kaip nauji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Anka @ 2006 03 24, 21:32)


Bet kokiu atveju manau, kad per didelis sterilumas nėr gerai, nebent vaikutis alergiškas.


Esu irgi tos nuomones ,kad per perdetas sterilumas negerai ax.gif
Atsakyti
[
QUOTE(Ingulė @ 2006 03 17, 21:50)
Na minkštus aš dabar plaunu kartą metuose, vasarą, džiovinu balkone. O tuos visokius plasmasinius ,tai į skalbimo mašiną  sumetu trumpiausiam režimuyi ir RInguvos drožlių įpilu  ax.gif

Gera ideja - nebuciau sugalvojusi plastmasinuku skalbykleje skalbti. Paprastai rankomis plaunu.Aisku, ir zaislu kiekis dar nedidelis - pagal amziu bigsmile.gif
Atsakyti
ar skalbiate ka tik nupirktus is parduotuves pliusinius zaislus?
Atsakyti
QUOTE(sandralita @ 2005 11 29, 01:33)
minkstus zaislus skalbiu kai susitepa,o visus kitus tik tada kai jie pabuvoja lauke.


aš irgi taip pat smile.gif

Papildyta:
QUOTE(odetee @ 2006 10 13, 08:19)
ar skalbiate ka tik nupirktus is parduotuves pliusinius zaislus?


skalbiu, juk nežinia, kiek ten ir kokių rankų juos čiupinėjo ax.gif
Atsakyti