Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus


Sėdžiu visa pašiurpus ... neįtikėtina blink.gif

Cipciuk, nu nerealu, jau toooks grožis ... dieviškai pasakiška ir vėl dabar žiūrėsiu žiūrėsiu, žiūrėsiu žiūrėsiu ...

Olesta
- širdutė fainulka, apsikabint ir glaust prie širdies wub.gif (nepatartina)

Asseni wow, tortai laaabai gražūs, ypač vestuvinis, o dėžutė man labai graži, tookia solidi solidžiai moteriai

Rugiagele26 puikus ežiukas ir labai labai tinka damų piršteliai šonuose, man labai gražu.

Einu toliau mokytis unsure.gif
Atsakyti
aseni tobulėjimui nebėr ribų clap.gif first.gif
Atsakyti
ikineje tortines serveteles pa pigiai vakar uzmaciau akcija
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 07 24, 15:17)
O as ateinu parodyti savo pirma vestuvini torta. Jis kiek kitoks nei iprate visi matyt vestuviniu. Bet cia buvo labai netiketas prasymas. Labai bijojau daryt. Nes tik pirmadieni paprase. Leido spresti paciai kaip bus papuostas tortas.

labai gražus tortas wub.gif o kodėl jis "kitoks"? todėl, kad nėra vestuvinių žiedų ar figūrėlių?
Tortas labai gražus. Tik gal foto nesimato jo grožio ir dydžio...


QUOTE(Asseni @ 2009 07 24, 15:17)
Ir labai nevykusi dezute  verysad.gif . Viduje bananinis tortas, gelytes saldainiai

user posted image

eik, Širdele, pailsėk, bo visai susisuko galvelė.. eik, prigulk soske.gif

čia ne tortas, nea.. čia aukščiausios prabos FABERŽE umn.gif
labai gražu first.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 07 24, 15:23)
Asseni
aš TIKRAI NEGALIU PATIKĖTI KAD TAI PADARO ŽMONIŲ RANKOS IR KAD TAI YRA maistas..

ne žmonių, o MOTERŲ - MAMŲ, kurioms į kojas kimba dar ir maži leliukai...

QUOTE(Meian @ 2009 07 24, 15:34)
Va ir nauju vaizdu, kaip tik bebaigiant gerti kava...  ax.gif

aš irgi noriu.. Jūs ten kartu geriat kavą? wub.gif

QUOTE(padima @ 2009 07 24, 15:41)
ikineje tortines serveteles pa pigiai  vakar uzmaciau akcija

lekiam.. buvo lygtai 12 ar 13 litų..
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 07 24, 14:41)
ikineje tortines serveteles pa pigiai  vakar uzmaciau akcija

bet žinok jos nelabai, aš jau bijau jas dėti,,,sušlampa ir prilimpa rie torto ,kai pjaustai torta jos nebelieka, veliasi burnoje
Atsakyti
Asseni is tikruju sedejau ir galvojau kur tu cia dingus. ir stai su savo visais sedevrais pasirodai. nu saunuole labai grazus tortukai
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 07 24, 15:02)
aš irgi noriu.. Jūs ten kartu geriat kavą?  wub.gif

hihihi.gif Na, as va geriau, ir skaitinejau foruma, tai taip gavos, kad si kart tikrai kartu gerem... mirksiukas.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 07 24, 15:02)
bet žinok jos nelabai, aš jau bijau jas dėti,,,sušlampa ir prilimpa rie torto ,kai pjaustai torta jos nebelieka, veliasi burnoje

Sventa tiesa doh.gif Is visu, kiek teko naudoti, sitos, deja, liudniausios... Tinka det i lekstutes su sausainiais, bet po tortu... istirpsta kaip koks tualetinis popierius lotuliukas.gif Na, butu gerai nebent tuo atveju, jei torto apacia kepimo popieriumi padengta.
Atsakyti
Mein o tu kur savo sedevrus slepi? smile.gif
Atsakyti
Nu merginos pavarėt blink.gif blink.gif blink.gif Apšalus aš. Visokiom Gulbinienėm ir Bijolom slėptis reikia blink.gif
Cipciuk, nerealūs tortai, o jau vestuvinis, jau tų gėlių tikroviškumas thumbup.gif
Olesta, man labai gražūs točiukai, o širdelės taip ir norisi pirštu pakabint tų dzibukų thumbup.gif
Ai, dėl Kairio, tai čia nėr ko jums lygintis irnesakyk.gif Jis net gėlytės nepadarytų lotuliukas.gif O ką Cyciukas vadina aukštuoju pilotažu ne visai suprantu, tipo čia šiaip sau tortukai blink.gif Nu tada kaitysiu temas, kol sulauksiu kažko tokio.... biggrin.gif

QUOTE(pumpica @ 2009 07 24, 12:48)
Antras klausimas blondiniskas  -ar grietinele galiu plakti kokteilineje -na virtuviniuose kombainuose yra toks daiktas kaip kokteiline biggrin.gif ar reikia butinai kazkokiu spec mikseriu nesijuokit  lotuliukas.gif

Aš tai manau, kad negali, nes plakimo esmė yra įplakti oro, o kokteilinėje manau jo neįsiplaks, tam reikalingos šluotelės 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 24, 13:33)
Aha, Olestos ta sirdele labai miela... man tai turbut abi rankos kaires, nu nesigauna graziai tortai, nors nusauk..

Kad man tokias kaires rankas doh.gif Aš tai iš viso pradedu manyt, kad kojom darau doh.gif
Man ežiukas labai labai ežiukiškas. Ir labai gražiai atrodo tortas 4u.gif

Asseni, nuostabūs tortai. Ir iš kur moterai tiek kantrybės tiek gėlių sulipdyt blink.gif NUOSTABU wub.gif
O dėžutė.... nu jo nevykusi doh.gif Gal man tokį savo nevykėliškumą perleistum blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2009 07 24, 12:55)

Aš tai manau, kad negali, nes plakimo esmė yra įplakti oro, o kokteilinėje manau jo neįsiplaks, tam reikalingos šluotelės 4u.gif

sakai g.gif tai ka dabar daryt, neturiu nei mikseriu nei sluoteliu ... verysad.gif


O jau tortai tortai blink.gif blink.gif tikrai zandikauliai baigia issinarint....
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 07 24, 17:07)
sakai  g.gif tai ka dabar daryt, neturiu nei mikseriu nei sluoteliu ... verysad.gif
O jau tortai tortai  blink.gif  blink.gif tikrai zandikauliai baigia issinarint....

grietinėlė nedaug kainuoja.. mėgink.. kokteilinė kokteilinei nelygu...
torto dar nekepk, pamėgink grietinėlę suplakti.
Atsakyti
Cia vadinasi abi rankos kaires? g.gif lotuliukas.gif Tai kas tada butu jei butu kaire ir desine? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 24, 13:52)
Va, patersiu siek tiek eteri... nera ka rodyt, ale reik kazka, kad negalvotumet, kad visai apsileidau  lotuliukas.gif  nestuke.gif

Turetu buti jogurtinis tortas, tikiuosi viduj viskas sustingo, nes per tuos pirstelius nesimate, o ant virsaus netepiau to kremo. Ezys is biskvito-sviesto-rududu mases. Bantukas bus matytas kaip kam ax.gif  biggrin.gif

user posted image

Gal butu galima smulkiau surinkimo eiga parasyti.Kaip "priklijavot''tuo pirstelius ir jie pirktiniai ar kepti pacios(jei pasios gal galima recepteli)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 24 liepos 2009 - 15:29