Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

QUOTE(drauge1 @ 2009 07 02, 18:29)

jau snd graziau pasidaziau bigsmile.gif rytoj gal dar geriau bus lotuliukas.gif
truputi sulimpa, bet issukuoju su sukytem tai gaunasi visai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

mergaites, parduodu naujus tušus Maybelline, iš Vokietijos, kokybė 100 %!
nepalyginsi su pirktais Droge.

Juodi, rudi, mėlyni
4u.gif mirksiukas.gif



į a.ž
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iryshka: 03 liepos 2009 - 19:14
loreal ka galit apie sita pasakyti? nusipirkau ir nesuprantu ar jis man patinka ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aaliyah* @ 2009 06 30, 23:19)
lauksiu atsiliepimu, nes swarstau kuri pirkti lancome hypnose ar YSL faux cils, o gal kas palygint gali? busiu labai dekinga rolleyes.gif


Bandžius abu, tai man Lancome tikrai labiau patiko.
YSL tai iš pdadžių tepė neaiškiai ir košė makalavo. Už kokio mėnesio pradėjo normaliai dažyti ir dar už kelių savaičių jau ausėt pradėjo ir trupėdavo. Tiesa, tušas man geriau tarnavo kai plaudavau karts nuo karto šepetėlį. IR nežinau dėl ko, bet YSL tepė paakius ir kaip su mėlynėm į dienos pabaigą būdavau doh.gif:
Hypnozas gal ir mažiau ilgino ir blakstienos natūraliau atrodė, bet padarydavo jas tankias ir purias kaip vėduokles wub.gif Ir nusulipdydavo į 5 gabalus. Kol kas Hypnozas geriausias turėtas tušas.
Nors dabar užsisakiau HR leoparduką doh.gif:

QUOTE(addicted @ 2009 07 02, 09:27)

HR Lash Queen man geriausias tusas ever  wub.gif

Nu man YSL i Hypnose is viso nepanasus,Hypnose tankina ant tiek dailiai,
blakstienos nesulipusios,kaip issukuotos.
Ner ko noret,nes YSL suteikia dirbtiniu blakstienu efekta,tai ir daugiau mases,
reikia prisest ir stengtis kruopsciai uzsitept.

As tai neprisijaukinau YSL  ax.gif


Addicted, o tai tau geriausias tas auksinukas ane? O leopardas kaip?

Dėl YSL ir Lancome mano nuomonė ta pati drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 03, 19:54)
Bandžius abu, tai man Lancome tikrai labiau patiko.
YSL tai iš pdadžių tepė neaiškiai ir košė makalavo. Už kokio mėnesio pradėjo normaliai dažyti ir dar už kelių savaičių jau ausėt pradėjo ir trupėdavo. Tiesa, tušas man geriau tarnavo kai plaudavau karts nuo karto šepetėlį. IR nežinau dėl ko, bet YSL tepė paakius ir kaip su mėlynėm į dienos pabaigą būdavau doh.gif:
Hypnozas gal ir mažiau ilgino ir blakstienos natūraliau atrodė, bet padarydavo jas tankias ir purias kaip vėduokles  wub.gif Ir nusulipdydavo į 5 gabalus. Kol kas Hypnozas geriausias turėtas tušas.
Nors dabar užsisakiau HR leoparduką doh.gif:
Addicted, o tai tau geriausias tas auksinukas ane? O leopardas kaip?

Dėl YSL ir Lancome mano nuomonė ta pati  drinks_cheers.gif

va butent taip ir man su Hypnose ir YSL visas aprasymas triesiog 100% atitinka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliuxas @ 2009 07 03, 18:17)
loreal  ka galit apie sita pasakyti? nusipirkau ir nesuprantu ar jis man patinka ar ne g.gif

Turiu, neblogas... bet truputi lipina... kazkas panasaus i Masterpiece... blasktienas tai pailgina ir patankina... tik vat kaip minejau truputi lipina
Atsakyti


Turiu, neblogas... bet truputi lipina... kazkas panasaus i Masterpiece... blasktienas tai pailgina ir patankina... tik vat kaip minejau truputi lipina
[/quote]


vat ir man taip pasirode, lygtai ilgina ir tankina tikrai neblogai bet kad biski lipina ax.gif
Atsakyti
Mergytes o gal kuri zinote kiek kainuoja kosmetikos parduotuvese Lancome Hypnose tusas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Seila: 04 liepos 2009 - 14:54
QUOTE(Seila @ 2009 07 04, 15:53)
Mergytes o gal kuri zinote kiek kainuoja kosmetikos parduotuvese Lancome Hypnose tusas? 4u.gif



Jei nera pabrange tai 89lt, bet cia buvo pries pora menesiu.Bet lyg kazkas minejo kad nemazai pabrange yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 06 29, 17:13)
dramatic look?? na ir kaip ? pati apie ji dabar mastau ax.gif

Nu man visai nieko bigsmile.gif nenusivyliau
Atsakyti
Aš pirkau Lancome Hypnose tušą iš parduotuvės internete ,tai kainavo kaip visada - 79 lt ,tai gal ir parduotuvėse nepabrangęs . g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 07 03, 21:54)
Nors dabar užsisakiau HR leoparduką doh.gif:
Addicted, o tai tau geriausias tas auksinukas ane? O leopardas kaip?

abu geri,man auksinukas labiau patinka,leopardas siek tiek sausesnis,uztepi
ir is karto uzdziuna,as tai kaip megeja dar viena sluoksni uztept,tai man ant
styranciu blakstienu antras sluoksnis nebe toks malonus biggrin.gif

na ir paaiskinau doh.gif
Atsakyti
Aš tai naudoju iš Avon nają Spectra lash smile.gif Fainas toks ,turi 3 skirtingas funkcijas,galiu pasirinkti tankumą kokį noriu ir pan. ,nei nubėga nei ka..man patinka biggrin.gif
Atsakyti