Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX

sweikos mielosios,na ka,rytoj mano pasirodymo dienele,jau dezes sukrautos,truksta dar pora daikteliu ,va leksiu db dar torto pasiimti uzsakyto...is anksto jums norejau padekoti uz pasidalintas mintis,atsakytus klausimus kuriuos jums buwau uzdawus. Jau siandien turbut paskutine zinute mano prasyta i si foruma. Neturesiu kada prisesti daugiau,parasysiu butinai kaip sekesi man...merginos,noriu paprasyti paskutinio prasymo pacio swarbiausio,nors manes ir nepazystat ir nesat mate,bet lb jusu prasau,laikykit kumscius uz mane blush2.gif sirdute dreba tai ne tas zodis....aciu jums dar karteli!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(salibaba @ 2009 07 10, 09:21)
sweikos mielosios,na ka,rytoj mano pasirodymo dienele,jau dezes sukrautos,truksta dar pora daikteliu ,va leksiu db dar torto pasiimti uzsakyto...is anksto jums norejau padekoti uz pasidalintas mintis,atsakytus klausimus kuriuos jums buwau uzdawus. Jau siandien turbut paskutine zinute mano prasyta i si foruma. Neturesiu kada prisesti daugiau,parasysiu butinai kaip sekesi man...merginos,noriu paprasyti paskutinio prasymo pacio swarbiausio,nors manes ir nepazystat ir nesat mate,bet lb jusu prasau,laikykit kumscius uz mane blush2.gif sirdute dreba tai ne tas zodis....aciu jums dar karteli!!!!!!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif

Laikysim laikysim , viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
group.gif SĖKMĖS VISOM SVOČIUTĖM,VISKAS BUS GERAI,TIK NESIJAUDINKIT ,JŪS ESAT ŠAUNUOLĖS clap.gif yahoo.gif ok.gif first.gif mirksiukas.gif sokiai.gif oro_buckis.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(salibaba @ 2009 07 10, 08:21)
sweikos mielosios,na ka,rytoj mano pasirodymo dienele,
bet lb jusu prasau,laikykit kumscius uz mane blush2.gif sirdute dreba tai ne tas zodis....aciu jums dar karteli!!!!!!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tai jau stengsimes laikyti kiek imanoma drinks_cheers.gif . Perzengus slenksti jaudulys turi likti namie, o sypsena ir gera nuotaika zygioja kartu su tavim biggrin.gif
Atsakyti
Sekmes visoms svociaujancioms rytoj, nesijaudinkit bukit linksoms ir laimingos, jus pacios geriausios ir sauniausios svocios, ir da nepamirskit ir pacios pasilinksminti ir truputi atsipalaiduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas mielosios rytoj ir as startuoju thumbup.gif bijau jau daba,o per darbu gausa ne prisedus cia nebuvau ilgokai,bet as dabar einu damusinet scenariju,o darbu dar kiek bigsmile.gif 4u.gif tik mergaites palaikykit uz mane kumscius kad rytoj gerai jausciausi nes sveikatele slubuoja,o nesinori per vesuves but sukritusiai unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
thumb_yello.gif sekmes svociutes !!!! tikiu kad viskas jums pavyks puikiai.
laukiu su ispudziais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 07 09, 09:55)
Prisegu as savo darbu pasiskirstyma 4u.gif Gal kam pades

Taip pat pazadu korteles 4u.gif

Niu berods viskas g.gif


labai labai dėkoju 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
visoms šį savaitgalį didžiausios sėkmės thumbup.gif 4u.gif
lauksim įspūdžių bigsmile.gif ir foto bigsmile.gif

aš pastaruoju metu nelabai kažkaip veikli doh.gif bet vyras kt. savaitę nedirbs, tai tikiuosi jau susidti taškus ant i...bent jau drabužiais galutinai pasirūpinti. nes dar nežinau ką rengsiuos krikštynoms, ir vestuvėms 2 dienai trūksta palaidinės (gal batelių) biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri galite pasakyti popierėlių išmatavimus saldainiams? Nu tikrai kažkur skaičiau, bet kai prisireikė tai nors užsimušk.. nebeatrandu..
Atsakyti
Sveikos merginos, na gal žinot kur galima įsigyti (pasidaryti) netikra santakos liudijimą ? Labai labai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 10, 10:47)
Gal kuri galite pasakyti popierėlių išmatavimus saldainiams? Nu tikrai kažkur skaičiau, bet kai prisireikė tai nors užsimušk.. nebeatrandu..



Daryk pagal saldainiu popieriukus , tik nesimazink nes saldainiai nevienodo dydzio , A4 formate iseina 6 popiereliai
Papildyta:
sirdute dreba tai ne tas zodis....aciu jums dar karteli!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]

Sveikos mielosios - sakau nuosirdziai per tuo kelis menesius lyg ir pripratom viena prie kitos , tapom gerom draugem . Manau tikrai yra nuosirdziu ir palaikanciu merginu.
Sekmes Jums svociutes -
Jus esat puikios . Nepavykti negali kada taip nuosirdziai viskam ruostasi.
Ryt ryte pasakyti tai SAU ir patikekit viskas bus OK

Cia sauni palaikymo komanda - mums galite issakyti savo dziaugsma ir nusivylima

NA MERGINOS SUSPAUSKIM KUMSCIUS



Atsakyti