Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

QUOTE(pancake @ 2009 07 21, 16:24)
gera mintis, bet kvapas  doh.gif


Reiks pabandyt, tik po to iš namų niekur neit lotuliukas.gif
Atsakyti
elektraaa, aš gal ir išdrįsčiau, bet atbaido pats dažymas, nenoriu plaukų gadinti ir dažyti rolleyes.gif dar atbaido tas kad kas mėnesį reikės dažyti šaknis. nebent kokį kartelį reikės pabandyti su nuplaunamu balzamu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos raudonplaukes ir joms prijauciancios biggrin.gif
auginu dukryte, vardu Ugne, tokia ryza ryza, melynu akiu. Nors pati nesu is ryzuju, bet man si plauku spalva dabar tokia "vezanti", "stiliova" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitte @ 2010 04 21, 16:11)
sveikos raudonplaukes ir joms prijauciancios biggrin.gif
auginu dukryte, vardu Ugne, tokia ryza ryza, melynu akiu. Nors pati nesu is ryzuju, bet man si  plauku spalva dabar tokia "vezanti", "stiliova"  biggrin.gif

taip, melynu akiu savininkams rusva tinka labai, akys spindi neispasakytai, ypac jei spalva ryskesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 21 balandžio 2010 - 19:11
raudonplaukes
flirt.gif
jei nenorit pakenkti savo plaukams, naudokite chna( henna). Aš ją naudoju ir spalva gana ryški.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 02 gegužės 2010 - 11:32
vasarą buvau raudonplaukė. ši spalva labiausiai man ir tinka, tačiau bėda ta, jog plaukai gražiai atrodo tik apie ~2 sav. poto turiu vėl lėkti į kirpyklą ir dažyti, nes spalva nublunka ir plaukai atrodo negražiai ryži.
o kuomet nusprendžiau atsiauginti natūralią spalvą, spalva dar baisiau nubluko ir kokį pusę metų vaikščiojau ryyyža doh.gif

tačiau dabar vėl noriu nusidažyti raudonai , kadangi jaučiu, jog ši spalva man geriausiai limpa. bet nž ką daryt . dažyti ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkClarin @ 2010 05 02, 21:02)
vasarą buvau raudonplaukė. ši spalva labiausiai man ir tinka, tačiau bėda ta, jog plaukai gražiai atrodo tik apie ~2 sav. poto turiu vėl lėkti į kirpyklą ir dažyti, nes spalva nublunka ir plaukai atrodo negražiai ryži.
o kuomet nusprendžiau atsiauginti natūralią spalvą, spalva dar baisiau nubluko ir kokį pusę metų vaikščiojau ryyyža  doh.gif

tačiau dabar vėl noriu nusidažyti raudonai , kadangi jaučiu, jog ši spalva man geriausiai limpa. bet nž ką daryt . dažyti ar ne  g.gif


Man irgi neilgai laiko, bet tiek šviežiai nudažyta raudona, tiek vėliau ryža visai gražiai atrodo. Nervina tik greit išlendančios "pilkos" šaknys smile.gif
Atsakyti
kaba,tema ismirus?jungciaus
Atsakyti
sveikos smile.gif

tos, kurios dažot, kokius atspalvius ir kokių firmų renkatės? aš naudoju šituos http://www.alcamsatc...16ebb755_r1.jpg bet sakantį sykį noretųs kažko naujo ax.gif
Atsakyti
nemeginau situ,man jie ryzai raudoni,tai ne mano spalva
Atsakyti
aš ilgą laiką dažiau šaltai raudonai atspalviais, bet dabar ant šiltų patraukė.. norėčiau ugninės, bet nieko neatrandu, o kirpykla man per brangu šiuo metu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2010 06 13, 12:20)
aš ilgą laiką dažiau šaltai raudonai atspalviais, bet dabar ant šiltų patraukė.. norėčiau ugninės, bet nieko neatrandu, o kirpykla man per brangu šiuo metu  unsure.gif


Nežinau ar taip pat suprantų jūsų apibūdintas spalvas, bet esu bandžiusi Schwarzkopf XXL raudoną R43, tai spalva tokia kaip ugninė, ir gerai laikėsi, neišblukdavo, tiko mano plaukams, gerai nudažydavo, nes net kirpėja sakė, kad spalva gera, gerai laikosi ir plaukas nenukankintas.
Dabar jau kuri laiką ieškau naujos raudonos spalvos, tiesiog užsimaniau ne tokios ryškios, kažko panašaus kaip Debra'os Messing, tai kol kas labiausiai patiko iš bandytų įvairių Garnier Fiery black red, manau, kad antrą kartą jais dažysiu, nes kol kas plauką kankinu kiekvieną kartą naujais dažais, vis ne ta spalva.
Na mano pradinė-tikroji plaukų spalva buvo kažkas tarp tamsios blondinės ir šviesiai rudos, su auksiniu atspalviu, o dabar jau tiesiog keista ruda, gal tamsoka ruda, nes ir dažus žiūriu, kad geriau dažytų tamsius.

Po kelių metų raudonų plaukų buvau užsimanius rudo atspalvio, bet net ir kelis mėnesius jais dažius, spalva nedaug pasikeitė, raudona nors blunka greit, bet persidažo sunkiai jau, bet vis tiek grįžtų prie raudonos, jaučiuosi su ja geriau, net dažus renkatis daug mieliau į rankas pasiima raudoni atspalviai:)
Atsakyti