Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 17:49)
Rodau kaip atrodo tas rinkinukas sumuštiniams daryti. Ką turėjau iš to ir padariau demonstracinius vėrinukus. Su šlapenke arba vištienos kumpeliu pasidaro lengviau, o su rūkyta sunku išspausti.
Su kitais įrankiais gražiai išsipjausto pomidoras, agurkas, kivis ir kiti vaisiai ir daržovės.
essen.gif

thumbup.gif wow, nesu macius tokio daikto, o kur pirkai? noriu ir as rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 26 lapkričio 2008 - 18:08
pirkau prieš kokį 10 metų ax.gif per teliką reklamavo,tai užsisakiau smile.gif reklamos auka lotuliukas.gif

gal ir šiais laikais kur nors galima gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 17:49)
Rodau kaip atrodo tas rinkinukas sumuštiniams daryti. Ką turėjau iš to ir padariau


geras smile.gif taigi kazka panasaus mano mama turi(buvo kazkada pirkusi, net nzn is kur). Reiks pasieiskot ir konfiskuot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 18:49)
Rodau kaip atrodo tas rinkinukas sumuštiniams daryti.

photo.gif va šitą ir turėjau omenyje.. gal kas užmatėt kur kažką panašaus pirkti eitų?? g.gif manu būtų patogų ir greita...
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 27, 09:38)
photo.gif va šitą ir turėjau omenyje.. gal kas užmatėt kur kažką panašaus pirkti eitų?? g.gif manu būtų patogų ir greita...

doh.gif o as vista radau pas anita tokius daiktus ir galvoju ka jie cia skirti. sudejau i maiseli ir atgal i spinta. reiks vel traukt drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip faina, kai jūs pas anytas, pas mamas spintoj tokių gėrių randat.. thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2008 11 26, 18:16)
pirkau prieš kokį 10 metų ax.gif per teliką reklamavo,tai užsisakiau smile.gif reklamos auka lotuliukas.gif

gal ir šiais laikais kur nors galima gauti g.gif

bigsmile.gif geras, pries 10 metu tokiu geriu buvo smile.gif

kazi kur toku galim gauti... reiks pasidairyti gal ir yra tik nzn kam tie prietaisai reikalingi lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu ir aš jūsų paklausti,tos formelės yra iš plastikos ar iš metalo?
Jų galėtų būti prekybiniuose centruose,jeigu ,apie tuos jūs kalbate,tai aš Kaune tikrai mačiau,kur virtuvinės rekmės
Gal galite įdėt vaizdinę nuorodą.Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 27, 16:34)
Noriu ir aš jūsų paklausti,tos formelės yra iš plastikos ar iš metalo?
Jų galėtų būti prekybiniuose centruose,jeigu ,apie tuos jūs kalbate,tai aš Kaune tikrai mačiau,kur virtuvinės rekmės
Gal galite įdėt vaizdinę nuorodą.Dėkui.

juk buvo jau ideta vazidine medziaga, man rodos ten viskas is plastiko
Atsakyti
Neryte,nuoširdus ,nuoširdus dėkui. 4u.gif
neatkreipiau iš pat pradžių .
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 27, 17:23)
Neryte,nuoširdus ,nuoširdus dėkui. 4u.gif
neatkreipiau iš pat pradžių .

mirksiukas.gif
Atsakyti
regna,jau matau Nerytė atsakė smile.gif iš plastiko ten viskas
Atsakyti