Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas

Sveikutes sugalvojau sukurti tokia tema, nes man tai pirmasis laukimas, tai manau bus idomu visom dalintis ispudziais ir patirtimi ir kartu spresti blogumus ar pradziuginti geromis naujienomis 4u.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apelsinka @ 2009 07 17, 09:26)
Sveikutes sugalvojau sukurti tokia tema, nes man tai pirmasis laukimas, tai manau bus idomu visom dalintis ispudziais ir patirtimi ir kartu spresti blogumus ar pradziuginti geromis naujienomis 4u.gif
Papildyta:
user posted image





Na jungiuosi ir as prie jusu smile.gif Man taip pat tai pirmas laukimas smile.gif todel viskas idomu kas kaip ir pan smile.gif Mums dar tik 4-5 savaites, tad reikia pasisaugoti... o kita savatgali su brangiausiuoju vestuves smile.gif tad cia mums pati nuostabiausia pasaulyje dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(injja @ 2009 07 17, 09:38)
Na jungiuosi ir as prie jusu smile.gif Man taip pat tai pirmas laukimas smile.gif todel viskas idomu kas kaip ir pan smile.gif Mums dar tik 4-5 savaites, tad reikia pasisaugoti... o kita savatgali su brangiausiuoju vestuves smile.gif tad cia mums pati nuostabiausia pasaulyje dovana smile.gif


sveikinimai didziausi tada net dviem progomis smile.gif

mes tai dar nenusprendem kada vestuves smile.gif gal rugseji smile.gif

user posted image
Atsakyti
na jungiames ir mes, mums jau 14 savaiciu, vakar buvom pas daktaryte tai sake viskas gerai judam pilvely jau, plaukiojam, sveriam apie 80g, tongue.gif
pirmas nestumas kupinas ivairiu klausimu, viskas atrodo neaisku, pati pradzia tai kosmaras, ar taip turi but ar cia jau blogai kazkas, gerai kad stogas nenuvaziavo, del leliuko reikejo ramiai but, o visas labai sveikinu ir dziaugiuosi kartu su jumis thumbup.gif
Atsakyti
Na o mums tai dar nedaug pirmadieni sake apie 7 savaites, bet gine iseina atostogu, tai visus tyrimus darys tik po rugpjucio 10 d, bet as kazkokia rami, tik kad rytais toks lengvas blogumas pajama smile.gif ir siaip pusryciu nevalgau gal jau 14 metu, ir dabar per prievarta bandau kazka suvalgyt, bet tik uzuodziu maisto kvapa, dar blogiau, tai buna isgeriu stiklines vandens ar sulciu. Gydytoja sake kad metine saldaine paciulpti ar imbierini sausaini suvalgyt, ale man tik pagalvojus apie metas dar blogiau (niekad nemegiau tokiu metiniu bajeriu ) smile.gif

user posted image
Atsakyti
Juongiuos ir as biggrin.gif nors mano mazoji jau gime, bet vistiek tai buvo pirmas nestumas smile.gif Siaip man viskas buvo tvarkoj. Ir nestumas ir gimdymas praejo sklandziai smile.gif Tik labai gailiuosi, kad laiku neieskojau informacijos apie naturalu gimdyma be skausmu. Kito vaikiuko gimdymui pasiruosiu emociskai labiau smile.gif Ir jums siulau pasidomet ta tema smile.gif kad gimdymas butu dziaugsmas, o ne kancia smile.gif
Turiu cia tokia nuoroda i puslapiuka smile.gif Ten rusiskai parasyta, bet jei kas neskaito, tai ir is nuotrauku bus matyt viskas. Viena pora vaziavo i Indija gimdyt smile.gif
PASKAITYKIT
Pasidomekit, busimos mamytes tais dalykais smile.gif nusiteikit pozityviai. Beje, kazkokiame zurnale buvo straipsnis apie tokius gimdymus. jei norit, galiu paieskot
Atsakyti
Pagaliau sukurta tema toms kurios net nenumano kokie dziaugsmai ir vargai laukia.. thumbup.gif
mano maziukui 7 savaiteles nestuke.gif
Net neisivaizduojat kaip visko bijau..kiekvienas pojutis man labai itartinas, tarkim nuolat skauda pilva..bijau kad kas negerai bus..nepykina..tik labai migdo..bijau visko kas gali pakenkti mano maziukui.
Kaip jus jauciates laukdamos?
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 07 17, 11:37)
Pagaliau sukurta tema toms kurios net nenumano kokie dziaugsmai ir vargai laukia.. thumbup.gif
mano maziukui 7 savaiteles nestuke.gif
Net neisivaizduojat kaip visko bijau..kiekvienas pojutis man labai itartinas, tarkim nuolat skauda pilva..bijau kad kas negerai bus..nepykina..tik labai migdo..bijau visko kas gali pakenkti mano maziukui.
Kaip jus jauciates laukdamos?





Na man irgi truputeli paskauda karts nuo kartelio pilvuka... gine sake, jog tai negerai, tad liepe kol kas labai saugotis ir laikytis gulimo rezimo.... o juk darbe nepagulesi... tad stengiuosi labai nejudeti smile.gif nors kol kas pykinimo ir nera - gal dar anksti, nes mums tik 4-5 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 07 17, 11:37)
Pagaliau sukurta tema toms kurios net nenumano kokie dziaugsmai ir vargai laukia.. thumbup.gif
mano maziukui 7 savaiteles nestuke.gif
Net neisivaizduojat kaip visko bijau..kiekvienas pojutis man labai itartinas, tarkim nuolat skauda pilva..bijau kad kas negerai bus..nepykina..tik labai migdo..bijau visko kas gali pakenkti mano maziukui.
Kaip jus jauciates laukdamos?


Nesijaudink ne visu nesciuju pojuciu vienodi. Man irgi pilva skauda (kaip pries menesines), bet kiek domejaus tai taip turi buti, nes gimda prisitaiko prie hormonu pokyciu. O siaip man irgi 7 savaites bet kazkokia rami dabar ir dar draugas sedi Norvegijoje be pastovaus darbo ir atrodo tureciau jaudintis ir panikuoti, bet kazkaip ramu, bent jau kol kas. o del nestuke.gif tai mane irgi migdo kad parejus is darbo numiegu pora valangu, paskui pora valandu pailsiu ir vel einu miegoti. Ir dar labai i tualeta lakstau, net nakti pabundu ir labai tingedama apsimiegojus turiu keltis, nes spaudzia labai biggrin.gif
Atsakyti
Man jau 36 savaites, tai galiu pasakyti, kad pradzioje nestumo tikrai migdo, ir cia yra normalu. Del pilvuko maudimo tai nezinau net ka pasakyti: jei tik siek tiek maudzia ir nera jokiu kitu pozymiu (kraujo ar pan), tai gal ir viskas normaliai. Svarbiausia tiketi, kad viskas bus gerai ir megautis nestumu kol nera blogu pojuciu smile.gif

Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu. Labi sauni tema smile.gif mums jau 18 savaiciu, pilvukas matosi visu grazumu, nors visi sake, kad man dar ilgai jo nesimatys, nes pirmasis nestumas ir t.t. bet islindo laaabai greit, dabar jau ir bendradarbiai, kurie nezinojo, pamate tongue.gif is pradziu ir man buvo baisoka, sekiau kiekviena pojuti, kiekviena skausmeli su didziausia baime ir klausimu, ar taip tikrai turi buti - ir pilva labai maude (net tris pirmus men), ir isskyru daug... tongue.gif dabar pilvo jau nebemaudzia thumbup.gif ir dar - daug kas sake, kad antras trimestras bus pats ramiausias ir neskausmingiausias. Ot ir nepasakyciau - kasdien kraujas is nosies bega (nes organizme jo padaugejo ir neatlaiko kraujagysles), ir nugara skauda... bet visa tai nublanksta pries didziuli dziaugsma, kad turesiu vaikuti, kurio labai ilgai laukiau (nepastojau daugiau nei metus)...
Uoj kiek daug prirasiau blush2.gif
Atsakyti
Na as irgi pasiskaitinejau (ir knyguteje kur gydytoja dave) kad mausti maudzia, bet jei nera kraujo tai viskas gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vikinge @ 2009 07 17, 13:09)
Sveikutes 4u.gif  jungiuosi ir as prie jusu. Labi sauni tema  smile.gif  mums jau 18 savaiciu, pilvukas matosi visu grazumu, nors visi sake, kad man dar ilgai jo nesimatys, nes pirmasis nestumas ir t.t. bet islindo laaabai greit, dabar jau ir bendradarbiai, kurie nezinojo, pamate tongue.gif  is pradziu ir man buvo baisoka, sekiau kiekviena pojuti, kiekviena skausmeli su didziausia baime ir klausimu, ar taip tikrai turi buti - ir pilva labai maude (net tris pirmus men), ir isskyru daug... tongue.gif dabar pilvo jau nebemaudzia thumbup.gif  ir dar - daug kas sake, kad antras trimestras bus pats ramiausias ir neskausmingiausias. Ot ir nepasakyciau - kasdien kraujas is nosies bega (nes organizme jo padaugejo ir neatlaiko kraujagysles), ir nugara skauda... bet visa tai nublanksta pries didziuli dziaugsma, kad turesiu vaikuti, kurio labai ilgai laukiau (nepastojau daugiau nei metus)...
Uoj kiek daug prirasiau blush2.gif


labukas 4u.gif sveika prisijungus. Del nosies irgi prisiskaiciau, kad taip buna. O kaip tau gydytoja po folio rugsties liepe gerti vitaminus nesciosioms ?
Atsakyti