Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

QUOTE(Yasmin @ 2009 07 31, 07:55)
O jei nelabai mėgstu lietinius kepti ax.gif aš sau nedaryčiau tokių, nebevalgau pieniškų dešrelių. Bet mintis labai šaunu ir atrodo labai gražiai thumbup.gif

na kiekvienam savo, bet kai parasei, kad sudetinga, tai ir atsakiau, kad nieko sudetingo cool.gif
Atsakyti
super temele thumbup.gif siandien draugams padariau tokius verinukus:

feta kubelius apvoliojau smulkintuose krapuose + zalia alyvuoge

kepta duona+ feta+ zalia alyvuoge
Atsakyti
labai skanu feta apvolioti skurintoje ir susmulkintoje sonineje, o kitus svoguno laiskuose (smulkintuose) wub.gif
Atsakyti
reikes ismeginti feta su svogunu laiskais smile.gif

Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Pirma diena po atostogu, bet darbu negaliu dirbti blush2.gif tai perziurejau daug puslapiuku su receptais, man uz keliu dienu mano gimtadienis ir norisi kazko idomesnio nei paprasti sumustiniai ax.gif
Aciu jums uz visus receptukus, verinuku prisirinkau daugiau nei 20 receptuku ax.gif reiks butinai padaryti sveciams biggrin.gif
Atsakyti
po to ir su mumis pasidalinti emocijomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 08 03, 17:45)
po to ir su mumis pasidalinti emocijomis  biggrin.gif


tai jau teks biggrin.gif xexe
aisku, veliau parasysiu kaip patiko verinukai ax.gif
Atsakyti
po to ikelk nuotraukele, visoms idomu paziureti smile.gif linksmo ir skanaus gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 08 04, 08:45)
po to ikelk nuotraukele, visoms idomu paziureti  smile.gif  linksmo ir skanaus gimtadienio  4u.gif


ooo, rimtai, stengiuos nepamirsti nufotkinti ax.gif
dar darysiu zele torta TW ziede ir reiks nufotkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2009 08 04, 10:04)
ooo, rimtai, stengiuos nepamirsti nufotkinti  ax.gif
dar darysiu zele torta TW ziede ir reiks nufotkinti  smile.gif


Na va, siandien dariau gimtadieni ir dariau viska pati, tai sakes kaip sunku ir nespejau ne puses padaryti kiek visko buvau prisirinkusi, o verinukus dariau paskutines minutes pries ateinant sveciams blush2.gif tai pasipjausciau kas po ranka papuole ir veriau, is pradziu pagal jusu receptukus, o paskui bet kaip, ivairiausiai skonius dariau, kad tik greiciau smile.gif bet tikrai visi valge ir beveik visus suvalge ax.gif
idedu nuotraukele ->
http://public.fotki....usiuskoniu.html
Atsakyti
QUOTE(Nefertari.Lina @ 2009 08 07, 23:14)
Na va, siandien dariau gimtadieni ir dariau viska pati, tai sakes kaip sunku ir nespejau ne puses padaryti kiek visko buvau prisirinkusi, o verinukus dariau paskutines minutes pries ateinant sveciams  blush2.gif tai pasipjausciau kas po ranka papuole ir veriau, is pradziu pagal jusu receptukus, o paskui bet kaip, ivairiausiai skonius dariau, kad tik greiciau  smile.gif bet tikrai visi valge ir beveik visus suvalge  ax.gif
idedu nuotraukele ->
http://public.fotki....usiuskoniu.html

thumbup.gif kokia ivairiaspalve lekste
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 08 08, 09:48)
thumbup.gif kokia ivairiaspalve lekste


Bet zinot, dabar visada darysiu verinukus, skaniau nei sumustiniai ir ivairiu skoniu galima priverti ir daug mieliau visi valgo ax.gif dar ir sestadieni dar valge sekantys sveteliai thumbup.gif Aciu jums uz idejas mirksiukas.gif
Atsakyti