Įkraunama...
Įkraunama...

Į mokyklą 6 ar 7 metų?

Aš manau, kad nuo 6 ar 7 metų leisti vaiką, priklauso nuo jo paties pasiruošimo ir pribrendimo mokyklai...vieni sulaukę šešių ima knygą į rankas užuot žaidę savo žaidimus...Mano sūnus šiemet eina į pirmą klasę, jam rugsėjo 1-ą buvo 7 metai ir porą mėnesių, taigi lyg ir pats tas, tačiau iš mokytojos sulaukiau klausimo, kodėl tokio protingo vaiko neleidome į mokyklą nuo šešerių, mat dabar jam klasėje tiesiog nėra ką veikti...Tokia mintis mums, tiesą sakant, buvo kilusi dar darželyje, bet auklėtoja mus patikino, kad nėra reikalo, reikia leisti vaikui vaikui pabūti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(linozmona @ 2009 10 21, 13:58)
Aš manau, kad nuo 6 ar 7 metų leisti vaiką, priklauso nuo jo paties pasiruošimo ir pribrendimo mokyklai...vieni sulaukę šešių ima knygą į rankas užuot žaidę savo žaidimus...Mano sūnus šiemet eina į pirmą klasę, jam rugsėjo 1-ą buvo 7 metai ir porą mėnesių, taigi lyg ir pats tas, tačiau iš mokytojos sulaukiau klausimo, kodėl tokio protingo vaiko neleidome į mokyklą nuo šešerių, mat dabar jam klasėje tiesiog nėra ką veikti...Tokia mintis mums, tiesą sakant, buvo kilusi dar darželyje, bet auklėtoja mus patikino, kad nėra reikalo, reikia leisti vaikui vaikui pabūti... schmoll.gif



Zinai, as pritarciau tavo aukletojai ax.gif

Taip kaip matau tavo sunelis ejo 7; dziugu kad jam ten sekasi, o veikti tikrai atsiras ka, pradzia ju ten tokia lengva, o tai todel kad vaiku neisgasdintu;
Bet kaip matau tavo dukrytei, kai ir mano tik lapkricio gale sukaks 7, tai reikia kad ji privales eiti i pirma klase 6; Sakysi na ir kas smile.gif ;
Bet jos klasiokai, kurie bus gime koki vasario men. bus uz ja beveik metais vyresni; manai nesijaus g.gif
4u.gif
Atsimenu kad kai mano dukra pardejo eiti i mokykla, tevai savo nuoziura ir remiantis aukletoju rekomendacijomis galejo rinktis nuo 6 ar nuo 7 metu vaikui eiti i pirma klase;
Ta tvarka man labiau patiko
Atsakyti
As leidau septyniu metuku,manau,kad sesiu dar ankstoka.
Atsakyti
Cia gal nuo vystymosi spartumo priklauso. As ziuresiu pagal aplinkybes. Nors nusiteikusi 6. Pati ejau nuo 5, vyras nuo 6. Man tai priimtina.
Atsakyti
Sūnus sausį gimęs. Pirmokas dabar, kątik 7 suėjo. Viskas kuo puikiausiai. Niekuomet nesuabejojau tokiu pasirinkimu.
Kol kas suku galvą dėl dukros. Darželį lanko su vyresniais (taip jau gavosi), bet auklėtoja nemato to metų skirtumo, gerai jai sekasi. Reiks apsispręst, ar leisti į mokyklą 6,4m g.gif
Atsakyti
Mnao burbulas darzelį lanko su vyresniais. Pg ugį tikrai nenusileidzia, pg protą, manau ne daug. Bet bendraamžius lenkia daug. Irgi svarstau ir taip, ir anaip... Visgi ziuresiu, kaip pats vaikas jausis, i jo realius gebejimus. Paklausysiu taip pat, ka aukletoja patars. Pati ejau nuo 6 metu ir dziaugiuos dabar. Smagiau mokykla anksciau baigt - ne 19,5..
Bet laikas parodys..
Atsakyti
Tik 7 m doh.gif Mes visą gyvenimą mokomės mokomės ir durni mirštame schmoll.gif Tegu dar pasidžiaugia ir taip trumpa nerūpestinga vaikyste smile.gif
Atsakyti
Pritariu!!! thumbup.gif
Atsakyti
As irgi puse metu svarsciau - leisti i mokykla 6.5 ar pilnai septyniu metu.
GAlutinai siemet nusprendziau, kad geriau palauksiu 7, nes pradinese klasese tikrai gan paprasta mokytis, dideji sunkumai atsiranda perejus i 5 ir vyresnes klases. Kaip tik tada gali paaisketi, kad vaiko psichinei sistemai yra per didelis kruvis.
Galvoju, jei bus labai labai gabus mokslams, gales tada per klase persokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2010 02 26, 20:01)
Sūnus sausį gimęs. Pirmokas dabar, kątik 7 suėjo.

Mano dukra irgi sausį gimusi. Buvo ir mums dilema vesti į mokyklą ar dar palūkėti. Visokių patarimų girdėjome doh.gif Auklėtoja patarė nuvesti į Pedagoginę psichologinę tarnybą. Ten atliko testą ir visos abejonės išsilakstė. Viską puikia paaiškino, argumentavo.
O vat dėl peršokimo į kitą klasę - tai čia vėl klausimas- ar norės jau penktokas palikti savo klasės draugus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksenija @ 2010 03 18, 16:30)
Mano dukra irgi sausį gimusi. Buvo ir mums dilema vesti į mokyklą ar dar palūkėti. Visokių patarimų girdėjome  doh.gif  Auklėtoja patarė nuvesti į Pedagoginę psichologinę tarnybą. Ten atliko testą ir visos abejonės išsilakstė. Viską puikia paaiškino, argumentavo.
O vat dėl peršokimo į kitą klasę - tai čia vėl klausimas- ar norės jau penktokas palikti savo klasės draugus...  g.gif

Dažniausiai tie peršokimai pradinėse klasėse vyksta, vyresnėse labai retais avejais 4u.gif
Atsakyti
KAdangi maniskiui 6 sueis kovo 29, tai dar metus darzelio paruosiamojoje klaseje praleisime :-).
Atsakyti