Įkraunama...
Įkraunama...

stebuklu stebuklas

Jau beveik metai kaip mes susituoke, darbus turim abu, kartu esam irgi ne pirma diena.... Kaip ir nieko netruktu.... Bet nuolatinis žvilgčiojimas i praeinančius vaikucius, nuolatinis zavejimasis jais, ir vidinis balsas vis kuždėjo, kad iki pilnos laimes, mum reik pilnos seimos Pradejau kirbinti savo vyra, kad gal jau laikas, gal jau uzteks kazko laukt, gal jau gana zaist, ir reik pradėti leliuka... Nuolat sulaugdavau vieno ir to pat atsakymo-mazyt, mum dar anksti, dar palaukim... Niekada nedrįsau kisti jam sitos minties per prievarta, visada sakaiu ir maniau, kad leliuko atejimas turi but dvieju zmoniu noras. Vis laukaiu ir laukiau, vis tikejaus, kad ateis tokia diena, kai ir maniskis pagalaiu rysis vaikucio atejimui pas mus...
Pagalaiu atostogos, musu vestuviu metines uz dvieju savaiciu, vaziuojam i Lietuva pailseti... Ech kaip gera istrukt is rutinos... bet didziausia staigmena lauke gryzus po ju.... atostogos atejo-praejo, kaip nebuvusios, o pirma diena gryzus man is darbo vyras ir sako-zinai,m o tu teisi, mum reik vaikelio. po situ jo zodziu verkaiu ilgai... Pagalaiu atejo laime ir i mano kiema,pagaliau mano vyras nori vaikuciop su manim... Kaip tarem taip ir padarem. rugpjucio pradzioj pradejom nebesisaugot, o spalio 4 as jau zinojau kad laukiuos.vos menesiukas ir as jau nestuke.gif jausmas nerealus... vyras visa nestuma, mane ant ranku nesiojo, neturejua jokiu bedu su nestumu, viskas vyko sklandizia, kaip sviestu patepta wub.gif Visi tyrimai visada budavo geri, viskas viskas buvo super...Bet...
40 sav+2d vizitas pas MW... jokiu pozymiu kad gimdysiu, jokiu pakitimu, vaikstau kaip tankas ir laukiu nors kokio skausmelio. MW pasiule sweepa, as sutikau, nes lau labai labai laukaiu... paaiskejo kad mano mazutis pilvelio gyventojas visai nepasiruoses susitikti su mamyte.. isvada-galvute labai aukstai, ne kiek nenusileidus, nie kiek neisistacius, zodziu isvada- negimdau.Kitas vizitas turejo ivykti po savaites. 41sav+2d vizitas pas MW isvada ta pati, kaip ir praeita savaite-leliukas nenori ateit i pas mamyte. treciadieni vizitas i ligonine. Jau tikiuosi is jos nebegryst, bet ten mane tik apziuri, ir liepia atvaziuoti kita diena, su visias daiktais, bet pries tai pasiskambinti. sedziu masinoj ir verkiu kaip vaikas, MB guodzia, o man mintyse vienintelis klausimas, kodel taip ilgai laukti, kodel maziukas neskuba pas mane, kodel viskas ne taip, kaip buvo planuota??? Tiek daug klausimu, ir neturiu nie vieno atsakymo. Ryte abu su MB atikeliam 6.45 skambinam i ligonine, o ten liepia paskambinti 9, nes kolkas nera vietu. ir vel laukti... Kiek gi galima? jau ir taip laukiu beveik dviem savaitem ilgaiu nei noreciau. Skambinam 9... Vel tas pat, tik si karta jie papraso nr ir sako kad pasuks patys unsure.gif pagalaiu 12.45 sulaukiu skambuciu, kad galiu atvaziuot i ligonine. Dziugauju kaip mazas vaikas, kad pagalaiu susitiksiu su maziuku....nuvaziuojam i ligonine, ten labai griet mane paguldo, ir nieks negirdi ka sakau- leliuko galvyte neisistacius, MW sake-leliukas didelis, reik skano. I visus mano pasisakymus vienas atsakymas- mes zinom savo darba... ateina MW su skatinamaisias, paaiskina ju povieki, kad jie gali isbut viduj 24 val ir tram pam pam... juos iveda apie 5... Kadangi as negimdau 8.30 MB isprasomas namo... unsure.gif saremiaia prasideda apie 9, bet nestiprs ir tik kas 8 min, as sau sedziu ir galvoju-,,na jeigu sitaip ir tolaiu, ryte turesiu savo maziuka, ir greiciuasia net nuskausminamuju neprireiks thumbup.gif 2 jau saremaiuju kaip reikalas kas 4-3 min, 6 ryto paprasau priziurinciosios, ar galiu eit i dusa, gal biskiuka pageres, nes vis dar esu 100% isitikinus kad man viskas gerai ir jokiu nuskausminamuju nenoriu thumbup.gif ji mane prijungia prie aparato, kuris tikrina saremiu stipruma ir vaiko toniukus, ir sako gali skambin TB ir sakyt kad atvaziuotu, nes pg viska, jau kaip ir tuoj parsides. skambinu vyruiu, jis atvaziuoja per 20 min bigsmile.gif monitorius rodo kas saremaiia jau kas 3 min, vaikucio sirdele plaka labai gerai, zodziu pasaka... Tik mane atjungia nuo aparato, saunu tiesiu taikymu i vonia...MB nugaryte glosto, as kaifuoju nuo skausmu, kaip kokia mazochiste, ir galiu galvot tik apie tuoj tuoj ivyksianti susitika... Ech naivuole.... deja daugiua nieko irm nevyksta- visa diena iki pat 4.30 taip ir prasaremaiuju kas 3 min, atejus laikui isimt ta tampona paaiskeja kad kaklelis isvis neatsidares, ir net nesiruosia atsidaryt doh.gif isima viastus, ir sako kad esu laisva iki 10.30 tada ateis gydytojas ir suves geli... tik isemus vaistus, saremiai pradeda letet. MB prasedi su manim iki 10.30 gydytojo kaip nera taip nera, atjus MW pasako kad gydytojas daro extra cezari ir kogero si vakara pas mane jau neateis. MB iseina namo... man asaros ritasi veidu, tarsi sedeciau po dusu... 6 ryto mane vel jungia prie aparato, ir pranesa, kad geli suves ji pati g.gif lieku visikai nesupratus, kodel sito nebuvo galima padaryt vakar vakare, bet man atsako, tik kad cia gydytojo nurodymas g.gif na ka guliu ir tyliu.... saremaiu jokoiu jau senai senai nejauciu, zodziu ir vel kaip nesilaukciau... Sirdele plaka ritmingai, viskas gerai... suveda geli, MB atvaziuoja nuo 9, ir laukiam.... laukiam.... praejo valanda, dvi, trys..... Jokiu saremiu.... Zadetaja 1 val gydytos ir vel neateina, nes vel uzsiemes, taigi antra gelio doze gaunu tik 4.30 kaklelis vis dar nieko nedaro. Antra gelio doze doze suveikia po mazdau 2 val. Saremiai daug skausmingesni, nie pries tai buve, bet reti... tik kas 5 min...susitarus su MW, kuri npasitaiko labao maloni, MB lieka su manim, nes net ir MW jau isitikinus kad viskas, pora val ir turesiu leliuka... apie 11 vakaro jungia vel pire monitoriaus... Saremiai nera labai reguliarus, bet laaaabai skausmingi, vaikiuko sirdele plaka gerai wub.gif Gulint istvert skausmus laabai sunku. Apie 1 paprasau gass&air nes esu pavargus, visgi jau trecia para ligoninej, ir normaliai nemiegojus, plius saremiai kazkokie kitoki visiskai... nuo duju pasidaro laaaabai bloga... Metu jas i sona, ir kenciu toliau. Atejus MW pasiulo peditino, nes turbut supranta kad as jau vos nekliedziu nuo nuovargio. Sutinku net nepagalvojus. Saremiu skausmam palengvejus mane vel jungia ant aparato. nuo 3.30 iki 4.30 praguliu, saremiai darosi vis nereguliaresni, ir vis labaiu nesuprantami, tad nusprendzia siust mane i gimdykla bigsmile.gif bigsmile.gif o man mintyse tik viena mintis-pagalaiu!!!! nuve doh.gif ten paaiskeja kad kaklelis atsidares tik 2 cm doh.gif skausmas nerealus, nors negaliu suprast net nuo ko...kerpa vandenis, o as vel laukiu. Man vienu metu buvo net toks jausmas apemes, kad as atvaziavau negimdyt o tik laukt, ir laukt kazko... Visgi as ligoninej nuo ketvirtadienio, si ryta jau sekmadienis jau lygiai dvi savaites kaip leliukas veluoja, o man belieka laukt verysad.gif verysad.gif per dvi val kaklelis atsidarop dar 2 cm, taigi turiu didziuli pasiekima, 4 cm atsidarymas, laimes pilnos kelnes. Gaunu epidurini, nes realiai suvokiu kad tris paras nemiegojus, as be ju tiesiog tikrai neistversiu, nes skauda ne tik nup saremiu, bet ir nuo nuovargio... tik suvedus epidurini, nusprendziama statyt laseline, nes atjes daktaras nsuprende, kad saremiai per reti ir per silpni. kaip tik ateina laikas keistis pamainai, ir aisku kaip tik man pasiseka gauti MW. kuriia prima diena sitoj ligoninej. jau taip kantrybes nera, o dar ji- ko paklausi, vis bega kazko perklausti, kad galetu atsakyti.esu nuolat stebima ir prijungta prie monitoriaus. Ateina vyr MMW prisistayti, ir pasakyt kad jei kas, ji visada salia (aciu teta paguodei, bet leisk man gimdyt). 9.30 isiiunciu MB paskambint tevam ir raportuot paskutines naujienas, kad viskas gerai, kad as jau gimdykloj, ir kad daugaiu neskambinsim kol maziukas negims... Girdziu kaip MB kalba telefonu tuolete, MW vaiksto aplinkui taip gera ir ramu...Ir tik staiga ziuriu kaip MW pradejo visus is eiles emergency mugtukus spaudinet, MB isiena is tuoleto, nebegirdziu aparato, vaikucio sirdeles, nieko, tik dideli dideli triuksma aplink, visi mane varto vuo sono, ant sono. saukia, rekia, kisa kazka pasirasyt, o as vis bandau isgirst maziuko sirdele, vis bandau prisisaukt MB, vis kazka bandau ir nieko nesigauna, gydytojas griet patikrina is buvusiu 4 cm lieka tik 2 vel... asaru negaliu suvaldyt, nesuprantu kas vyksta, kazkur mane veza, kazka daro, ieskau akim MB nieko nematau, ir nieko negirdziu... kazkokia tyluma, ir tustuma... Nesuprantu nie kas daros, nei kur vaziuoju, ir net nezinau ar mano maziukas dar gyvas, nes sirdeles jau senokai negirdziu... kelione baigiasi operacineje... vis dar akim ieskau MB.... vis dar nieko nematau, tik stengiuosi atsakinet i kazkieno, kazkokius klausimus.Kadangi epidurinis buvo padarytas vos pries 15 min, nebegalejo nieko kiito leist, pagalaiu pamatau MB, persigandusiu veidu....LAiko mane uz rankos ir vis bando raminti. jauciu apsoliuciai viska: pjuvi, gydytojo rankas viduje, kaip krapsto vaika, absoliuciai viska, aisku neskauda taip labai kad negaleciau kazko iskest, gaunu dar kazkokia vaistu doze, bet klykiu is skausmo, kai vaikas traukiamas lauk. Nieko nematau ir nieko negirdziu.... toks jausmas kad as ten jau visa diena, asaros nenustoja riedejusios, nieko negaliu padaryt. Girdziu kad daktaras sako jog vaikas jau istrauktas... o as nieko negirdziu... ziuriu i MB ir matau sypsena, iskart po to pasigirsta taip lauktas ir svajotas maziuko verksmas wub.gif asaros pasipila dar labaiu, MB rodo man vaikuti, o man jau nieks nebesvarbu, savrbu tik viena- mano vaikas gyvas, jo sirdele plaka, jam viskas gerai... MW issinesa vaika ir issiveda MB. mane siuna ilgaiu, nei daro pati cz, o mintyse sukasi vienintele mintis- gal jus galit grieciau, man reik pas savo maziuka wub.gif Taip 10.37 Vietos laiku, gimsta mano sunelis 4.004kg ir 53 cm Klaidas, tiek lauktas ir tiek svajotas... ir tas jausmas kai isgirdau verksma, ir kai pirma karta man ji padejo ant krutines atpirko viska- ir beveik 3.5 paros kanciu ir laukimo, ir visus 9 menesius laukimo- viskas dingo kazkur. Liko tik begaline meile ir laime, kad mes jau visi trys kartu. Niekam nelinkiu pajust, kad nebegirdi savo vaikucio, ir nebesupranti kas vyktas, per tas 10 minuciu as save prakeikaiu milijomnus kartu, viskas prabego pro akis, visos svajones zlugo... Net ir dabar, pasiziuriu i savo nuostabu suneli ir galvoju kokia as dekinga D kad sitaip man pasiseke, kad sitaip viskas baigesi...

Tik po to kai MW issivede ji is operacines jam paaiskino kas nutiko- kadangi epidurinis bivo suleistas ir iskart po to pastatyta lasaline su skatinamaisiai, greiciausia vaikutis sustresavo, galvyte neisistatinejo ir kaklelis neatsidarinejo, nes vaikiukas buvo per didelis, pagal mano klubus ar kazkas tokio.... kaip bebutu, dabar esam pati laimingaiusia seima, kuri myli vienas kita. As turiu du vyrus, viena dideli, ir kita maza-didziojo kopija. Klaidutis yra tetuko kopija, ir nieks nepasakys, kad jsi kaimynu vaikas. Esam jau namie, jauciames gerai, ir manau kad tai svarbaiusia...
atsiprasau del klaidu, bet rasau uzverktom akim, nes prisiminus sia istorija nuolatos asaros akyse...

user posted image
Atsakyti
cry.gif cry.gif Kaip apsizliumbiau... Taip primine mano gimdyma,kad net siurpai po kuna laksto... Tikrai laimingi esat,kad viskas gerai pasibaige! Saunuole mamyte 4u.gif 4u.gif ! Dideles laimes jusu seimai!!!!
Atsakyti
vargsyte prisikentejai unsure.gif skausma pamirsi greiciau negu tikiesi, o rezultata - savo gyvenimo dziaugsma turesi visa gyvenima wub.gif aukit diduciai ir sveikuciai wub.gif
Atsakyti
saunuole mamyte iskentusi toki gimdyma 4u.gif 4u.gif
laikykis, Gerda, mazylis tau pades pamirst ta kosmariska gimdyma as irgi verkdavau prisiminus savo gimdyma,bet jau nebe biggrin.gif
grazuolelis tavo mazius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
oi salyte tu musu 4u.gif ax.gif apsiblioviau biski...
Atsakyti
jetau kiek turejai iskenteti, saunuole tu 4u.gif o sunelis koks grazus wub.gif
Atsakyti
Kosmaras. verysad.gif Isivaizduoju, kaip per tas 10min prisikentejai, kai supa nezinia, nerimas ir baime. Bet dabar juk viskas gerai!!!!! Tu tikra saunuole. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gerda 4u.gif cray.gif cray.gif
saunuoliai jus visi 3 wub.gif
Atsakyti
nu tikrai saunuole ax.gif
Atsakyti
aukit sveiki ir laimingi wub.gif
Atsakyti
Tai bijojau skaitydama,kad baigsis blogai,bet pabaiga neregėto grožio mirksiukas.gif
Medalis tau už kančias,šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jetau apsizliumbiau,svarbiausia visi kartu ir laimingi wub.gif
Atsakyti