Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

QUOTE(freimule @ 2008 10 24, 18:21)
Skaniai vėrinukai atrodo essen.gif:

mano mėgstamiausi tai paprastučiai - kepta duona+medžiotojų sūris+vynuogė, arba alyvuogė  smile.gif

lengvai pavyksta perverti kepta duonytę g.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 24, 18:10)
guminukai pirkti norfos parduotuvej.

4u.gif , čia sveriami?
Atsakyti
ne,yra pakeliuose,jei gerai pamenu dvieju litu nekainavo.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 25, 11:17)
ne,yra pakeliuose,jei gerai pamenu dvieju litu nekainavo.

Ačiū, reiks paieškot 4u.gif
O tų vėrinukų kur su mėsa, jūs tepėt duoną sviestu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 25 spalio 2008 - 11:22
taip,truputi patepiau sviestu.man taip skaniau. smile.gif
Atsakyti
Kiek sauniu ideju cia radau thumbup.gif Verinukai, man geriausias uzkandis ypac per vaikuciu sventes.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 25, 17:57)
taip,truputi patepiau sviestu.man taip skaniau. smile.gif

Ačiū, reiks būtinai pasidaryt, tik planuoju sumuštinukus sluoksniuoti su marinuou agurkėliu, ridikėliu ar kokia kita daržove g.gif
Atsakyti
O iš ko jūs darot tą pagrindą į kurį susmaigstot vėrinukus? Suprantu, kad aptrauktas folija, o kas po ja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2008 10 27, 14:38)
O iš ko jūs darot tą pagrindą į kurį susmaigstot vėrinukus? Suprantu, kad aptrauktas folija, o kas po ja?  4u.gif

pusė išskobto meliono, arbūzo. Jei nedideli vėrinukai, tai smeigiam į obuolį, apelsino ar greipfrukto puselę, bet aš smeigu į naturalų, man gražiau nei su folga aptrauktas. Natūraliau 4u.gif
Dukrytės pirmojo gimtadieno vėrinukai
user posted image
O čia tokius dariau į darbą vaišėms kolektyvui
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 27 spalio 2008 - 14:21
vaikams tokie sumuštinukai labai patinka smile.gif skanu,gražu ir stalą labai puošia 4u.gif aš dar
smeigiu į kopūstą arba į duonos kepaliuką smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
mergikes gal kuri matete man teko kazkur matyti tokias kumoiu apsuktas lazdeles gal nuotrauka tuite ar galite aprasyti, arteja po ryt gimtadienis noriu taip paruosti labai lauksiu, didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2008 11 10, 20:53)
mergikes gal kuri matete man teko kazkur matyti tokias kumoiu apsuktas lazdeles gal nuotrauka tuite ar galite aprasyti, arteja po ryt gimtadienis noriu taip paruosti labai lauksiu, didelis aciu 4u.gif

4u.gif atsiprašau, gal trigrašio kišt nereikėtų, bet.. apie kokias lazdeles jūs kalbate? aš irgi noriu viską žinot ir visas geras idėjas panaudot.. 4u.gif
Atsakyti