Įkraunama...
Įkraunama...

KARMĖLAVOS MAMYTĖS

QUOTE(zarija @ 2010 05 06, 12:41)
g.gif nejau nera nei vienos  verysad.gif

Karmėlavoje tai tikriausiai niekas nevyksta. Nors vyras minėjo, kad lyg ir sporto klubas yra. Ramučiuose tai viksta choro repeticijos. Kartais moterų klubas kursus kokius nors praveda. Buvo dekupažas, vilnos vėlimas. Jos skelbiasi tinklapyje karmėlavos mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Supratau, o internetineje erdveje irgi nelabai bendraujama? Hm galvojau, kad gal kazka kartu idomaus galetume nuveikti smile.gif wink.gif
Atsakyti
Kad ir aplink Karmėlavos kapines apeitume ? biggrin.gif biggrin.gif O vaikučiams šventė bus birželio 1 diena. O kurioj vietoj gyveni ?
Atsakyti
4u.gif Na aš nesu visai jau iš Karmėlavos, aš tik dirbu. Mano vaikai čia mokosi ir darželį lanko. Kadangi dažnai užtrunku darbe galvojau, kad gal yra imanoma rasti vaikam užimtuma čia smile.gif wink.gif
Gyvenu as Bartonių kaime wink.gif čia 11 km nuo Karmėlavos.
O be kapų, juk pasivaikščiojimui čia gal yra koks parkelis, juk miškas šalia??? Gal ir dar ne viską žinau apie šią vietovę, būtų įdomu sužinot ir pažinti smile.gif
Atsakyti
yra cia ir grazus parkelis prie baznycios,kur nezinia kodel kunigas visus grazuolius klevus ir kastonus nupjove unsure.gif naujas kunigas,nauja tvarka doh.gif
prie oro uosto vaikams idomu pasivaikscioti,pasidairyti
prie mokyklos didelis grazus obelu sodas rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif O ar mokyklos sode leidzia kas pasivaikscioti? Nemaciau ten vaiksciojanciu

As masciau, kad yra cia daug veiklos.. gaila.

Na tai bent papasakokite kuo jus gyventa, kaip laisvalaiki praleidinejat be vaiksciojimo apie kapines.

Mano laisvas laikas sutirpsta sad.gif tarp darbu ir vaiku
Atsakyti
QUOTE(zarija @ 2010 05 13, 23:00)
4u.gif O ar mokyklos sode leidzia kas pasivaikscioti? Nemaciau ten vaiksciojanciu

As masciau, kad yra cia daug veiklos.. gaila.

Na tai bent papasakokite kuo jus gyventa, kaip laisvalaiki praleidinejat be vaiksciojimo apie kapines.

Mano laisvas laikas sutirpsta sad.gif tarp darbu ir vaiku

Tai žiema ant kalnų biggrin.gif , o vasaras darže lotuliukas.gif . O laisvo laiko irgi neperdaugiausia. Iš sarašo iškrito darbas paskutiniu metu, liko vyras vaikaiir namai biggrin.gif
Atsakyti
Mamytės, kas turite busimus pirmokus :

Birželio 2, 3, 4 d. 10.00 val. į Karmėlavos Balio Buračo gimnaziją kviečiami būsimieji pirmokai. Susipažinsite su mokytojomis, vyks pirmosios pamokėlės. Laukiame atvykstant!
Atsakyti
Vaikų gynimo dienos šventė Karmėlavoje "Saulės taku"
2010-06-01 15:00 - 18:00

Vaikų gynimo dienos šventė Karmėlavoje birželio 1d. 15 val. B.Buračo gimnazijos stadione. Visus vaikučius kviečia dalyvauti šventės organizatorė Liveta Kazlauskienė ir partneriai BC "Židinys" , Karmėlavos seniūnija.

Kadangi ledu tik 400vnt. prašome iš anksto pranešti kiek vaikučių atvyks į šventę.
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif ar yra cia mamyciu su mazyliais? rytoj atsikraustom i Karmelava ir neturim draugu ten, tai gal atsirastu kokiu mamyciu su panasaus amziaus vaikuciais? ax.gif
Atsakyti
Kai būna kokia nors miestelio šventė, tai vežimėliu ir vaikų pilna. O va čia tai tuščia biggrin.gif O į kokį Karmėlavos kraštą kraustotes?
Atsakyti
ten i ta pabaiga, kur daugiabuciai namai, prie to sporto klubo.
Kiek budavom karmelavoj tai tikrai matydavau, kad menazai mamyciu vezimelius stumdo, bet matyt cia neuzsuka pabendraut ax.gif
Atsakyti