Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Nupiešk Sterimar delfiną!

sveikiname nugaletojus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
smagu, kad nieks neliko be balsu thumbup.gif
ir aciu uz man skirtus balselius blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 28 spalio 2005 - 00:13
Tai balsavimas jau baigėsi wink.gif ek, net nepastebėjau kaip tas laikas prabėgo- rezultatai mane nustebino.... blush2.gif

Ačiū visiems, kuriems patiko mano pieštinis- klijuotinis darbas biggrin.gif
Atsakyti
tai ir mes prisidedam prie sveikinimų nugalėtojams 4u.gif

ir ačiū už balselius mums... 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai. wub.gif
Sveikinimai nugalėtojams
first.gif
second.gif
third.gif
Atsakyti
Ačiū už įvertinimą wub.gif Stengėmės, kad patiktų ir mažiems ir dideliems tongue.gif
Sveikinimai visiems laimėtojams clap.gif
Atsakyti
Ar kada matei delfiną – guvų, žaidžiantį, bendraujantį?
Ar kada matei delfiną, skrodžiantį bangas?
Ar įsivaizduoji, kaip galėtų atrodyti STERIMAR DELFINAS?


[attachmentid=36503]

Užsuk į puslapį www.supermama.lt/foto Konkursą "Nupiešk Sterimar delfiną" ir rasite ten 29 dailininkų darbų parodą!

Norime iškilmingai pasveikinti geriausių, populiariausių darbelių autorius ir juos apdovanoti clap_1.gif

first.gif Pirmąją vietą laimėjo Sterimar delfinukas, kurio autorė - 2,3 m. Gustė -sako: "Čia piešiau vandenuką, dampinus ir vieną balioną..."

[attachmentid=36504]

Sveikiname Mangustę ir dukrytę Gustę, laimėjus šaunią, nepakartojamą "pelytę" kompiuteriui, kurios viduje linksmai per bangas šokinėja Sterimar delfinukas! clap_1.gif

second.gif Antrąją vietą laimėjo romantiškasis wub.gif Sterimar delfinas: "Meilės burbulus pučiu, Nes laimingas aš esu ..."

[attachmentid=36505]

raja, sveikiname! Nuo šiol kasdien džiaugsies šokinėjančiu Sterimar delfinuku kompiuteriui skirtoje “pelėje”! clap_1.gif

third.gif Trečiąją vietą šįkart dalijasi net du vienodai šaunūs Sterimar delfinai!

Tai švytintis Jurgytes delfinukas "Slogą vejam iš nosytės!"

[attachmentid=36507]

bei 4 m. Medos ilgaplaukė Sterimar delfinukė "Delfinukas... ... su plaukais..."

[attachmentid=36508]

Du kart valio! Jurgyte ir Medos mama gggg pasidalija trečiosios ir ketvirtosios vietos prizus - 2 nepakartojamas “peles” kompiuteriui, kurių viduje linksmai per bangas šokinėja Sterimar delfinukas!

5 vietą laimėjo linksmas ir spalvotas Sterimar delfinas

[attachmentid=36517]

Beje, jei kas drįsta abejoti, kad tai delfinukas - kreipkitės į 2,5 m. autorę mirksiukas.gif

Jai ir jos mamytei Odei - "Sterimar" prizai!


Konkursą remia STERIMAR – jūros vandens aerozolis nosiai su šūkiu “SLOGAI-NE!” www.sloga.lt

[attachmentid=36521]


Ačiū dailininkams, ačiū balsavusiems ir vertinusiems! Po keleto dienų susitiksime naujame foto konkurse good.gif


 i 
Laimėtojus vėliau informuosiu asmenine žinute, kaip ir kur galima atsiimti laimėtus prizus. Iki.


[attachmentid=36503]
Atsakyti
Kaip smagu buvo pamatyt savo dailininkės piešinį gan aukštoje pozicijoje.
Aš pati jį buvau nurašius ir maniau, kad liks paskutinis smile.gif
Ačiū už visų balsiukus
Na ką smgiausia buvo, kad net 2 mano balsai buvo skirti laimėtojams biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad pirma vieta laimejo graziausi dampinukai thumbup.gif
kiti piesinukai z kurios balsavau 4 ir 5 vietoj - irgi saunu.

Yra nemazai bendraminciu meno klausimais biggrin.gif
Atsakyti
Labai noriu padėkoti ir aš už jūsų balselius...Iš tiesų labai sunku vertinti suaugusio ir vaikučio darbą, todėl manau, kad ateity tokie konkursai turėtų būti atskirti...Nes jaučiausi lyg ką iš vaikų atėmusi... Nors kai piešiau tikrai apie tai nepagalvojau... blush2.gif Tačiau laimėti išties labai malonu wub.gif
Atsakyti
Sveiki!Labai fainas buvo konkursas!Ir labai sveikinu tuos kurie laimejo 4u.gif 4u.gif 4u.gif !!! SVEIKINAM!!
Atsakyti
AČIŪ. 4u.gif Didelis ačiū visiems, kurie atidavė balsą už mano mažosios autorinį darbelį. Jau ko, bet pirmosios vietos tikrai nesitikėjom. ax.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletojas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Saunus buvo konkursiukas, tik gaila, kad ne itin daug piesinuku dalyvavo.
Kazkodel kurybiniai konkursai nesusilaukia didelio demesio g.gif
Atsakyti