Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos galiojimo laikas

QUOTE(*moon* @ 2009 07 09, 14:15)
Dekoju tau Tainka, gerai kad pasitikrinau, nes siandien gavau preke, kurios galiojimo laikas pasibaiges pries 3 metus  doh.gif  Idomu kaip bus su grazinimu  g.gif


Neturetu but problemu grazinant. O kas per produktas, jei ne paslaptis? Dar priklauso ir nuo to, kas per produktas wink.gif Toks dalykas kaip pvz sausi seseliai praktiskai nesenstantis (manau ne viena naudoja seselius pora ar daugiau metu, ypac jei spalvos ryskesnes ir nekasdienines).

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 10, 01:20)
Neturetu but problemu grazinant. O kas per produktas, jei ne paslaptis?  Dar priklauso ir nuo to, kas per produktas wink.gif Toks dalykas kaip pvz sausi seseliai praktiskai nesenstantis (manau ne viena naudoja seselius pora ar daugiau metu, ypac jei spalvos ryskesnes ir nekasdienines).

Tas ir yra kad nebirus produktas, o Elizabeth Arden veido prausiklis smile.gif Jau parasiau jiems laiska, matysiu ka atsakys g.gif
Atsakyti
Nerandu to Product ID g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 07 09, 14:36)
is fragrancedirect  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kad daugiau pirkciau kokia kosmetika is int parduotuviu, po to tik vienas vargas  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


O as kaip tik norejau is ten uzsisakyt, dabar jau bijosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 07 09, 14:15)
Dekoju tau Tainka, gerai kad pasitikrinau, nes siandien gavau preke, kurios galiojimo laikas pasibaiges pries 3 metus  doh.gif  Idomu kaip bus su grazinimu  g.gif



nesumaišėt kartais su pagaminimo data, nes jau tikrai keista, kad būtų toks senumo terminas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2009 07 09, 14:15)
Dekoju tau Tainka, gerai kad pasitikrinau, nes siandien gavau preke, kurios galiojimo laikas pasibaiges pries 3 metus  doh.gif  Idomu kaip bus su grazinimu  g.gif


gal ir taisingai parase paskutiniam poste, jog gal pagaminimo data...
o jei dar kokia naujiena, tai tikrai, kad pagaminimo data biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .code.: 14 liepos 2009 - 19:02
O sakykit tas product ID yra barkodas ar kažkoks kitoks kodas, nes kiek barkodų bandžiau, vieni errorai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 08 05, 17:15)
O sakykit tas product ID yra barkodas ar kažkoks kitoks kodas, nes kiek barkodų bandžiau, vieni errorai  unsure.gif


Tikrai ne barkodas - barkodas juk visu tu produktu vienodas (pvz kazkokios firmos prausiklis - tai nesvarbu kada jis pagamintas, bet barkodas tas pats).

Turetu but ant pakuotes ar dezutes kazkokie atsirai ispausti skaiciukai ar skaiciukai ir raides.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 08 05, 22:33)
Tikrai ne barkodas - barkodas juk visu tu produktu vienodas (pvz kazkokios firmos prausiklis - tai nesvarbu kada jis pagamintas, bet barkodas tas pats).

Turetu but ant pakuotes ar dezutes kazkokie atsirai ispausti skaiciukai ar skaiciukai ir raides.

Oi dėkui, kokia aš varna biggrin.gif O kiek daugmaž galioja lūpų blizgis? Maniškį atsiuntė dviejų metų senumo blink.gif Spėju reikia skųstis...
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 08 06, 01:48)
Oi dėkui, kokia aš varna biggrin.gif O kiek daugmaž galioja lūpų blizgis? Maniškį atsiuntė dviejų metų senumo  blink.gif  Spėju reikia skųstis...


O is kur siuntetes? Jau ziuriu ne pirma pasenusiu produktu skundziasi cia.... g.gif Nors dabar pagalvojau, kad kartais ir perkama tai, kad negaminama kelis metus, o po to atsiranda tokiu, kurios ksundizasi, kad daiktas nebegalioja.... ax.gif

Jeigu nenaudotas, tai ziurekit koks kvapas, kokia konsistencija - jei viskas gerai, tai galit naudot. Jei naudotas blizgis ir atradot rankinej, tai tada siuloma nupjaut galiuka ir tada atlikt auksciau isvardintus veiksmus. Lupu blizgius rekomenduoja 1-2 metus naudot, tai lupdaziai ir tiek turetu galiot (jie juk kietesni ir neprisinesa tiek blogio kaip i blizgio tutele).

Kiek pamenu, tai naudoti kosmetika reiketu taip:
-kremai veidui, veido prausikliai, krempudros ir tt, kurie yra tutelese (isspaudziami): galima naudot iki nurodyto galiojimo termino pabaigos, nebent pakeistu konsistencija/kvapa ar pan
-ranka kabinami produktai: 6 menesiai,
-duso zeles, kuno kremai, sveitikliai, sampunai, kondicionieriai: 2 metus
-biri pudra, seseliai ir kiti birus produktai: 2 metai tikrai (nepamenu kiek tiksliai sis punktas)
-tusas: 3 menesiai, o po to rekomenduojama pakeist net jei nesibaige, kad nesukeltu akiu uzdegimo ir pan (nors va pati retsykiais panaudoju viena tusa, kuri nuo ziemos turiu - tai man jis vis nepatikdavo, bet gaila buvo ismest ir tik dabar pradeda dazyt taip, kaip man patinka),
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 06 rugpjūčio 2009 - 02:03
QUOTE(shopingas @ 2009 08 06, 01:00)
O is kur siuntetes? Jau ziuriu ne pirma pasenusiu produktu skundziasi cia....  g.gif Nors dabar pagalvojau, kad kartais ir perkama tai, kad negaminama kelis metus, o po to atsiranda tokiu, kurios ksundizasi, kad daiktas nebegalioja....  ax.gif

Jeigu nenaudotas, tai ziurekit koks kvapas, kokia konsistencija - jei viskas gerai, tai galit naudot. Jei naudotas blizgis ir atradot rankinej, tai tada siuloma nupjaut galiuka ir tada atlikt auksciau isvardintus veiksmus. Lupu blizgius rekomenduoja 1-2 metus naudot, tai lupdaziai ir tiek turetu galiot (jie juk kietesni ir neprisinesa tiek blogio kaip i blizgio tutele).

Kiek pamenu, tai naudoti kosmetika reiketu taip:
-kremai veidui, veido prausikliai, krempudros  ir tt, kurie yra tutelese (isspaudziami): galima naudot iki nurodyto galiojimo termino pabaigos, nebent pakeistu konsistencija/kvapa ar pan
-ranka kabinami produktai: 6 menesiai,
-duso zeles, kuno kremai, sveitikliai, sampunai, kondicionieriai: 2 metus
-biri pudra, seseliai ir kiti birus produktai: 2 metai tikrai (nepamenu kiek tiksliai sis punktas)
-tusas: 3 menesiai, o po to rekomenduojama pakeist net jei nesibaige, kad nesukeltu akiu uzdegimo ir pan (nors va pati retsykiais panaudoju viena tusa, kuri nuo ziemos turiu - tai man jis vis nepatikdavo, bet gaila buvo ismest ir tik dabar pradeda dazyt taip, kaip man patinka),

Pirkau aš jį braškėse. Konsistencija lyg ir normali, kvapo visiškai jokio.
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 08 06, 13:05)
Pirkau aš jį braškėse. Konsistencija lyg ir normali, kvapo visiškai jokio.

tada lyg ir normalu
Atsakyti