Įkraunama...
Įkraunama...

2003 vasarinukai,junkites visi!

QUOTE(Paukstutis @ 2011 03 16, 15:41)
laba diena blush2.gif  ar galeciau prisijungt ? matau daug bendro sioj temoj biggrin.gif  . Galvojau mano vienos sunus is mokyklos parnesa  pastabas, bet pasirodo kad ne  clap.gif  biggrin.gif

O mano tai taškus neša, rugsėjo mėn jų buvo daug daugiau.
Mano sūnaus klasėj 8 mergaitės ir 15 berniukų, tai mokytoja sakė tokios klasės neturėjus. Šiaip būna vienas kitas aktyvus, bet čia tai 6 yra, ir kovoja tarpusavį nerealiai.
Gerai kad mokslai sekasi, lenkia savo bendraamžius ir skaitymu ir skaičiavimu.
Atsakyti
Laba diena smile.gif seniai bebuvau ax.gif
QUOTE(Paukstutis @ 2011 03 16, 14:41)
laba diena blush2.gif  ar galeciau prisijungt ? matau daug bendro sioj temoj biggrin.gif  . Galvojau mano vienos sunus is mokyklos parnesa  pastabas, bet pasirodo kad ne  clap.gif  biggrin.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Kuo daugiau tuo smagiau smile.gif
QUOTE(jurgutte76 @ 2011 03 17, 11:33)
O mano tai taškus neša, rugsėjo mėn jų buvo daug daugiau.
Mano sūnaus klasėj 8 mergaitės ir 15 berniukų, tai mokytoja sakė tokios klasės neturėjus. Šiaip būna vienas kitas aktyvus, bet čia tai 6 yra, ir kovoja tarpusavį nerealiai.
Gerai kad mokslai sekasi, lenkia savo bendraamžius ir skaitymu ir skaičiavimu.

Mano tai šauktukus neša lotuliukas.gif Šią savaitę primušęs buvo kažką, rodė savo karate, tai buvo rimti pokalbiai pas mus, nes jau mokytoja nerimauja doh.gif Antra savaitė pasiutimo eina, nieko nebeklauso visai, prieš tai buvo ramesnis doh.gif Nu bet gal viskas pasitaisys doh.gif
Užtai vakar muzikos mokytoja parašė, kad labai gabus muzikai, ir vertėtų pagalvoti apie chorą arba muzikos mokyklą bigsmile.gif tai vyras pareiškė, kad norėtų smuiku groti biggrin.gif dabar reiks galvoti g.gif
Bent tiek gerų žinių thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif SVEIKUTES.NA IR MANISKIS LABAI JUDRUS tai mokytoja sake per pamokas su draugais megsta pabendraut,sunkiai mum eina skaitymas,raso neblogai,mokytoja siule jam kitais metais adaptuota programa,nes lb stipri klase a maniskis ir dar vienas berniukas silpnas.tai pergyvenu kazkaip.tingi mokitis labai.tai susitarem jei gaus gerus pazymius tai dovaneliu gaus.na jau savaite tai stengiasi,gavo masineliu ivairiu, ir vyras nuveza i xplaneta oze.gal prades jam jau geriau sektis.atrodo visi vaikai gerai mokos a pas man tai siaubelis. verysad.gif dar mum lietuvu no pirmos klases,lanko lenku mokykla.tai manau sunkoka programa. doh.gif blush2.gif a siaip laukiam atostogu velykiniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anzela83 @ 2011 04 10, 16:07)
4u.gif  SVEIKUTES.NA IR MANISKIS LABAI JUDRUS tai mokytoja sake per pamokas su draugais megsta pabendraut,sunkiai mum eina skaitymas,raso neblogai,mokytoja siule jam kitais metais adaptuota programa,nes lb stipri klase a maniskis ir dar vienas berniukas silpnas.tai pergyvenu kazkaip.tingi mokitis labai.tai susitarem jei gaus gerus pazymius tai dovaneliu gaus.na jau savaite tai stengiasi,gavo masineliu ivairiu, ir vyras nuveza i xplaneta oze.gal prades jam jau geriau sektis.atrodo visi vaikai gerai mokos a pas man tai siaubelis. verysad.gif dar mum lietuvu no pirmos klases,lanko lenku mokykla.tai manau sunkoka programa. doh.gif  blush2.gif  a siaip laukiam atostogu velykiniu  thumbup.gif

labuka :)na tik jau nesugalvok adaptuot programos sugadinsi vaikui gyvenima nesuprantu tokiu mokytoju tingi padirbet su vaiku ir iskart adaptuot siulo totalus kosmaras nu ir kas kad klasej paskutinis bet juk pati pasake klase stipri doh.gif pas mane panasiai ir silpnesnis klasej bet gi ne durnas kad adaptuot tiesiog pritingi vaikis pakeisk klase jei ka pazek gal ten geriau seksis viskas labai nuo mokytojos priklauso
Atsakyti
Na kad adaptuota programa keisti, tai juk reikia isvadu is pedagogines psichologines tarnybos. Ne taip kad emiau pasiuliau ir padariau, reikia istirti. Maniske keliavo i ta tarnyba, nes laaabai sunku buvo, na ir dabar nera lengva. Na ka man pasiule keisti, bet as sakiau dar palauksiu iki 3 - ios klases. 4u.gif
Beje ar galiu prisijungti prie Jusu negausaus burelio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2011 04 27, 18:51)
Na kad adaptuota programa keisti, tai juk reikia isvadu is pedagogines psichologines tarnybos. Ne taip kad emiau pasiuliau ir padariau, reikia istirti. Maniske keliavo i ta tarnyba, nes laaabai sunku buvo, na ir dabar nera lengva. Na ka man pasiule keisti, bet as sakiau dar palauksiu iki 3 - ios klases.  4u.gif
Beje ar galiu prisijungti prie Jusu negausaus burelio blush2.gif

sveika prisijungusi 4u.gif saunuole mamyte kad nepasidavet juk tai reikstu vaiko ateiciai galas 4u.gif mano broli siuntinejo i tas komisijas mama nesutikdavo vis.nu ir ka viskas gerai baiges.prsilauze brolis .pradinese sunku buvo o paskui tiesiog luzis ivyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 04 28, 08:50)
sveika prisijungusi 4u.gif saunuole mamyte kad nepasidavet juk tai reikstu vaiko ateiciai galas 4u.gif mano broli siuntinejo i tas komisijas mama nesutikdavo vis.nu ir ka viskas gerai baiges.prsilauze brolis .pradinese sunku buvo  o paskui tiesiog luzis ivyko smile.gif

Na taip praktiskai ateiciai galas,. Man pasake na pabaigs ji ta mokykla ...bet toliau tai jau nelabai kur blink.gif , na ziuresim kaip mum bus, nes siaip laabai prastai ir su atmontim ir tt, na tikiuosi jau kazkaip dar iki trecios klases persilaus. Daug darbo reikia ideti, o ir pas pedagoga eina ir dar eisim pas spec pedagoga.
Na bet manau isaugsim. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Didziausi rupesciai db kad suvoktu kas ta mokykla, kas tie mokslai ir kam viso to reikia ( kad cia ne zaidimas)
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2011 04 28, 08:53)
Na taip praktiskai ateiciai galas,. Man pasake na pabaigs ji ta mokykla ...bet toliau tai jau nelabai kur  blink.gif , na ziuresim kaip mum bus, nes siaip laabai prastai ir su atmontim ir tt, na tikiuosi jau kazkaip dar iki trecios klases persilaus. Daug darbo reikia ideti, o ir pas pedagoga eina ir dar eisim pas spec pedagoga.
Na bet manau isaugsim.  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
Didziausi rupesciai db kad suvoktu kas ta mokykla, kas tie mokslai ir kam viso to reikia ( kad cia ne zaidimas)

zinok as su saviskiu ir oj kaip vargstu doh.gif nesupranta, nenori,jis tu mokslu krimst..tingi tiesiog..skaito labai gerai .o vat su rasymu tai tragedija o ir matematikoj kol susigaudo doh.gif as tai kantrybes neturiu su jo pamokom tad leidziu i prailginta grupe tai ten su mokytoja padaro pamokas.o dar ir isdykes mansis tai ..nu vienu zodziu vargstam smile.gif bet manau kad dar viskas susitvarkys.aj tiesa mum buvo pasiulyta psichologe.nuejom ji pasiule i spec ligonine atsigult doh.gif vienu zodziu teko ir man irodinet kad vaikas tik isdykes o ne durnas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 04 28, 12:04)
buvo pasiulyta psichologe.nuejom  ji pasiule i spec ligonine atsigult doh.gif vienu zodziu teko ir man irodinet kad vaikas tik isdykes o ne durnas doh.gif  doh.gif

nu sakes doh.gif jie tik ligu vaikui prigalvot suggeba g.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2011 04 28, 13:04)
nu sakes doh.gif jie tik ligu vaikui prigalvot suggeba  g.gif

taip o realios pagalbos taip ir nesulaukem psichologines doh.gif o jos tik tereikejo
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2011 06 18, 20:56)
taip o realios pagalbos taip ir nesulaukem psichologines doh.gif o jos tik tereikejo

Bet tai kokios psichologu pagalbos tiketis ??? ka jie padarys ??? pakalbes ? kai vaikui pro viena ausi iena per kita iseina ?
Uzrasysiu va kazkur Kalnieciuose yra psichologinis centras berods, tai skambinsiu, nuvesiu, paziuresim ka pasakys. blush2.gif
Atsakyti
kaip sekasi mergaites.kaip nusiteike naujiems mokslo metams?
Atsakyti