Įkraunama...
Įkraunama...

Kelias link holivudiskos sypsenos!:)

Aha kai jis jus islydetu i darbus su dantimis jusu slaunyje ir nurautu auskaru rankoje tada pasiureciau kai panoretumet tokio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 22, 14:47)
Aha kai jis jus islydetu i darbus su dantimis jusu slaunyje ir nurautu auskaru rankoje tada pasiureciau kai panoretumet tokio  hihihi.gif

blink.gif nu jo blink.gif aš tai irgi turiu mažą sesutę, bet dar ji per maža kad kažką suprastų ir specialiai darytų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 22, 13:37)
Pas S.Obelieniene damon breketai, o ne paprasti smile.gif bet ir paprasti neatrodo baisiai smile.gif

ji man sakė, kad paprasti, nesigilinau dar, nes turėsiu kitą vizitą neužilgo, todėl pasiklausinėsiu nuodugniau smile.gif bet jei tu sakai, tu žinai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 22, 13:51)
ji man sakė, kad paprasti, nesigilinau dar, nes turėsiu kitą vizitą neužilgo, todėl pasiklausinėsiu nuodugniau smile.gif bet jei tu sakai, tu žinai  4u.gif

as kai konsultacijoj pirma kart buvau, ir paklausiau apie damon breketus ,ji sako pas mane damon ir paaiskino koks skirtumas tarp tu ir anu, bet visgi nusprendziau detis paprastus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 22, 15:16)
as kai konsultacijoj pirma kart buvau, ir paklausiau apie damon breketus ,ji sako pas mane damon ir paaiskino koks skirtumas tarp tu ir anu, bet visgi nusprendziau detis paprastus  smile.gif

aš kiek domėjaus, taip pat linkstu link paprastų.
Atsakyti
Iki pirmojo paverzimo liko 1 val 37 min.... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 22, 15:22)
Iki pirmojo paverzimo liko 1 val 37 min....  hihihi.gif

tikėkis kad tau nebus taip kaip man buvo atėjus į "paveržimą" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 22, 15:25)
tikėkis kad tau nebus taip kaip man buvo atėjus į "paveržimą"  lotuliukas.gif

Pala pala primink??? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 22 liepos 2009 - 14:30
Man atrodo ''paversti dar anksti,kitam vizitui uzrasom po menesio'' lotuliukas.gif Bet linkiu kad taip nenutiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 15:34)
Man atrodo ''paversti dar anksti,kitam vizitui uzrasom po menesio'' lotuliukas.gif  Bet linkiu kad taip nenutiktu biggrin.gif

Ach jus Pelės! sitaip!? mastau.gif ........... beee.gif.......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 22 liepos 2009 - 14:40
Ne ne as tai sekmingo paverzimo linkiu bigsmile.gif Cia Achilles pradejo as nieko nezinau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 22, 15:37)
Ach jus Pelės! sitaip!?  mastau.gif ...........  beee.gif.......

pavers pavers mirksiukas.gif
bus tau kaip man-iskart matysis pokytis thumbup.gif
iskart po paverzimo, iskart iskart lotuliukas.gif
Atsakyti