Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(Achilles @ 2009 07 14, 18:29)
Na aš jau laiminga, nes pagaliau paveržė. Ir ne tik paveržė - o ko gi man nedarė??  lotuliukas.gif  Uždėjo storą vielą, ant jos kažkokią spyruoklę dar užmovė vienoj pusėj (kad dantis stumtų į kitą pusę), o kitoj pusėj dar kažkokių įdomių dalykų užkabino, net nežinau kaip pavadinti. Bet suveržė tai ohoho. Taip juokas ten paėmė sėdint, nes jausmas grynai toks, kaip varžtą suktų iki pat galo, kol net traška  lotuliukas.gif  Dabar maudžia, bet aš džiaugiuos  bigsmile.gif


kaip fainai, as irgi tavo vietoj dziaugciaus, o dabar tenka dziaugtis kartu su tavim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ... o kai suverzia labai stipriai, kako kartais net vielyte trukti gali, ar ne??
Papildyta:
QUOTE(Vasaroti @ 2009 07 14, 20:57)
Sveikos, o aš šian buvau paveržimui, tai sakė, kitą kartą jei viskas bus ok, nujams breketus ir padarys plokštelę.. smile.gif Tai kaip laukiuuuuuu... wub.gif

Šiandien dantai atrodo taip:

user posted image


tikra tobula sypsena, o gal turi ir nuotraukeliu pries breketus?? idomu butu progresa pamatyti
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 15, 11:26)
kaip fainai, as irgi tavo vietoj dziaugciaus, o dabar tenka dziaugtis kartu su tavim  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ... o kai suverzia labai stipriai, kako kartais net vielyte trukti gali, ar ne??

lotuliukas.gif negirdejau kad taip gali btui.bet tikriausiai juokingai atrodyt turi blush2.gif
Atsakyti
man ir neteko tokio dalyko girdeti smile.gif
Atsakyti
visos čia jau tobulas šypsenas deda, o man dar tik 2 mėnesiukai, tad dantukai vis dar negražūs, pasikeitė per tuos 2 mėnesius tik labai minimalūs dalykai, kurių plika akim neina įžiūrėti, ten tik gydytoja mato blush2.gif tai man labai gėda dėti tokius negražius dantukus, gal aš įdėsiu , kai jau bus bent kiek gražesni bigsmile.gif nes jūs čia visos dedat savo grožius bebe.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as ir neidejusi, kur cia patalpinot fotkes?
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 15, 12:43)
as ir neidejusi, kur cia patalpinot fotkes?

mes turime albumą www.fotki.com
Jeigu reikia duomenų, galiu atsiųsti mirksiukas.gif
Papildyta:
įdėjau dantukų foto į albumą.. bet pati negaliu žiūrėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 15, 11:02)
įdėjau dantukų foto į albumą.. bet pati negaliu žiūrėti  doh.gif


saunuole Achilles!! as irgi gedinuosi savo dantukus is arti rodyti, bet nusprendziau gana, irgi prie taves prisijungsiu (rytoj turbut) idesiu savo kreivuoliukus blush2.gif dviese jau ne taip baisu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 15, 13:22)
saunuole Achilles!! as irgi gedinuosi savo dantukus is arti rodyti, bet nusprendziau gana, irgi prie taves prisijungsiu (rytoj turbut) idesiu savo kreivuoliukus blush2.gif  dviese jau ne taip baisu smile.gif

labai smagu wub.gif
Atsakyti
noriu duomenu, jei gali imesk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 15, 13:49)
noriu duomenu, jei gali imesk smile.gif

paražiau až ax.gif
Atsakyti
aciu, pagavau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 14, 23:06)
Nueme breketus jau pries 3 savaites, deimantukas 19 dienu biggrin.gif ir siandien isgirstu "tas deimantas nuslopina tavo sypsena"  wub.gif isivaizduojat...?! wub.gif  wub.gif  wub.gif


O čia kažkoks pagyrimas..? unsure.gif Man tai maža džiaugsmo būtų, jei koks prielipa SLOPINTŲ MANO ŠYPSENĄ.. doh.gif Juk TAVO šypsena svarbiau, nei kažkoks 'deimantėlis'.. nebent kažką netaip supratau.. blush2.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 07 15, 10:10)
o apie Vasaroti kaip tik šiandien pagalvojau, kodėl ji nebesilanko pas mus, gal jau be breketų?  lotuliukas.gif ir parašė kaip tik  thumbup.gif


Kaip fainaaaa, kad kažkas pagalvojo.. wub.gif


QUOTE(Vergine @ 2009 07 15, 08:54)
O kokios pas tave probemėlės buvo? Gal turi nuotrauką prieš?
Labai gražūs dantukai jau  wub.gif O per kiek laiko tau iltiniai į vietas atsistojo?


QUOTE(Baby.. @ 2009 07 15, 10:21)
OHO.neturiu daugiau ka pasakyti  .........  SUPEEEER  wub.gif  wub.gif  o tavo sukandimas tikriausiai geras labai ,kad tiek mazai nesiojai ?  ir gal gali i deti foto pries ? ax.gif


Na ortodontė, sakė, kad sukandimas tiesiog idealus, tai kažkaip ir patikėjau.. hihihi.gif Nes norėjau gal ir ant apatinio žandikaulio dėtis breketukus, bet sakė tikrai nereikia, juolab kad po to praktiškai visam gyvenimui klijuoja vielą iš vidinės pusės, tai pamaniau, kad papildomos problemos.. g.gif

QUOTE(ajaja @ 2009 07 15, 10:26)
tikra tobula sypsena, o gal turi ir nuotraukeliu pries breketus?? idomu butu progresa pamatyti


O čia dantai prieš breketus, kaip praprašėt.. žodž nieko gero.. biggrin.gif

user posted image

Beje, įmeskit kuri ir man fotki.com prisijungimą, būtų smagu pasidairyt.. rolleyes.gif
Atsakyti