Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

Sakykit mamytes gal zinote kiek alytuje kainuoja, tos mokamos vienvietes palatos?
Atsakyti
QUOTE(inguliuxxee @ 2011 02 05, 17:47)
Sakykit mamytes gal zinote kiek alytuje kainuoja, tos mokamos vienvietes palatos?


apie 34 lt. parai.
Atsakyti
sveikos


norejau paklausti o kada reikia ir galima uzsisakyti ta mokama palata?
tik tada kaip pagimdai?
bet ji gali buti uzimta?

Atsakyti
QUOTE(juskauskiene @ 2011 02 08, 13:51)
sveikos
norejau paklausti o kada reikia ir galima uzsisakyti ta mokama palata?
tik tada kaip pagimdai?
bet ji gali buti uzimta?


be abejo, gali buti uzimta. Ta palata niekuo nesiskiria nuo iprastos pogimdyvines palatos, kuriose guli moterys su leliukais, tiktai tas, kad dvivieteje palatoje lovos kaimynas - nuosavas vyras.
Siaip tai, jeigu yra vietos, tai tik pagimdzius galit persikelt i ja, taciau ligonine praktikuoja issipirkima vienai parai, nes jeigu padaugetu gimdyviu ir nebutu kur ju suguldyt, isprasytu vyra laukan. jei viskas gerai, po paros, issiperkat vieta antrai parai ir t.t.
Atsakyti
is tiesu vyrui pasilikti nakciai pogimdyvinese palatose kainuoja apie 30 lt. palatos dvivietes, tai jei gimdyviu ne daug ir yra laisva vieta tuo metu, tai susimoki i kasa ir vyras gali likti. nors tokia paslauga yra, taciau pacios sesutes kazkaip skeptiskai i tai ziuri (arba bent man taip pasirode). man asmeniskai vyro nereikejo, o mano "kambarioke" smile.gif su savo vyru antrai nakciai iskeliavo i kita palata, beje buvo patenkinta 4u.gif
Atsakyti


as ne del vyro klausiu tos mokamos palatos.o del to kad noreciau joje buti viena su savo gimusiu kudikeliu.kad butu ramu ir mes tik abudu joje butume.

nes esu girdejusi jog gulint ne vienai palatoje su dar viena moterimi tai visai nejauku, kaip jos ar mano vaikleis imtu ir pradetu verkti kaip is musu kurios vienas miega.ir siaip giminiu aplankymai noreciau kad tik butu prie manes o ne svetimu zmoniu.bet manau jai buna laisvu daug palatu tai galima ir paprasyti jog guldytu i tuscia (aisku ne uz aciu).
Atsakyti
QUOTE(juskauskiene @ 2011 02 23, 15:21)
as ne del vyro klausiu tos mokamos palatos.o del to kad noreciau joje buti viena su savo gimusiu kudikeliu.kad butu ramu ir mes tik abudu joje butume.

nes esu girdejusi jog gulint ne vienai palatoje su dar viena moterimi tai visai nejauku, kaip jos ar mano vaikleis imtu ir pradetu verkti kaip is musu kurios vienas miega.ir siaip giminiu aplankymai noreciau kad tik butu prie manes o ne svetimu zmoniu.bet manau jai buna laisvu daug palatu tai galima ir paprasyti jog guldytu i tuscia (aisku ne uz aciu).


jei bus laisvu palatu, manau ir uz aciu paprasius paliktu Jus viena su kudikeliu smile.gif
aisku, sokoladas prie kavos dar niekam nepamaise smile.gif
Atsakyti
Gimdžiau Alytuj, esu labai patenkinta tiek gimdyklos personalu, tiek pogimdyvinio skyriaus personalu. Ypatingai esu dėkinga gimdyklos akušerei V. Bubėnienei, kuri ir priėmė gimdymą. Labai profesionali, puiki akušerė, bet manau, kad jos visos ten tokios smile.gif Išbandžiau ir akupunktūra - tikrai šiek tiek palengvina sąrėmių skausmus. Vienintelis gimdyklos trūkumas - labai stipri ventiliacija, ypač tualete. Per sąrėmius išpila prakaitas, o ta stipri ventiliacija nemaloniai traukia per prakaituotą kūną. Spėju, kad dėl to po gimdymo gavau stiprų pūslės uždegimą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi26 @ 2011 03 18, 11:13)
Gimdžiau Alytuj, esu labai patenkinta tiek gimdyklos personalu, tiek pogimdyvinio skyriaus personalu. Ypatingai esu dėkinga gimdyklos akušerei V. Bubėnienei, kuri ir priėmė gimdymą. Labai profesionali, puiki akušerė, bet manau, kad jos visos ten tokios smile.gif Išbandžiau ir akupunktūra - tikrai šiek tiek palengvina sąrėmių skausmus. Vienintelis gimdyklos trūkumas - labai stipri ventiliacija, ypač tualete. Per sąrėmius išpila prakaitas, o ta stipri ventiliacija nemaloniai traukia per prakaituotą kūną. Spėju, kad dėl to po gimdymo gavau stiprų pūslės uždegimą sad.gif



Tikrai, ventiliacija tai ten labai jau stipri. Gali perpusti ir vaikiukus. Ten kazkas nesuderinta.
Atsakyti
O kaip pogimdyvinese palatose? Dazniausiai guli po viena ar po dvi?
Atsakyti
QUOTE(inguliuxxee @ 2011 03 22, 11:52)
O kaip pogimdyvinese palatose? Dazniausiai guli po viena ar po dvi?


jei tik vietų yra visada stengiasi guldyti po vieną mirksiukas.gif pirmą parą gulėjom dviese, o vėliau viena buvau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliuxxee @ 2011 03 22, 12:52)
O kaip pogimdyvinese palatose? Dazniausiai guli po viena ar po dvi?


jei vietu yra tikrai gulesi viena, o juk labai retai buna sausakimsa:)
Atsakyti