Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

QUOTE(ugnesmama @ 2011 06 20, 14:41)
O aš jau namuose. Ilsėjomės Auksinėse kopose Primasol Sunrise. Kažkuri mamulė teiravosi apie jį. Tai va pirmas įspūdis buvo nekoks, į bendrabutį panašu, bet dabar atrodo, kad viskas ten liuks. smile.gif  Kambarį siūlau imti kur Nr. nelyginiai. Langai bus į jūrą, į kiemą, į sceną. Gyvenome 307, tai vaizdas buvo - vertas milijono. Animatoriai liuks: profesionalūs, netingūs. Ypač tokia Yva. Maistas - puikus. Per savaitę visai nepabodo, nes derinome įvairius variantus. Geras alus, baltas vynas. Skanūs ir kokteiliai, tik ne visi barmenai gamindavo pagal tavo receptą, bet levukai ( jų pinigai) gelbėdavo. Į pajūrį geriau vykti jų autiku. Veža toliau, bet užtat privatus jų paplūdimys, šalia nudistų pliažas, jei kam aktualu. Nors kažkaip ir nelabai jauku buvo išsirengti, bet malonumas - atperka. Dėl valiutos - geriau aišku eurai, jei parduotuvėje nėra kasos aparato, laisvai galima atsiskaityti jais.Skaičiuoja 2 Lt - 1 levas. Apsipirkti į Varną vykti neapsimoka. Gėrimų ir suvenyrų kainos beveik tos pačios. Tiesa MB pirkosi Varnoje " Dublionką" ax.gif na kailinius tokius, tai kaina:kokybė tikrai geresnė nei Lietuvoje. Oras pasitaikė labai geras - 26 , jūra - 23, baseinuose vanduo - 24.
Na visoms gerų atostogų
P.s. Novaturas pavedė. - išskridom 19.45 ten buvom apie 24 val. Jau niekas nedirbo tik mokamas LOBBY baras, o vakarienę paliko registratūroje blink.gif tragišką. Išskridimo dieną lėktuvas kilo 6,25, sausas davinys  wub.gif . Va taip nukniaukė iš mūsų visą dieną ir daugiau kaip pusę nakties. Mėginsiu skųstis. Gal kas turite patirties


Ačiū ačiū ačiū už Primasol'io atsiliepimus. Nors pasirinkau kitą viešbutį, lievesnį doh.gif , bet čia aš tų atsiliepimų iš jūsų prašiau biggrin.gif
O dėl skundo Novaturui - aš viską suprantu kaip žmogus ir kaip keliautojas, bet objektyviai žiūrint - o kuo skųsitės? kad pakeitė skrydžio laiką ir jį pavėlino 2 val (?)., tai man rodos sutarty ar kažkur papildomose sąlygose skrydžio laikas arba nefiksuojamas, arba bus įtrašyta, kad jis gali keistis, tai persižiūrėkit atidžiai sąlygas.
Atsakyti
Skrydžio laiką paankstino ne 2, o 10 valandų, dėl to netekome nakties miego (4 ryto išvežė iš viešbučio), pusryčių ir pietų tai ir materialiniai ir moraliniai nuostoliai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnesmama: 22 birželio 2011 - 10:57
QUOTE(janta @ 2011 06 19, 14:36)
Keliaujam savaitelei 07 07 i viesbuti "Pliska". Gal yra buvusiu -prasom pasipasakoti, o gal yra busianciu tuo laiku?


Mes skrendam į jį nuo birželio 29-os, jei spėsiu grįžus parašysiu kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Pireš metus ilsėjomės Bulgarijos. Atvirai,pasakius, daugiau nevažiuočiau. Išgelbėjot ik gera kompanija.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 06 25, 13:25)
Pireš metus ilsėjomės Bulgarijos. Atvirai,pasakius, daugiau nevažiuočiau. Išgelbėjot ik gera kompanija.


O buvote su vaikais? Kokiame kurorte, kokiam viešbuty, kiek laiko?

Nes mums penkiems, su mažais vaikais, su labai ribotu biudžetu, tai vienas puikiausių variantų pakeist aplinką, pavalgyt šviežių sunokusių saulėje vaisių, pasimaudyt šiltoje Juodojoj jūroje, vaikams pasipliuškint baseine, skrist lėktuvu, pabūt kur daug didesnė saulėto oro ir šiltos jūros tikimybė nei Palangoj ir kur, visgi sau galim leist nuvykt pailsėt ax.gif Mums tai optimalus variantas. Viskas priklauso nuo nusiteikimo, juk visada vieni mato žydinčią obelį, o kiti po ja nuvirtusį pijokėlį biggrin.gif Nepriimkit asmeniškai 4u.gif
Atsakyti
sveikos,vaziuojam kita savaite i Bulgarija,gal galit pasakyti kuriuose salyse yra keliu mokesciai ir kiek kainuoja,ar galima atsiskaityti eurais
Atsakyti
mes išvažiuojam jau šianakt smile.gif , tik prognozė tai nekokia orų doh.gif , praėjo noras ir važiuot.

kelių mokesčiai yra bulgarijoj ir rumunijoj , ant sienos nusipirkt reikia lipduką, kiek kainuoja nežinau nes visi skirtingai sako, tai gal skirtingai moka biggrin.gif
Slovakijoj ir vengrijoj yra atkarpa autostrados mokama, bet šalia eina nemokamas kelias taip kad nėra reikalo mokėt už tas atkarpas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 06 25, 13:25)
Pireš metus ilsėjomės Bulgarijos. Atvirai,pasakius, daugiau nevažiuočiau. Išgelbėjot ik gera kompanija.


Man tokie pasakymai irgi negroja - juk gal prisimenat, koks viešbutis, kas jame blogai, kuris kurortas, ir t.t.

QUOTE(Hippie @ 2011 06 25, 17:25)
O buvote su vaikais? Kokiame kurorte, kokiam viešbuty, kiek laiko?

Nes mums penkiems, su mažais vaikais, su labai ribotu biudžetu, tai vienas puikiausių variantų pakeist aplinką, pavalgyt šviežių sunokusių saulėje vaisių, pasimaudyt šiltoje Juodojoj jūroje, vaikams pasipliuškint baseine, skrist lėktuvu, pabūt kur daug didesnė saulėto oro ir šiltos jūros tikimybė nei Palangoj ir kur, visgi sau galim leist nuvykt pailsėt ax.gif Mums tai optimalus variantas. Viskas priklauso nuo nusiteikimo, juk visada vieni mato žydinčią obelį, o kiti po ja nuvirtusį pijokėlį  biggrin.gif Nepriimkit asmeniškai 4u.gif


Aš manau, kad su jūsų tokiu nusiteikimu viskas bus ok, aš pritariu 100 proc., pati grįžtu šiemet į Bulgariją antrą kartą.
Atsakyti
Na, mes nemažai keliavę ir nemažai kur buvę...
Važiavom su 2 šeimos. Viso 4 suaugę, 4 vaikai.
Nuomavomės pas privatininką pusę namo. Ačiū Dievui užsirovėm ant ten dirbančio anglo. Namas buvo puikus. Nuostabus baseinas. Prižiūrėtas, didelis, gultai, BBQ. Čia netyčia labai sėkmingai pataikėm. Keliavom po visą šalį. Paplūdymiai nepatiko. Tik gerai, kad gali išsinuomoti gultą su skėčiu. Jūra, aišku, šilta, bet... tūlikų šalia nėra jokių. Na, bare vienas kitas. Su vaikais neprilakstysi. Taigi, jūra numyžta. Ir siaubingai. Nešvari. Ant paviršiaus plaukioja aliejų, riebalų plėvelė. Daug rusakalbio jaunimėlio be viršutinės maudymuko dalies įdegį skatinančiu aliejuku tepas.
Po Palangos smėliuko, mane šokiravo tas jų brudnas, juodas smėlis. Vaikų maudymukai rožiniai, tai sugadinti abudu. Prilindo į vidų, po medžiaga. Nepataisomai.
Nieks ten pigu nėra. .. Tiesa, ledai papludimyje.. nuo kurio draugų šeima vėmė ir karščiavo 3 dienas.
Daugybė kelių mokama (pakeliui į Bulgariją). Perki vinjetes dar kerintęs sienos, artimiausioj degalinėj.
Serbija (pakeliui į Bulgariją) išvis katastrofa kažkokia. Keliai uždaryti (mokami). Tai stovi ant 50 laipsniu karsčio (ant asfalto realu) 30 min, kad įvažiuot į mokamą kelia, po 50 km, stovi 30 min ant tų pačių 50 laipsnių karščio, kad sumokėt 2 EU. Nuprotėt galima. O blogiausia, kai po ilgo kelio, kai jaunebepavažiavom, teko sustoti. Ale 4 žvaigždžių viešbutyje. Pas babytę Palangoj geriau. Ilgai nesiplėsiu, bet viešbučiai jų baisūs, patikėkit. Sumokėjom 60 EU už naktį.
Kelionė buvo sunki. Karšta.
Aš ne iš lepių. Mėgstu keliaut. Ir tą kelionę visą prasijuokėm. Bet kai pažiūri atgal... nebuvo komforto, nebuvo dėl ko tiek km sukti. Tikrai. Juo labiau LT buvo tuo metu 30 laipsniu karščio.
Na, tai mano nuomonė. Šiais metais LT pajūris savaitėlei ir Belgija su Vokietija apsižiūrėt. O čia tai bus civilizacija.
Beje, išleidom 6000 Lt per 10 dienų 4se. Nzn nzn... Turkijoj bambą išverst geriau, nei toks vargas-vargelis.
Tikiuosi jums bus geriau.
P.S. Mano mama kai sužinojo, kad ten važiuosiu iškart pasakė..-brangioji, ten kiaulės kriuksi. Tiesa.
Iš tikrųjų pasaulį reik visą pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2011 06 26, 19:12)
Beje, išleidom 6000 Lt per 10 dienų 4se. Nzn nzn... Turkijoj bambą išverst geriau, nei toks vargas-vargelis.



bet jūs bandot palyginti nepalyginamus dalykus - ar Turkijoj, ar Bulgarijoj, jei būtumėt norėję bambas išversti (t.y. pasirinkę všb už tą sumą, kaip minit Turkiją), tai būtų dar didesnė laaafaaa nei Turkijoj.
Čia tik šiaip, o iš esmės tokio kelionių būdo kaip jūsų aš visada pavydžiu, bet pati ryžtuosi max iki Latvijos biggrin.gif
O BG man, kaip jūs sakot, bambą išverst nu buvo komfortų komfortas, pliažas švarus, všb - superinis (nors nesiekė pilnai 4*), iš terasos vakare geriant vietinį vyną - vienoj pusėj jūra, kitoj - kalnai remiasi į horizontą.... mmmm...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti