Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

ingriduska, labai buna nesmagu,kai sugalvoji vienaip, o gaunasi kitaip,
nu bet jei merginos sakot, kad grazi tai vadinasi taip ir yra 4u.gif nors man ji nekokia blush2.gif

gitule aisingas laikosi puikiai, tik jo negalima dziubuoti ant grietineles,nes jis paprasciausiai pokiek laiko nuciuos zemyn, kazkodel tirpt siek tiek pradeda. Jei galvoji dziubuoti torta aisingu, tai pertepant torta nereikia kremo datepti iki krastu, o tada tuos plyselius uztepti buvytes mase (sutrupinti laksteliai sumaisyti su siek tiek pertepimokremo) arba uztepti aisingu ir kai vienas ar kitas budas apdziusta tada galima jau dziubuoti.
Pats tas vadinamas aisingas turi buti neskystas,nutoks, kad padarytas dziubas nesubliukstu wink.gif

gitule uzeik kada i svecius, kai puosiu aisingu, tai vizualiai bus aiskiau wink.gif (minejai,kad ir tu is Alytaus)
Papildyta:
QUOTE(pupainga @ 2009 07 16, 13:49)
Aga, man ir įdomu. Kartą dariau su paprasta cukraus pudra, viskas gavosi, O jau tris kartus dariau su šokoladine, tai nesigauna nors užsimušk. Būna skstoka, tas dzibukas linksta,  o po to pasidaro kaip tešla, lyg jau per daug tos pudros ir nesidzibuoja. Aš apkaltinau, kad pudra šokoladinė. Tai man ir įdomus kitų komentaras 4u.gif


vat su sokoladine pudra niekada nesu bandziusi daryti g.gif
bet siaip as tam aisingui naudoju pacia paprasciausia pudra, kartais vienos firmos, kartais ten kokia is lenku parvezta, tai visada gaunasi smile.gif
na o del sokoladines nieko negaliu pakomentuoti
Atsakyti
Citriniukas, adriu, ingriduska, Olesta, daividija, eglejk, naitas, Migle79, Vaidullka, neaiski, gitule, pupainga, mergaites, aciu, net paraudau blush2.gif

QUOTE(daividija @ 2009 07 16, 11:05)
Kaip tau pavyksta taip lygiai ir graziai viska padaryti(tikriausiai vaikai netampo uz kojos ir ranku nekisa i mase g.gif )Nes su maniskiais tai tik kalnas streso doh.gif

Oj, patikek, tampo ir uz koju ir uz ranku. Pas mane viena mergaite, bet jau visus tris atstoja, jai liudna vienai, tai nuo ranku nenulipa, o jeigu nulipa, tai klikia. O sunelis jau su ja zaist nenori, mat per maza ji jam.

QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 16, 12:08)
Pamačius tikrai negalovojau, kad tai tortas  blink.gif


QUOTE(pupainga @ 2009 07 16, 13:49)
Kai pradėjau skaityt, nesupratau prie ko čia tie bateliai, tik po to dašuto, kad čia torta.

Cia pats geriausias ivertinimas, kad i daikta panasu. Turejau ideja, tik labai pergyvenau, kad negalesiu igyvendinti. Dar kita savaite laukia papuosalu deze
wacko.gif , kaip ta tikroviskai padaryt g.gif

neaiski, nereiks 100 metu lotuliukas.gif , bu nepamatysim tada

eglejk, man tai labai patinka tavo bitute. Sakyk, ar tas aisingas kartais nekietas tampa. As su juo detales suklijuoju, tai man atrodo jo pavirsius turetu buti traskus, kaip anksciau vestuviniai tortai buvo. Ar as neteisi? g.gif

Migle79, norejau taves paklaust, su kokiais dazais isgavai tokia grazia braskes spalva. Jau pas mane tai su dazais provalas kazkoks, parasyta RED, o dazo ruzavai, nu kokia nesamone. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 07 16, 14:19)
Dar kita savaite laukia papuosalu deze
wacko.gif , kaip ta tikroviskai padaryt  g.gif


eglejk, man tai labai patinka tavo bitute. Sakyk, ar tas aisingas kartais nekietas tampa. As su juo detales suklijuoju, tai man atrodo jo pavirsius turetu buti traskus, kaip anksciau vestuviniai tortai buvo. Ar as neteisi?  g.gif



jei jau toki bateli su dezute padarei, tai papuoslu dezute tikrai bus superine, laukiu nesulaukiu kada bus galima akis pavarvinti bigsmile.gif

o del aisingo, tai jis sukieteja ant torto, bet nebyra ir nelusta pjaunamas, graziai atsipjauna. Tikriausiai tai tas pats kremas,kur seniau vestuvem ir siaip puosdavo, nes sita recepta man mama dave, o ji prie ruso tortus kepdavo ivairiausiom progom smile.gif
Atsakyti
asseni, tobula, vyras nepatikejo kad cia tortas, as irgi ir taip ir anait ziurinejau ziurinejau, nera net ka bepridurti thumbup.gif super, ma atrodo tavo specialybe yra su menais susijus wub.gif taip isbaigta ir kruopstu rolleyes.gif dabar pakankinsiu keletu klausimu tave, kaip darai padekliukus? atrodo buvo rasyta apie tai bet neatkasu nors tu ka ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 07 16, 15:19)
Oj, patikek, tampo ir uz koju ir uz ranku. Pas mane viena mergaite, bet jau visus tris atstoja, jai liudna vienai, tai nuo ranku nenulipa, o jeigu nulipa, tai klikia. O sunelis jau su ja zaist nenori, mat per maza ji jam.

žinai, kai žmogus talentą turi, tai tampyk už ko tik nori.. vistiek savo padarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Asseni,tu kruopstumo isikunijimas,jau ne karta minejau,nera ka ir pridurti.
Be to,sakiau,ka bepadarytum vistiek visiems zandikaulis atvips,tai ir papuosalu deze kai nulipdysi,isvirsim is klumpiu biggrin.gif tau tik tortus ir lipdyt.
Atsakyti
Asseni, user posted image user posted image user posted image user posted image FANTASTIKA wub.gif wub.gif wub.gif Nu dar papasakok iš ko padarytas dėžutės dangtis, iš ko batelis - batelis tai galvojau kad ištiesų tikras padėtas bigsmile.gif blush2.gif Puikus tortas - mergaitė turėtų būt laaabai patenkinta dizainerės kūriniu mirksiukas.gif

eglejk, jau man kokia tavo bitutė graži thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif linksma, simpatiška - nu tikras personažas iš filmuko wub.gif
Atsakyti
eglejk,tikrai visia pamirsau pagirti tavo bitute,man ji labai grazi,tokia minksta atrodo,kaip zaisliukas(cia kai gavau soka nuo Inockos dezes su kurpaitem,tai neatsigaunu) thumbup.gif Tavo tortukai visi dailus,kiekvienos skirtingai,bet grazus!!!
Atsakyti
aciu mergaites uz grazius zodzius.
ir visai nera cia ko pykti jei kas ir nepastebi to torto mirksiukas.gif
as pati vis dar neatsigaunu po Asseni batelio dezutes mega_shok.gif
Atsakyti
puiki bitutė bigsmile.gif man tai aukštoji matematika, kaip Tu ją išformuoji g.gif tvirtini kuom nors ar kaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 07 16, 12:01)
gitule uzeik kada i svecius, kai puosiu aisingu, tai vizualiai bus aiskiau  wink.gif (minejai,kad ir tu is Alytaus)


Parasiau AZ mirksiukas.gif
QUOTE(naitas @ 2009 07 16, 13:36)
žinai, kai žmogus talentą turi, tai tampyk už ko tik nori.. vistiek savo padarys  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 07 16, 17:42)
puiki bitutė  bigsmile.gif  man tai aukštoji matematika, kaip Tu ją išformuoji  g.gif tvirtini kuom nors ar kaip rolleyes.gif

Aha, ir man idomu bigsmile.gif

Rytoj kepsiu torta '' Baltasis braskiu sapnas '' . Lyg marshmallows mase nebijo grietineles, ane? Noreciau padaryti braskiu krepseli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 16, 19:42)
puiki bitutė  bigsmile.gif  man tai aukštoji matematika, kaip Tu ją išformuoji  g.gif tvirtini kuom nors ar kaip rolleyes.gif


tai, kad zinokit as ja darau taip, kaip torta zaisliuka daro, tik maziau lakstu sudedu, cia gal 16 plonu laksteliu sudejau, kai suminkstejo susmeigiau mediniais iesmeliais ir ispjoviau kakla ir viskas, visa matematika mirksiukas.gif

tai va, pasiguosiu tuo paciu, nu nusisut tik belieka. papuosiau as ta torta vazona, apdengiau Meian mase (su karta gavosi puiki), nu bet vienas sonas man nuciuoze!!! mega_shok.gif tai va, uzdengiau ta sona is naujo,idejau i saldytuva, bet va bijau ar jis sestadieni atlaikis 120km kelione unsure.gif
nu nesekminga man sita savaite tai baisiai blink.gif

gal del to, kad dukryte serga, gal cia kaip susije, jau nezinau nei kair galvot, visi trys su nuotykiais tortai
Atsakyti