Įkraunama...
Įkraunama...

stebuklu stebuklas

Gerda, sveikinu susilaukus savo varliuko!!!
Kad ir labai sunkiai, bet rezultatas pagaliau pas tave.
Tokia graudi istorija. Kai perskaiciau net negalejau atrasyti is karto.
O pradzia labai panasi kaip pas mane smile.gif Viskas ilgai ir niekas nevyko :/
Aukit sveikuciai ir diduciai dabar wink.gif
Atsakyti
GerdaB zaviuosi tavimi 4u.gif wub.gif
Toks ilgas ir sunkus buvo maziuko kelias i si pasauli, man rodos ne veltui ax.gif Manau gime Didelis zmogiukas - Dideliems darbam wub.gif
Augit sveikuciai wub.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte thumbup.gif
Beskaitant tavo istorija,tiek asaru isbego,taip bijojau,kad tik pabaiga gerai baigtusi,stipruoliai jus visi 3 smile.gif
Atsakyti
sekmes mamytei o vaikutis ir taip laimingas kad turi tokia MAMA thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole, daug prisikentejai unsure.gif Net asara nubraukiau beskaitydama verysad.gif
Bet svarbu rezultatas wub.gif Sekmes Jusu seimai! 4u.gif
Atsakyti
as irgi apsiverkiau..nes labai jau bijau as to paties..ne skausmo niek,bet labai bijau to datos praejimo ir kekvienos dienos laukimo...o jauciu kad taip bus...ir is vis nerealiai bijau anglijos daktaru,kurie sitaip neatsakingai ziuri i savo darba...
Bet dziaugiusi del jusu kad viskas jums geraj taj yra svarbiausia...aukit diduciai is sveikuciai...beja jej kokioj ligoninej gimdei?gal kas is nestukiu esat gimde london royal hospital?ir jej esat kokie ispudziai?
Atsakyti
na as gimdziau Mayday ligoninej, ir kas liecia daktarus tai nepasakyciua kad jie neasakingai ziurejo i mane, tiesiog cia sistema visiskai kitokia nei lt ir tiek, svarbu nenusistatyt kad viskas blogai, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GerdaB @ 2009 07 12, 22:47)
na as gimdziau Mayday ligoninej, ir kas liecia daktarus tai nepasakyciua kad jie neasakingai ziurejo i mane, tiesiog cia sistema visiskai kitokia nei lt ir tiek, svarbu nenusistatyt kad viskas blogai, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif

na as pacio gimdymo tikrai nebijau,bet bijau va sito laukimo po termino dienos..sad.gif na bet tacvo istorija man isvis jegu labai daug suteike..esat vsi trys saunuoliai;)xxx
Atsakyti
Šaunuolė mamytė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Dievuliau..cia jum uz laukima ir kantrybeuser posted image
Atsakyti
vajei as ir jau nematau ka rasau per asaras...saunuole tu tikrai..stipri mamyte..po tiek kanciu vis del to rezultatas nuostabiausias...sekmes jums 4u.gif
Atsakyti