Įkraunama...
Įkraunama...

Pimp my... shorts!

QUOTE(Vaizele @ 2009 06 30, 20:45)
Šiandien į darbą buvau užsidėjus tokią bliuskelę. Tokia balta, 3/4 rankovėm, labai tinkama į darbą rimtesniam stiliui, bet... jau tokia nuobodi ir be stiliaus, kad norisi tuojau pat nusivilkti. Bet patogi, ir sukirpimas man tinka. Bet net sagė nepadeda!

Žodžiu, gimė man mintis, kad ją reikia ne išmesti, o kažkaip gudriai užtiuninti, kad iš nuobodžių ir beveidžių baltų marškinių taptų stilinga palaidine.

Gal kas turit idėjų?  rolleyes.gif

Siūlau šioj temoj dalintis idėjomis, kaip galima atnaujinti senus ar atsibodusius rūbus, paverčiant juos madingais ir stilingais. Ir pasirodyti, kas gavosi! wink.gif

Perskaicius prisiminiau,kad maciau viena ideja,kaip nuobodzia palaidine paversti idomesne smile.gif Gal patiks ax.gif
user posted image

QUOTE(efauto @ 2009 07 27, 02:16)
PAGALIAU RADAU!!!! kazkodel galvojau, kad si tema buvo rankdarbiuose  g.gif 
na, kaip ir zadejau kai ka parodyti, todel atejau pasirodyti  4u.gif
cia kapriai mano mergytei wink.gif uz juos mokejau 1lita wink.gif
cia kita kelniu puse wink.gif
na o cia maikute wink.gif kaina jos irgi 1 litas  cool.gif
sitaip maikute atrodo tamsoj  mirksiukas.gif
tai va, tokie kuklus mano darbeliai smile.gif

thumbup.gif darbeliai

O as dazniausiai is savo senu drabuziu persiuvu maziausiajam smile.gif Cia is mano dzemperiu ax.gif
user posted imageuser posted image

Dar laukia dzinsai prikeliami naujam gyvenimui rolleyes.gif

O is tevelio dzemperio isejo kombinezonas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LKMama: 31 liepos 2009 - 19:46
QUOTE(efauto @ 2009 07 27, 01:16)
PAGALIAU RADAU!!!! kazkodel galvojau, kad si tema buvo rankdarbiuose  g.gif 
na, kaip ir zadejau kai ka parodyti, todel atejau pasirodyti  4u.gif
cia kapriai mano mergytei wink.gif uz juos mokejau 1lita wink.gif
user posted image


Nerealiai atrodo tiek kapriai, tiek maikutė thumbup.gif

Gaila, kad LKMamos nuotraukų nesimato... g.gif

O aš savo bliuskelei, dėl kurios užvedžiau šią temą, tai jau net kažką sugalvojus buvau, kažkur mėtosi ir tam reikalui pirktos juostelės... o bliuskelė kaba spintoj tokia pat nuobodi ir retai užsidedama... visa tai vadinasi tinginys unsure.gif
Atsakyti
Kaip fainai cia viskas atrodo. Mes tai sena dzemperi prikelem naujam gyvenimui pasiudami is jo suneliui kostiumeli. Dar gal reiks ka issiuvinet ar taip ka uzkraut ant jo ir bus liuks drabuzelis.
Atsakyti
Sveiki! Gal kas turit minciu,kaip pailgint juoda tiesu sarafana?Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 03 29, 14:51)
Sveiki! Gal kas turit minciu,kaip pailgint juoda tiesu sarafana?Aciu! 4u.gif



4u.gif ziurint kokios medziagos sarafanas smile.gif taciau galima priderinti kokius nors nerinius, arba galima kontrestingos medziagos juosta prisiuti, pvz. raudonos, graziai atrodytu ir pabrezianti detale smile.gif aisku medziaga geriau butu tos pacios strukturos smile.gif
Atsakyti
Neriniais ir as turejau minti,dar siuvimo reikmenu parduotuveje ziurejau tokia ale gofruota juosta,bet ji plona,o sarafanas toks is storesnio audinio-ne paltinis,bet pavadinimo nzn-tai pasirode,kad ta juosta kaip ir netinka,nes per plona. g.gif Tas pats ir su neriniais butu. Gal pirkt storesni panasu audini ir klostuoti apacia
??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2010 03 29, 15:42)
Neriniais ir as turejau minti,dar siuvimo reikmenu parduotuveje ziurejau tokia ale gofruota juosta,bet ji plona,o sarafanas toks is storesnio audinio-ne paltinis,bet pavadinimo nzn-tai pasirode,kad ta juosta kaip ir netinka,nes per plona. g.gif Tas pats ir su neriniais butu. Gal pirkt storesni panasu audini ir klostuoti apacia
??? g.gif


niu jei storesne medziaga, tuomet neriniai netiks.
kitos medziagos juostakip prisiusi tiktavoskonio ir fantazijos reikalas,nescia galimi keli variantai: ta medziagyte klostuoti arba paraukti. Galima kitos spalvosjuosta,arba graziai ziuretusi netgi ne vienspalve juosta, paguglink rusu nacionalinius rubus, ten visai grazias juostas prisiuva smile.gif

dar vienaideja gime,jei rastum keliu spalvu tokios pacios fakturos kaip sarafanas medziagos,tuomet galetum apacioje prisiuti keliu spalvu horizontalias kokiu 3 cm juostas.

sekmes wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciukas: 29 kovo 2010 - 19:36
Aciu! Bandysiu kazka kurt. ax.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Liuks temukė. Man be galo patinka ekonomiškas požiūris į daiktus smile.gif . Gana nemažai mokymų apie tai, kaip atnaujinti rūbelius arba kaip perdirbti daiktus, esu sukaupusi savo bloge. Prašom į svečius! mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis visoms darbštuolėms 4u.gif Super tema thumbup.gif Aš dažnai vis ką nors perkonstruoju ,bet aišku ,kad nuotraukų neturiu ,nepagalvodavau nufotkint doh.gif
Man tai visai neblogai gaunasi iš leliukiškų sarafaniukų sijonukai mano panelėms .
Atsakyti
Smagi tema. Tik gaila, kad retokai "judinama". Mano credo - iš seno padaryti naują. Iš naujos medžiagos kažką darydama nejaučiu tiek malonumo, kiek iš jau naudojamo ar net pamiršto. ir ne tik rūbai, man tinka bet kokios variacijos.
Linkiu darbštuolėms kūrybingo ir darbštaus pavasario. thumbup.gif
Atsakyti
Gavau is kaimynes kelis maisus jos vaiku isaugtu rubeliu. Ten tarp viso turto buvo dvi beretes. Viena grazi aksomine, bet su apsitrynusiu piesineliu. Kita melyna - mano akimis tai visai tinkama spalva mergaitei, bet kitiems zmonems taip neatrodo, tai paskui gatvej uzknisa komentarai "oi koks grazus berniukas". Kadangi buvau uzmacius sita tema, tai nufotkinau savo siandienos darba:

Balta berete
user posted image

Panaudojau savo vaikystes kaspinus ir siek tiek nuo caro maro laiku uzsilikusios atlasines juosteles. Modeli pavadinau "Verka serdiucka" lotuliukas.gif Prasom neziureti labai rimtai
user posted image
user posted image

Melyna berete
user posted image

Panaudojau aplikacijas, nuardytas nuo mano vaikystes sukneles ir siek tiek kantavimo juosteles
user posted image

ax.gif
Atsakyti