Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

AČIŪ NERAMUOLIAI už linkėjimus:)
Užrašas, batai, pats apdengimas VISKAS CYPCIUKO MASĖ
Tik pudros vienur daugiau, kitur mažiau:)
O apdengimas tiksliai pagal receptuka 500g pudros, 2 š aliejaus,1 š želatinos, 1 kiaušo baltymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 07 21, 12:04)
JAU MATAU  bigsmile.gif  Labai grazus, o kaip dailiai krepselis nupintas  bigsmile.gif

Jeigu paprastam ganasui reikia imti 1:1, jeigu 100g sokolado, tai 100ml grietineles  4u.gif  Grietinele uzkaitinti beveik iki virimo, tada sudeti sulauzyta sokolada, istirpinti ir atvesusi ideti i saldytuva. As plaku nakti palaikius saldytuve  4u.gif

Ganasas su sokoladu labiau tinka puosimui,pertepimui ar abiem atvejam?
Atsakyti
abiems 4u.gif tik į pertepimą man asmeniškai per sunkus pilvui kremas, geriau su mascarpone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2009 07 21, 11:39)
okei okei okei dedu dedu dedu  tongue.gif


vertejo palaukti tokio grozio bigsmile.gif saunumelis to krepselio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 07 21, 14:40)
vertejo palaukti tokio grozio  bigsmile.gif  saunumelis to krepselio  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ..is ko pintine nupinta?
Atsakyti
Sveikos kepejeles,

Bandysiu kepti "Juodaji miska" ir man kaip visada iskilo keletas klausimu blush2.gif sos:
1.Reikia nugesinti soda,o kaip ja nugesinti?su actu ar grietine?
2.Konjaka pilti ant vysniu ar tik i sirupa nuo vysniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 21 liepos 2009 - 16:23
QUOTE(*AMRI* @ 2009 07 21, 12:21)
Ganasas su sokoladu labiau tinka puosimui,pertepimui ar abiem atvejam?

As papuosimams naudoju, viduje norisi lengvesnio kremo 4u.gif

QUOTE(eiwile @ 2009 07 21, 15:23)
Sveikos kepejeles,

Bandysiu kepti "Juodaji miska" ir man kaip visada iskilo keletas klausimu  blush2.gif  sos:
1.Reikia nugesinti soda,o kaip ja nugesinti?su actu ar grietine?
2.Konjaka pilti ant vysniu ar tik i sirupa nuo vysniu?


Kepiau tik viena karta, gal kitos kitaip patars.
1.Gesinau su actu
2.I sirupa pyliau
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2009 07 21, 17:23)
Sveikos kepejeles,

Bandysiu kepti "Juodaji miska" ir man kaip visada iskilo keletas klausimu  blush2.gif  sos:
1.Reikia nugesinti soda,o kaip ja nugesinti?su actu ar grietine?
2.Konjaka pilti ant vysniu ar tik i sirupa nuo vysniu?


as tai ji nekarta kepiau smile.gif

1.soda nugesinu actu.
2. gali daryti kaip nori, gali ir vysnias mirkinti alkoholyje(nebutinai konijake), o paskui supilti i sirupa kai ismirkasta ir tada sulaistyti, arba nemirkint, o is karto i sirupa supilti, zodziu kaip tau norisi wink.gif
as vis kepdavau, kadir vaikai valgo, tai nepyliau jokio alkoholio. O su alkoholiu kai dariau, tai ismirkinau vysnias ir tada supyliau i sirupa(tiesa, as nesirupu laisciau, o sunka, kur buna kai atsyla saldytos vysnios, arba praskiestu kompotu) smile.gif
tikiuosi suprasi ka cia prirasiau ax.gif

dar uzmirsau parasyti,, kad kai darysi sokolada, dek pora saukstu grietineles, tada sokoladas kai pjausi nebus kietas wink.gif (as dejau jau isplakta, nes uzmirsdavau pasilikt neplaktos ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 21 liepos 2009 - 19:05
QUOTE(Ingerele @ 2009 07 21, 11:31)
na nezinau merginos nepykit jus ant to ganaso taip. as dariau viena karta rudaji ganasa ir jis man pavyko. is vakaro uzviriau grietinele istirpinau sokolda ismaisiau kartu ir i saldytuva. ryte su mikseriu kuo puikiausiai issiplake. naitai nepyk ant to kuo puikiausiai. lotuliukas.gif  o isplakta mase gavosi kaip gritenele standziai isplakta.  unsure.gif

g.gif

QUOTE(mmergyte @ 2009 07 21, 11:37)
ir man gavosi idealus ganasas siandien sokiai.gif 

doh.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 21, 11:57)
naitas , šitas tai puikiai plakasi , bet jos varksta su tuo karameliniu  doh.gif , na užkaito man jį pabandyti , kas ten per čiuda - juda   g.gif

ar prisipažinsi, jeigu susimausi pirmą kartą? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos! Jauciu,kad kazka busiu pravepsojus doh.gif ,o dabar is serijos "PASIKLYDUSI AVELE" kas tas ganasas blush2.gif ,na tiksliau supratau,kad kremas,bet kaip ji tiksliai gaminti ir kokiam puosimui jis tinka?Ir dar reikia pagalbos rolleyes.gif ,kaip pasigaminti marcipanine mase?
Papildyta:
QUOTE(emiga @ 2009 07 21, 16:48)
drinks_cheers.gif ..is ko pintine nupinta?

As manau,kad is sokoladines saldainiu mases,na cia bent jau man taip atrodo,nes tik tas saldainiu mases ir esu isbandzius biggrin.gif
Atsakyti
ganašas yra kremas iš grietinėlės ir šokolado, santykiu 1:1, tinkamas labai papuošimui tortų, pas mane tinklapyje ryškus pavyzdys yra 2 aukštų 60 mečio rudas tortas, va ten viskas ganašu rudu apdzibuota, puošnu ir be galo skanu 4u.gif užkaitini grietinėlę beveiki iki virimo ir nuuėmus tada puodą sudėti suaužytą šokoladą gabaliukais, maišyti kol taps vienalytė masė, ataušinus kišti į šaldytuvą kelioms valandoms, o geriausiai per naktį ir ryte plakti thumbup.gif galima daryti ir su baltu, ir su rudu ir su pieniniu šokoladu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 21, 21:26)
ganašas yra kremas iš grietinėlės ir šokolado, santykiu 1:1, tinkamas labai papuošimui tortų, pas mane tinklapyje ryškus pavyzdys yra 2 aukštų 60 mečio rudas tortas, va ten viskas ganašu rudu apdzibuota, puošnu ir be galo skanu 4u.gif  užkaitini grietinėlę beveiki iki virimo ir nuuėmus tada puodą sudėti suaužytą šokoladą gabaliukais, maišyti kol taps vienalytė masė, ataušinus kišti į šaldytuvą kelioms valandoms, o geriausiai per naktį ir ryte plakti  thumbup.gif  galima daryti ir su baltu, ir su rudu ir su pieniniu šokoladu 4u.gif

Labai dekoju aciuks.gif ,nu jau cia MB tikriausiai iki nukritimo apsirys lotuliukas.gif ,jis gali valgyti sokalada su sokoladu ir dar sokoladuota doh.gif lotuliukas.gif .Tik va nezinau kaip man su tais dzibais bus,nebandziau niekada,baisu,kad is torto nesigautu didelis dzibas lotuliukas.gif
Atsakyti