Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

QUOTE(rugsėjė @ 2009 07 13, 12:45)
kazkada  buvau pirkus medziagytes su ratu personazais ir liko keletas masiniuku, tai juos panaudoju aplikacijoms. mazdaug apkerpu masinyte, paklijuoju flizelinu, po to padailinu apkirpimo konturus ir prisiuvu tankiu zigzagu . gan graziai ir tvarkingai prisisiuva, vaikis jau keleta menesiu nesioja tai nei nubrizgo, nieko, tvarkingai laikosi
manau kad cia galima iziuret aiskiai visa prisiuvima-pasiuvima http://klivi.gallery...1b-blhn7&zoom=8

aaa
mesimatoo kaip ten aplikacija prisiuta
aisku
labai fainai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif
kokia dailute
jau tavo princesyte visa ispuosta

as siuvu paprastus lininius sortukus ir bridzus maziui
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 07 16, 17:39)
wub.gif
kokia dailute
jau tavo princesyte visa ispuosta

as siuvu paprastus lininius sortukus ir bridzus maziui
rolleyes.gif

cia pardavimui abi blush2.gif
va dar viena uzbaigiau
user posted image
Atsakyti
mazyciai balerinos bateliai,pavyko pasidaryt is 2 karto doh.gif kol supratau kokia turi buti iskarpa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
wow bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
čia kiek suprantu butaforiniai, ne tikrai balerinai skirti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2009 08 12, 21:54)
wow  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
čia kiek suprantu butaforiniai, ne tikrai balerinai skirti  rolleyes.gif

Nea,ne butaforiniai ax.gif cia batyciai krikstynoms, 7.5 cm pedutei, baletkiu tipo biggrin.gif Panasaus tipo bateliai sios temos 1 puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 08 12, 18:47)
mazyciai balerinos bateliai,pavyko pasidaryt is 2 karto doh.gif  kol supratau kokia turi buti iskarpa biggrin.gif
user posted image

Labai gražios balerinkos wub.gif o gal galėtum pasidalinti iškarpa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2009 08 24, 09:56)
Labai gražios balerinkos  wub.gif o gal galėtum pasidalinti iškarpa? blush2.gif

Butinai 4u.gif Tik su skaneriu nelabai draugauju, tai pabandysiu papaisyt ir nufotografuot biggrin.gif iskarpele labai paprasta, o batyciu variantu begale biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 24 rugpjūčio 2009 - 15:01
QUOTE(lenny @ 2009 08 24, 16:00)
Butinai 4u.gif  Tik su skaneriu nelabai draugauju, tai pabandysiu papaisyt ir nufotografuot biggrin.gif  iskarpele labai paprasta, o batyciu variantu begale biggrin.gif

Oi kaip būtų šaunu bigsmile.gif Nes mano dukružės krikštynos jau šį šeštadienį, o niekur nerandu brėžinio baletkėms doh.gif
Atsakyti
Tai reikejo iskarto sakyt kad skubiai reikia bigsmile.gif Galite pasiziureti cia gal tiks
http://www.burdafash...13-1512244.html
http://www.burdafash...06-1436949.html
Nueikit i bibliotekos skaitykla ir pasidarykit tikslia iskarpa.


O mano batyciu iskarpa tokio tipo:
user posted image
Atsiprasau uz kokybe, dariau paskubomis, bet principas man rodos aiskus. jei suprantat siuvime susigaudysit 4u.gif Pasidarykit lekala is popieriaus ar celofano, pritaikykit mergytes kojytei. galima daryti kad padukas idealiai atitiktu virsu, bet man asmeniskai graziau kai virsaus detale truputuka platesne ir ties priekuciu sumetamos mazytes klostytes arba paraukiama.
Dariau dvigubus, tai vienam batui reikia 2 paduko detaliu ir 2 virsaus. Sujungiame siules ties kulniuku, sudedame virsaus detales geromis pusemis, apsiuvame, isverciame, nepamirskit iskarto idet raistelius jei jie bus. Po to jungiame virsu su paduku, bet tik viena sluoksni. isverciame ir ta detale kuri viduje palenkiam krastuka ir prikabiname rankomis, galit ir masina jei sugebesit bet as nepriejau doh.gif O va stai tokia iskarpa jei bus su sagute, kaip 1 sios temos puslapyje:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lenny @ 2009 08 25, 09:56)
Tai reikejo iskarto sakyt kad skubiai reikia bigsmile.gif  Galite pasiziureti cia gal tiks
http://www.burdafash...13-1512244.html
http://www.burdafash...06-1436949.html
Nueikit i bibliotekos skaitykla ir pasidarykit tikslia iskarpa.
O mano batyciu iskarpa tokio tipo:
user posted image
Atsiprasau uz kokybe, dariau paskubomis, bet principas man rodos aiskus. jei suprantat siuvime susigaudysit 4u.gif  Pasidarykit lekala is popieriaus ar celofano, pritaikykit mergytes kojytei. galima daryti kad padukas idealiai atitiktu virsu, bet man asmeniskai graziau kai virsaus detale truputuka platesne ir ties priekuciu sumetamos mazytes klostytes arba paraukiama.
Dariau dvigubus, tai vienam batui reikia 2 paduko detaliu ir 2 virsaus. Sujungiame siules ties kulniuku, sudedame virsaus detales geromis pusemis, apsiuvame, isverciame, nepamirskit iskarto idet raistelius jei jie bus. Po to jungiame virsu su paduku, bet tik viena sluoksni. isverciame ir ta detale kuri viduje palenkiam krastuka ir prikabiname rankomis, galit ir masina jei sugebesit bet as nepriejau doh.gif  O va stai tokia iskarpa jei bus su sagute, kaip 1 sios temos puslapyje:
user posted image

nesuprantu, kaip ten pasižiūrėti kokiam numeryje modelis? g.gif
Atsakyti