Įkraunama...
Įkraunama...

2003 vasarinukai,junkites visi!

QUOTE(Korliuxxx @ 2009 09 04, 10:27)
Sveikos mamytės,  4u.gif  tikiuosi neįžeisiu taip "nachališkai" įsiverždama į Jūsų forumą, bet gal kam iš Jūsų mergyčių tiks mano mergytei deja trumpoki džinsiukai  blush2.gif

Parduodu NEXT džinsus su dirželiu 6 metams. Kaina 50 Lt.

user posted image

Nuoroda internetinėje parduotuvėje:
http://i838.photobuc...kina/jeans3.jpg

doh.gif doh.gif doh.gif Šiaip tai yra atskira tema skelbimų doh.gif Kai registravaisi supermamose, reikia skaityti taisykles..... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos gaila kad nieko cia nera
Atsakyti
user posted image

Sveiki, bye1.gif
aš Laris ieškau naujų namų Kaune ir Kauno rajone sau, savo draugams, bei giminėms ir artimiesiems.
Truputį apie mane: vaikystę praleidau ekologiškame ūkyje. Esu skanus, didelis, tinku įvairiems patiekalams, netgi

paprastai verdant nesubyru. Skusti mane taipogi yra labai paprasta, nes akučių pas mane labai nedaug.
Esu paprastas, malonaus būdo, nuoširdus, nereikalaujantis daug priežiūros.
Jei susidomėjai paskambink man sunglasses2.gif
mano telefonas ######
iki pasimatymo
Jūsų Laris
P.S. Jei priglausit mūsų daug, tai ant kuro patys susimesim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulves: 21 rugsėjo 2009 - 13:16
Nu siaubas, jau ir bulvės įlindo doh.gif doh.gif doh.gif

Gal eikit į Skelbimų lentą, ką? doh.gif doh.gif

Na, ir kaip šešiamečiai laikosi? bigsmile.gif gal jau kas mokyklą lankot? mes biškutį įveikę kosulį šiandien vėl išėjom į darželį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Laikomės neblogai, dukružė pradėjo lankyti gimnastika, tai laikas bėga greitai.O darželyje nuo kitos savaitės prasidės rimtos pamokos, žiūrėsim kaip seksis ....
Atsakyti
Sveikutės, jungiuos ir aš, 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baklaske @ 2009 10 06, 13:36)
Sveikutės, jungiuos ir aš,  4u.gif  ax.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Prašom prašom
Atsakyti
Sveikutės biggrin.gif na ir ruduo atėjo blink.gif greičiau jau ta Bobų Vasara atkeliautų rolleyes.gif
QUOTE(viktner @ 2009 09 22, 11:16)
Sveikutės  4u.gif  Laikomės neblogai, dukružė pradėjo lankyti gimnastika, tai laikas bėga greitai.O darželyje nuo kitos savaitės prasidės rimtos pamokos, žiūrėsim kaip seksis ....

Kaip gražu rolleyes.gif gimnastika wub.gif man iškart vaizdas ten su tais kaspinais kai šoka wub.gif
Aš irgi noriu jau leist kažkur, o tai energijos labai daug pas mus, bet dar iki galo neapsisprendžiau, reik mąstyt kažką g.gif

QUOTE(Baklaske @ 2009 10 06, 12:36)
Sveikutės, jungiuos ir aš,  4u.gif  ax.gif

Prašom, junkis, reikia aktyvių dalyvių mirksiukas.gif
Pasakok, kaip gyvenat, kur, su kuo? bigsmile.gif Greitai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Baklaske @ 2009 10 06, 12:36)
Sveikutės, jungiuos ir aš,  4u.gif  ax.gif

Sveikute sveikute,junkis drasiau mirksiukas.gif
Ziuriu sita temuke mirsta unsure.gif

Kaip begyvenat?Kaip vaikiukai?
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 10 06, 14:55)
Sveikute sveikute,junkis drasiau mirksiukas.gif
Ziuriu sita temuke mirsta unsure.gif

Kaip begyvenat?Kaip vaikiukai?

Jo, tema pamiršta visai doh.gif

Pakosėjam kartais, pasisnargliuojam blush2.gif ir gyvenam lotuliukas.gif Vakar auklėtojas sveikinom su švente, namie kiškį darželio rudenėlio šventėj darėm, šiandien parodėlė bus wub.gif
Reiktų pasirodyt, bet nuotraukos labai netvarkoj doh.gif

Pasiutęs tas mano vaikis, kariaujam biški doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 06 spalio 2009 - 14:09
QUOTE(Vikucce @ 2009 10 06, 15:04)
Jo, tema pamiršta visai doh.gif

Pakosėjam kartais, pasisnargliuojam blush2.gif ir gyvenam lotuliukas.gif Vakar auklėtojas sveikinom su švente, namie kiškį darželio rudenėlio šventėj darėm, šiandien parodėlė bus wub.gif
Reiktų pasirodyt, bet nuotraukos labai netvarkoj doh.gif

Sveikateles 4u.gif
Tai lauksim foto ax.gif
O maniske i m-kla zygiuoja patenkinta,laaaabai jau jai ten patinka wub.gif ,tikiuosi,kad ilgam tas noras eiti i m-kla isliks unsure.gif .Nors jau ne pirmi metai zygiuoja.
Atsakyti
Ačiū, kol kas nesergam 4u.gif

Maniškiui irgi patinka darželyje, kartais tingi eit ryte, bet po to patinka lotuliukas.gif tenka laukt kartais vakare atėjus, kol baigia savo reikalus doh.gif
Atsakyti