Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(Vasaroti @ 2009 07 15, 12:09)

Beje, įmeskit kuri ir man fotki.com prisijungimą, būtų smagu pasidairyt..  rolleyes.gif


parasiau tau i AZ
Atsakyti
[quote=Vasaroti,2009 07 15, 14:09]
O čia dantai prieš breketus, kaip praprašėt.. žodž nieko gero.. biggrin.gif

user posted image[/QUOTE]

Na tikrai jau nebuvo tavo dantukai labai kreivi mirksiukas.gif as tai turbut sidrisciau parodyti tik tada, kad jau butu lygus, nes jei imesciau savuosius, tai tikrai nekaip atrodytu g.gif schmoll.gif


[QUOTE][quote=Vasaroti,2009 07 14, 22:57]

Šiandien dantai atrodo taip:

user posted image
[/quote][/QUOTE]

Bet cia tai jau tikrai super atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif mirksiukas.gif

[QUOTE]Beje, įmeskit kuri ir man fotki.com prisijungimą, būtų smagu pasidairyt.. rolleyes.gif
[/quote][/QUOTE]


Jei kam nesunku ir as noreciau prisijungimo adresiuka mirksiukas.gif aciukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(la_unika @ 2009 07 15, 15:17)

as tai turbut sidrisciau parodyti tik tada, kad jau butu lygus, nes jei imesciau savuosius, tai tikrai nekaip atrodytu 






aš įdėjau šiandien savo kreivus dantis.. kažkaip išdrįsau, bet pačiai tikrai nemalonu žiūrėti..

tiesiog žinau,kad su laiku viskas susitvarkys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 15 liepos 2009 - 14:31
beje, ar cia tik as nepamaciau ar tos kurios nesioja damon'us neidejo foto ? man labai butu idomu juos pamatyti. blush2.gif
[/quote]
As nesioju Damonus, bet tik 2 savaites tai grozis nekoks, dantukai tikrai kreivi. Imeskit kas nors i AZ prisijungimo duomenis i www.fotki.com. Pabandysiu pasirodyti
Atsakyti
QUOTE(Dinkute_4 @ 2009 07 15, 14:36)
As nesioju Damonus, bet tik 2 savaites tai grozis nekoks, dantukai tikrai kreivi. Imeskit kas nors i AZ prisijungimo duomenis i www.fotki.com. Pabandysiu pasirodyti


parasiau duomenis i AZ, laukiam pasirodancios smile.gif
as irgi damonus 3 savaites... ar tau dantukus skauda, ar kas juda, nes pas mane atrodo be pokyciu ir nieko neskauda... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasaroti @ 2009 07 15, 12:09)


na nebuvo pas tave labai baisi problema, daug kas su tokia ir gyventu. bet uztat dabar pas tave isvis super, galima i katalogus sypsena deti... ar galima butu tokia karjera padaryti- dantu modelis, ar geriau sypsenu modelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 07 15, 14:09)
O čia kažkoks pagyrimas..?  unsure.gif Man tai maža džiaugsmo būtų, jei koks prielipa SLOPINTŲ MANO ŠYPSENĄ..  doh.gif Juk TAVO šypsena svarbiau, nei kažkoks 'deimantėlis'.. nebent kažką netaip supratau..  blush2.gif

Ne taip supratai ax.gif cia mazdaug "deimantas nevertas tavo sypsenos" "bevertis deimantas mano sypsenoj" vat ka cia noreta pasakyt, gal as neteisingas mintis isdesciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 15, 15:41)
Ne taip supratai ax.gif  cia mazdaug "deimantas nevertas tavo sypsenos" "bevertis deimantas mano sypsenoj" vat ka cia noreta pasakyt, gal as neteisingas mintis isdesciau  blush2.gif


gal tas anas zmogus kaip ir norejo komplimenta del sypsenos grazios pasakyti, o zodzius ne taip sudeliojo ir va koks nesusipratimas gavosi blink.gif buna kartais kad nezinai, kaip reaguoti i kieno nors komentara

kaip tau sekasi, ar jau plokstele gamina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 15 liepos 2009 - 17:03
Pas mane buvo iltiniai auskciau isauge nes jiem vietos nebuvo,nu tai va 9 menesiu nesioju,tai jie jau kaip ir nuleisti tik dar i vidu labiau reikia stumti,ir uztarukti tarpelisu 4 dantuku,bet jie jau mazi,o priekiniai pas mane tiesus buvo,tik dabar nuotraukoje priekinis dantukas uzlipes ant kito,reiks gydytojaui sakyt nes taip nebuvo,seip gal jau po 7 menesio pas mane toks vaizdas,dabar sucentravo dantukus su elastikais per menesi,tai jau kaip ir sueina priekiniai gerai su apatinias na ir sukandima dar reikia tvarkyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 15, 10:10)
ou_jeaa, jop, man kažkas panašaus, tik mano skaidrūs, ne geležiniai, o tokie visai permatomi  g.gif

Ten negelezis, o metalo spalvos gumyte biggrin.gif

Merginos, isiveriau auskara pagaliau . ir ka galiu pasakyti g.gif kad breketai man sukelia daugiau skausmu nei verimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 15, 18:32)
Ten negelezis, o metalo spalvos gumyte biggrin.gif

Merginos, isiveriau auskara pagaliau . ir ka galiu pasakyti  g.gif  kad breketai man sukelia daugiau skausmu nei verimas  biggrin.gif

na tai sveikinu thumbup.gif dabar negalėsi kažkiek laiko maudytis? g.gif
o aš maniau, kad ten gumytė, kodėl ji permatoma? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti