Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(julija4ever @ 2010 09 17, 08:32)
Tuo labiau, kad po 20 metu net neabejoju atsiras nauji budai salinti sias ydas, o ir pati lazerine korekcija bus kokia nors kitokia mirksiukas.gif


Na, man teoriškai senatvinė toliaregystė kur kas arčiau, nei per 20 metų - amžius jau mano toks smile.gif , bet aš jos nei kiek nesibaidau. Mama iki šiol į tolį mato kaip erelis, o skaitydama užsideda akinukus, nieko tragiško, gyvent su akiniais ir tik prabudus grabaliot jų ant spintelės nereikia smile.gif
Tiesa, mankšteles akims darau jau treti metai, nes mano darbas - prie kompo, tai akys tikrai gauna krūvio...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 09 17, 08:02)
Na, man teoriškai senatvinė toliaregystė kur kas arčiau, nei per 20 metų - amžius jau mano toks smile.gif , bet aš jos nei kiek nesibaidau. Mama iki šiol į tolį mato kaip erelis, o skaitydama užsideda akinukus, nieko tragiško, gyvent su akiniais ir tik prabudus grabaliot jų ant spintelės nereikia smile.gif
Tiesa, mankšteles akims darau jau treti metai, nes mano darbas - prie kompo, tai akys tikrai gauna krūvio...


Na ir man ta senatvinė toliaregystė ranka pasiekiama (matau, kad kai kurie mano draugai jau žlibinėti pradeda, nors į tolį visą gyvenimą matė puikiai), bet manęs tai negąsdina ax.gif
Atsakyti
man dar 10 metų iki jos.. na iki 45-rių, bet džiaugiuosi, kad bent jau nerieks apsikarstyti akiniais, tereikės vienų (jeigu reikės)...

buvom Trakuose, pašėrėm gulbes iš rankos su dukryte, buvo smagu, bet šaltoka....
Atsakyti
Sveikutes,
Na ryzausi ir as siai operacijai, dariausi taip pat novoje zrenije, siandien trecia diena dikomfortas minimalu ilasinus vaistuku pagriauzia , antra diena jau vairavau aisku netoli, bet sunkiausia diena pirmoji buvo, ir tai pora valandu, buvau labai nustebinta klinikos aplinka ir jaukuma. Labai patiko daktaras isvis tikrai vien geri zodziai siai klinikai. Ryskiai matosi kad tie skundai konkurentu darbas klaidinantys zmones. Beje pas mamne minusas buvo 3,75, plius astigmatizmas, antradieni keliausiu apziurai. Tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Zinau,kad tema trumparegiu,bet noriu mari paklaust 4u.gif O kaip toliaregystes operacijos,ar efektyvios,ar salutiniai reiskiniai tie patys?
Atsakyti
D-oncek - efektyvumas tas pats. Reabilitacija po proceduros irgi tokia pati. Tik jeigu minusa galima nuimti ir didziuli - iki -14, tai su pliusu sudetingiau - iki +4 kazkur. Toliaregiams dazniau sios operacijos atlikti negalima. Bet apie konkrecius atvejus reikia kalbetis po issamios diagnostikos.
Atsakyti
Aciu. 4u.gif
Pas mane +3.5,bet jauciu per stiprus akiniai...Jau isknaisiojau interneta ir prisirinkau info.Tik neissiaiskinau ar senatvine toliaregyste po korekcijos toliaregiams atsiranda iprastai ar prasitesia matymas ilgiau g.gif .
Atsakyti
Sveikos, planuoju greit padaryti operacija, sakykit, kurios operavosi klinikoj NOVOYE ZRENIJE, ar tikrai padejo ir nera jokiu nusiskundimu pas jus? smile.gif Labai svarbu zinoti, kad veliau nebutu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vagene @ 2010 09 27, 12:09)
Sveikos, planuoju greit padaryti operacija, sakykit, kurios operavosi klinikoj NOVOYE ZRENIJE, ar tikrai padejo ir nera jokiu nusiskundimu pas jus? smile.gif Labai svarbu zinoti, kad veliau nebutu problemu smile.gif


Gal nepatingėk paskaityti temą mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir be to, ar geriau operuotis Krokuvos g. ar NOVOYE ZRENIJE? Kokie pliusai ir minusai abieju kliniku? Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti