Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti valgyti naktį? 2

ech...... maniškiui jau 1 metai 1 mėnuo, bet dar nė vienos naktelės neišmiegojo be pabudimų, atsikelia kas 2 val, o kartais kas 1 val. Maitinu pati ax.gif vis viliuosi, kad nereiks imtis drastiškų priemonių staiga užsispirti ir baigti maitinimą, o jis pats atsisakys naktinių maitinimų. Pieno turiu pakankamai daug, bet pati jaučiuosi išsunkta, be sveikatos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SON19 @ 2008 02 22, 19:58)
ech...... maniškiui jau 1 metai 1 mėnuo, bet dar nė vienos naktelės neišmiegojo be pabudimų, atsikelia kas 2 val, o kartais kas 1 val. Maitinu pati ax.gif  vis viliuosi, kad nereiks imtis drastiškų priemonių staiga užsispirti ir baigti maitinimą, o jis pats atsisakys naktinių maitinimų. Pieno turiu pakankamai daug, bet pati jaučiuosi išsunkta, be sveikatos verysad.gif

Mums 7mėn ir vis atidėlioju,na jau nuo kito mėn nebemaitinsiu,bet vis maitinu,nors gydytoja sakė nuo 6mėn jau jam nebereikia valgio naktį,čia savęs alinimas,o jis puotauja tik iš įpročio doh.gif taigi,kai sulauksim pirmo dantuko,bandysim atprasti nuo to įpročio rolleyes.gif
sėkmės visoms ir kantrybės kol galim,kol norim tol maitinkim,juk viskas dėl pupulių mūsų mažų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 02 22, 19:06)
Mums 7mėn ir vis atidėlioju,na jau nuo kito mėn nebemaitinsiu,bet vis maitinu,nors gydytoja sakė nuo 6mėn jau jam nebereikia valgio naktį,čia savęs alinimas,o jis puotauja tik iš įpročio doh.gif taigi,kai sulauksim pirmo dantuko,bandysim atprasti nuo  to įpročio rolleyes.gif
sėkmės visoms ir kantrybės kol galim,kol norim tol maitinkim,juk viskas dėl pupulių mūsų mažų wub.gif


bet kaip atpratint?? maniškė rėkia, kol negauna papo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiunia @ 2008 02 23, 01:20)
bet kaip atpratint?? maniškė rėkia, kol negauna papo  doh.gif

Rėkia ir maniškis,truputį leidžiu parėkti doh.gif Nors ir gaila vaiko ir pikta būna kartais,kad reikia tenkinti jo įprotį blush2.gif pvz.vakar rėkė ir nedaviau,nes buvo pavalgęs prieš valandą,tai su pertraukom triukšmavo iki dvyliktos nakties,tėtis buvo išsinešęs į kitą kambarį,na o paskui daviau pavalgyti tai tiek išsiilgęs buvo,kad užmigo net iki 3val,mums tai jau labai daug,nes šiaip valgo kas 2val ir dažniau doh.gif kažkaip susitaikiau,kad kol maitinsiu tol kariausiu su juo,o tai dar ne pabaiga verysad.gif jaučiu nėra jokio vaisto nuo to,tik nebent neduoti kokią savaitę ir klausytis klykimo,paskui gal atpras,bet aš neturiu tiek kantrybės o ir jo gaila,kad nori mamytės,o mamytė akmeninė schmoll.gif
Atsakyti
as savo dicki (dabar jam 6 m.) taip pat atpratinau nuo naktiniu valgymu. nakti duodavau arbateles, paskui po savaites - vandenuko, o del vandenuko po keliu naktu jis visai nesikele, ismiegodavo visa nakti thumbup.gif o mazius mano (3.5 men) jau nuo dvieju menesiu nakti nesikeldavo 23.0-6.00 sventas miego laikas, kazkoks stebuklas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 02 21, 16:56)
Na,o čia tai jau negerai darai doh.gif man mama irgi sakė,nusitrauk pamatysi kiek pieno turi,bet tai čia dvigubas darbas-vargas,o be to vaikiukas ištraukia tiek kiek jam reikia,va,jeigu neimtų krūties tada kita kalba,bet jeigu ima,tai puiku,kada nori tada ir duok,o verkti gali nebūtinai iš alkio,gal pilviukas,gal kažkas negerai....čia turbūt tau irgi mama ar teta patarė 4u.gif
žinau ta pradžia baisi,ypač su pirmu vaiku verysad.gif skambindavau ir mamai, ir anytai ,ir draugėm ir net į pagalbos mamų telefoną,bet viskas susitvarkė.tau ir užtenka pienuko tik 4 kartams nes tų jo nepritrauski daug.kai man buvo nugraužęs spenelius pirmom savaitėm aš irgi  bandžiau trauktis,nesąmonė kažkokia vos 20-40ml pritraukdavau ir jau ašarojau kad nėra pieno,taigi nežaisk su tokiais dalykais maitink pati ir pamatysi maitinsi  ilgai ir dar mane prisiminsi  drinks_cheers.gif
beje,traukiantis sako kad pienukas greičiau baigiasi,tiek neištrauki,kiek vaikiukas pats išmasažuoja krūtį.taigi,sėkmės 4u.gif


jo tu teisi mama sake nusitraukineti, nes atseit sitaip geriau. vaikas visko neistraukis ir gali gautis uzkretimas. as issigandau doh.gif aciu uz patarimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 02 22, 16:47)
lialiukui menesiukas
a jau ieskai budu kaip cia nuo naktinio maitinimo atpratint  blink.gif  blink.gif  blink.gif
siaubakas kazkoks doh.gif

viena protinga vaiku gydytoja pasake..duok leliukui valgyt tada kada nori, o ne zadink specialiai jei miega ir nemaitink "pagal grafika"


Ne tai kad ieskau.. o idomu ar taip daro mamos, nes pavarcius kai kurias knygas pasakyta, kad kai vaikas sveria jau 5 kg pilnai gali nevalgyti naktimis. Uztai ir susidomejau, nes maniskis jau tiek sveria smile.gif Ir dar buvo idomu kaip daro jau pazengusios supermamos. Juk as tai dar jauna mamyte. Uztai ir atsiklausiau ax.gif
Atsakyti
Me tai nakti vaikuciui kai jis atsikelia arbatytes ar vandenuko duodam ir jam kazkaip gerai.Matyt jis net ir nenoredavo valgyt,o tik atsigerti..
Atsakyti
4u.gif kol maitinau savo leliu, tai yra iki 8 men, tai nakti kelesi gal 2 ar 3 kartus, bet kai mano pienuko pati atsisake ir nustojau maitinti, tai ir nakti kai atsikeldavo paduodavau minksta jos mylima zaisliuka ir apversdavau ant kito soniuko, taip darau ir dabar kai pribunda. Nors naktimis gana gerai miegam, na dabar lenda paskutiniai 3 iltinukai, tai pribudineja, bet nieko gerati vistiek stengiuosi neduoti, nes tai dazniausiai buna iprotis, o ne poreikis. Taip mes ir ismiegam nakteles, be gerimu ir be valgymu. bigsmile.gif
Atsakyti
maniskis jau nuo 3men.naktimis nesikelia valgyti,nors ir anksciau kai keldavau naktimis valgyti tai sunkiai mums gaudavosi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ledukelt,tai kaip sekasi su tais maitinimais ar vis dar trauki pienuką?ar priėmei mano pasiūlymus?ar vis klausai mamos patarimų?
mano mama dar dabar paburbuliuoja,kad nesąmonė taip vargti,maitinti pačiai,juk nusitrauki ir ramybė....čia ko gero labai jau atgyvenę dalykai....beje,mes ėmėm valgyti tik 1 kartą per naktį,tiesiog nedaviau,paverkė kelias naktis,žino kad negaus ,jau 7mėn tai galvoju bent sumažinti tuos jo puotavimus reikia:)tai tik įprotis valgyti...
Atsakyti
QUOTE(SON19 @ 2008 02 22, 20:58)
ech...... maniškiui jau 1 metai 1 mėnuo, bet dar nė vienos naktelės neišmiegojo be pabudimų, atsikelia kas 2 val, o kartais kas 1 val. Maitinu pati ax.gif  vis viliuosi, kad nereiks imtis drastiškų priemonių staiga užsispirti ir baigti maitinimą, o jis pats atsisakys naktinių maitinimų. Pieno turiu pakankamai daug, bet pati jaučiuosi išsunkta, be sveikatos verysad.gif

As matinau jau 9men bet irgi nuo tu naktiniu maitinimu jauciuosi pavargusi ir isunkta.

QUOTE(gwaida @ 2008 02 22, 21:06)
Mums 7mėn ir vis atidėlioju,na jau nuo kito mėn nebemaitinsiu,bet vis maitinu,nors gydytoja sakė nuo 6mėn jau jam nebereikia valgio naktį,čia savęs alinimas,o jis puotauja tik iš įpročio doh.gif taigi,kai sulauksim pirmo dantuko,bandysim atprasti nuo  to įpročio rolleyes.gif
sėkmės visoms ir kantrybės kol galim,kol norim tol maitinkim,juk viskas dėl pupulių mūsų mažų wub.gif

As ir vis kas menesi atidelioju drinks_cheers.gif bet vis dar maitinu kazkaip gaila maziukes
Atsakyti
QUOTE(lugita @ 2008 03 01, 13:13)
As matinau jau 9men bet irgi nuo tu naktiniu maitinimu jauciuosi pavargusi ir isunkta.
As ir vis kas menesi atidelioju  drinks_cheers.gif bet vis dar maitinu kazkaip gaila maziukes

Gaila ir man,bet valgom dabar tik vieną kartą naktįsmile.gif)aišku tuo laiku kai gaudavo papuką parėkia ilgokai,bet pasūpuoju,kol užmiega,aišku bando šakotis,kad jam ne to pasūpavimo reikia,o kai ko kitko bet kaip kitaip atpratinti,o maitinti ruošiuosi tai iki metų,iš kur rasti tada jėgų reikia ax.gif pakariauti teks doh.gif
Atsakyti