Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Jolirta @ 2012 06 20, 13:43)
Lietuvoje, tai iki pirkau.
Bet gentle day nerekomenduoju, labai išsausino, ko su masmi, natracare neatsitikdavo.

aciu, LT pati pirkau maximoje, o uk nerandu smile.gif na man pameginus abejus, gentle day pasirode geriau sugeriantys, zodziu saugiau su jais smile.gif o del sausinimo nepajutau, nes juos naudoju retai tik gryzus i LT..taip kad ir toliau teks pasilikti prie natracare smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ultra24: 04 rugpjūčio 2012 - 23:37
Siandien uzsisaukiau per ebay daugkartiniu kasdieniniu iklotu. Jau taip dvejojau, pinigu gaila, bet sakau reik pabandyt, jei netiks tai nagus nusigrausiu, nes 50Lt sumokejau uz 5.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 08 11, 20:59)
Siandien uzsisaukiau per ebay daugkartiniu kasdieniniu iklotu. Jau taip dvejojau, pinigu gaila, bet sakau reik pabandyt, jei netiks tai nagus nusigrausiu, nes 50Lt sumokejau uz 5.

Manau, neturėtumėt nusivilti. Aš irgi naudoju jau beveik pusę metų daugkartinius. Baigėsi visi sausėjimai, peršėjimai, niežuliai. thumbup.gif
Negaliu atsidžiaugti ir galvoju kodėl anksčiau nesumaniau jų pasisiūdinti smile.gif
Atsakyti
Siandien gavau savo iklotus. Labai grazuciai ir kookybiskai pasiuti. Pirkau cia http://www.ebay.com/...9#ht_5624wt_702
Turi neperslampama sluoksni, nors jei kasdienai tai jis kaip ir nereikalingas, ir plonesniu dar norejosi. Bet galui mm ir taip gausesnem isskyrom manau thumbup.gif .
Atsakyti
Pavasarį esu pirkusi daugkartinius moteriškus įklotus iš lietuvių - Julija & Co (jie dar siuva ir daugkartines sauskelnes).

Man patiko thumbup.gif, manau, kad verta, nes naudoju iki šiol. Kelionėse renkuosi vienkartinius Natracare.
Atsakyti
Masciau sita tema, kol namie sedejau tol variantas imanomas atrode, bet jeigu pvz su daugkartiniu iklotu eit i darba, na ir ten prisireikia pasikeist, tai ka tokiu atveju , isidet i maiseli, nesotios su savim visa sita geri ir vakare namie bandyt atgramdyt? g.gif Kazkaip atrodo kad nelabai ishsiskalbt turetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 10 01, 15:43)
Masciau sita tema, kol namie sedejau tol variantas imanomas atrode, bet jeigu pvz su daugkartiniu iklotu eit i darba, na ir ten prisireikia pasikeist, tai ka tokiu atveju , isidet i maiseli, nesotios su savim visa sita geri ir vakare namie bandyt atgramdyt?  g.gif Kazkaip atrodo kad nelabai ishsiskalbt turetu  g.gif



Kerėtoja, grįžus namo galima išimti iš maišelio ir užmerkti tą įklotą - jis paskui puikiausiai išsiskalbia.

Manau, kad čia jau tau pačiai reikia nuspręsti, kas priimtiniau, nes net ekologiški vienkartiniai įklotai (kaip ir sauskelnės) nesuyra 100 proc.

Aš tai neseniai atnaujinau savo "garderobą gražiaisiais Julija & Co "rudens kolekcijos" įklotais Ir kaina, ir kokybė gera, nors vienam vaikinui pasirodė brangu. Tai pasiūliau jam įsijausti į moters kailį mirksiukas.gif

Man thumbup.gif patogu ir ramu, tiesa, mėnesinės nėra gausios.
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 11 18, 17:45)
Kerėtoja, grįžus namo galima išimti iš maišelio ir užmerkti tą įklotą - jis paskui puikiausiai išsiskalbia.

Manau, kad čia jau tau pačiai reikia nuspręsti, kas priimtiniau, nes net ekologiški vienkartiniai įklotai (kaip ir sauskelnės) nesuyra 100 proc.

Aš tai neseniai atnaujinau savo "garderobą gražiaisiais Julija & Co "rudens kolekcijos" įklotais Ir kaina, ir kokybė gera, nors vienam vaikinui pasirodė brangu. Tai pasiūliau jam įsijausti į moters kailį  mirksiukas.gif

Man  thumbup.gif patogu ir ramu, tiesa, mėnesinės nėra gausios.

Pritariu Gaya, kai pripranti nėra jokio sunkumo, o įklotai visiškai išsiskalbia (nors mano gan gausios MM). Aš į vandenuką, į kurį įmerkiu įklotus, įlašinu keletą lašų arbatmedžio aliejaus, kuris pasižymi antimikrobiniu, antibakteriniu, priešgrybeliniu poveikiu.
Atsakyti
Merginos, neradau atidarytos temos apie menstruacines taureles, tai idedu cia. Atleiskit uz reklama, bet negalejau nepasidalinti. Dar 7 valandas bus nuolaida didele jom: http://uogos.lt/visa...m_campaign=2013
Jei kas galvojo pirkti, bet pasirode per brangu, gera proga pigiau isigyti. Pati jau daugiau nei 5 metus patenkinta naudoju. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2013 01 15, 17:36)
Merginos, neradau atidarytos temos apie menstruacines taureles, tai idedu cia. Atleiskit uz reklama, bet negalejau nepasidalinti. Dar 7 valandas bus nuolaida didele jom: http://uogos.lt/visa...m_campaign=2013
Jei kas galvojo pirkti, bet pasirode per brangu, gera proga pigiau isigyti. Pati jau daugiau nei 5 metus patenkinta naudoju. wink.gif

O jos vienos užtenka MM metu, ar reikia kelių?
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2013 01 15, 16:12)
O jos vienos užtenka MM metu, ar reikia kelių?


Cia daugkartine taurele, vienos uzteks labai ilgai (oficialiai sako kad tarnavimo laikas 1-2 metai, bet as vis ta pacia jau virs 5 metu naudoju, ir ji kaip nauja). Jei nesusipazinus su naudojimu, tai ja tiesiog per diena 2-3 kartus (ar daugiau priklausomai nuo gausumo) reikia istustinti.
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 09 25, 22:24)
Pavasarį esu pirkusi daugkartinius moteriškus įklotus iš lietuvių - Julija & Co (jie dar siuva ir daugkartines sauskelnes).

Man patiko  thumbup.gif, manau, kad verta, nes naudoju iki šiol. Kelionėse renkuosi vienkartinius Natracare.

aciu kad netycia uzrode 4u.gif 4u.gif 4u.gif i, jau papirkau thumbup.gif
Atsakyti