Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalizacija 2

QUOTE(Gorada @ 2009 07 07, 13:58)
gerbiamasis, jeigu jau as pasirasyciau ant septiko, tai noreciau kad jis bent jau projekta turetu, bus kuo ir savivaldybej argumentuoti, ir darbininkai "nepritobulins" nieko...


kiekvienas sprendzia pagal save - mano reikalas suteikti info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 07 07, 15:03)
kiekvienas sprendzia pagal save - mano reikalas suteikti info smile.gif

ne nu laisk nuo laiko gi mum reikia persiimt septiku tema lotuliukas.gif cia per visas temas tas gi kartojas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2009 07 07, 14:13)
ne nu laisk nuo laiko gi mum reikia persiimt septiku tema  lotuliukas.gif cia per visas temas tas gi kartojas  lotuliukas.gif


nieko nieko, suges Jusu BVI - dar paklausyte, ka daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2009 07 07, 15:17)
nieko nieko, suges Jusu BVI - dar paklausyte, ka daryti smile.gif

a ko jam gesti, as va i ekologiska gyvenimo buda atsiverst bandau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2009 07 07, 14:24)
a ko jam gesti, as va i ekologiska gyvenimo buda atsiverst bandau  tongue.gif


eeee... oooo cia kaip?
Atsakyti
na jei jau del projektu, tai normalus irenginetojas, mano manymu, telefonu turi suprasti apie ka eina kalba ir be popieriu, o tai susidaro vaizdas, kad zino tik BVI ir tipo duobe,kaip pas mociute kaime. Jau atsirado suprantanciu, vienas atvaziuos siandien, ir del projekto zada pagelbet ir del suderinimo ..
Atsakyti
QUOTE(lukamona @ 2009 07 07, 14:35)
na jei jau del projektu, tai normalus irenginetojas, mano manymu, telefonu turi suprasti apie ka eina kalba ir be popieriu, o tai susidaro vaizdas, kad zino tik BVI ir tipo duobe,kaip pas mociute kaime. Jau atsirado suprantanciu, vienas atvaziuos siandien, ir del projekto zada pagelbet ir del suderinimo ..


lauksim zyniu smile.gif
Atsakyti
Pas mane atrodo po truputi problemos sprendžiasi. Greičiausiai problemos buvo dvi, per menkas oro padavimas ir nelygiai sumontuotas BVĮ (vienam šone kaupėsi nuosėdos). Orapūtės problema išsprendžiau išvalydamas oro filtrą (galėjau anksčiau susiprast blush2.gif) ir patrumpindamas šlangą, kuri sujungta su orapūte ir BVĮ. Burbuliuot pradėjo ženkliai daugiau ir praktiškai po savaitės blogas kvapas dingo. Dar dėl visa ko atvažiavę Feliksnavis vyrai pakeitė oro difuzorių į smukiadispersinį oro difuzorių. Burbuliuoja mažiau, bet matosi daug mažų oro burbuliukų. Vnž tikiuos tai tik į gerąsmile.gif Beje likau patenkintas Feliksnavio požiūriu į klientą, difuzorių pakeitė už dyką, įrenginio lyginimo darbus irgi atliko už dyką nors montavo BVĮ ne jie.
Atsakyti
QUOTE(mibas @ 2009 07 07, 18:19)
Pas mane atrodo po truputi problemos sprendžiasi. Greičiausiai problemos buvo dvi, per menkas oro padavimas ir nelygiai sumontuotas BVĮ (vienam šone kaupėsi nuosėdos). Orapūtės problema išsprendžiau išvalydamas oro filtrą (galėjau anksčiau susiprast  blush2.gif) ir patrumpindamas šlangą, kuri sujungta su orapūte ir BVĮ. Burbuliuot pradėjo ženkliai daugiau ir praktiškai po savaitės blogas kvapas dingo. Dar dėl visa ko atvažiavę Feliksnavis vyrai pakeitė oro difuzorių į smukiadispersinį oro difuzorių. Burbuliuoja mažiau, bet matosi daug mažų oro burbuliukų. Vnž tikiuos tai tik į gerąsmile.gif Beje likau patenkintas Feliksnavio požiūriu į klientą, difuzorių pakeitė už dyką, įrenginio lyginimo darbus irgi atliko už dyką nors montavo BVĮ ne jie.


super! pagaliau! sveikinu smile.gif na dabar prasideda idomiausia dalys - palaikyti ta atsiradusi darbini rezima smile.gif
Atsakyti
tikrai šaunu bendrauti su savo darbą išmanančiais meistrais, ir situacijoj greitai gaudosi, ir patarimų galima gauti, tikiuos,kad ir viską sutvarkys taip kaip sakė. Bus vienas iš jūsų Kaban variantų, kantrybės visiems su BVI...
Atsakyti
QUOTE(lukamona @ 2009 07 08, 12:54)
tikrai šaunu bendrauti su savo darbą išmanančiais meistrais, ir situacijoj greitai gaudosi, ir patarimų galima gauti, tikiuos,kad ir viską sutvarkys taip kaip sakė. Bus vienas iš jūsų Kaban variantų, kantrybės visiems su BVI...


puiku.. butu smagu pamatyti veliau fotoreportaza smile.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai butu apie 'buiteka' valymo irengimus
Atsakyti